• Lefkoşa 26 °C
  • Girne 24 °C
  • Güzelyurt 25 °C
  • İskele 25 °C
  • Mağusa 25 °C
  • Lefke 26 °C
  • İstanbul 25 °C
  • London 19 °C

Futbolda haftanın programı

Futbolda haftanın programı
K-Pet Süper Lig ve Birinci Lig'de 28. haftanın programı açıklandı. Müsabakaların programı ve maçlarda görev yapacak olan hakemler şöyle:

3 Mayıs Cuma

K-Pet Süper Lig

Mete Adanır Stadı

Doğan TB – Merit A. Yeşilova

Emre Öztaşlı

 

4 Mayıs Cumartesi

K-Pet Süper Lig

Mete Adanır Stadı

Girne HE – Türk Ocağı

Hakan Ünal

 

Erdal Barut Stadı

Esentepe – Gönyeli

Fehim Dayı

 

Atatürk Stadı

Yenicami – Çetinkaya

Ali Özer

 

Üner Berkalp Stadı

Baf ÜY – Küçük Kaymaklı

Utku Hamamcıoğlu

 

Şht. Hüseyin Ruso Stadı

Gençlik Gücü – Binatlı

Kerem Eran

 

Canbulat Stadı

Mağusa TG – Cihangir

Osman Özpaşa

 

Cumhuriyet Stadı

G.Birliği – Lefke

Hüseyin Özkan

 

5 Mayıs Pazar

K-Pet Birinci Lig

Tahsin Mertekçi Stadı

Yalova – Y.Boğaziçi

Evren Karademir

 

Sadık Cemil Stadı

Değirmenlik – Hamitköy

İsmail Ercan

 

M. Özkayım Stadı

Ozanköy – Düzkaya

Mehmet Sezener

 

Ergin C. Şahdur Stadı

Karşıyaka – B.Bağcıl

Serkan Durmaz

 

Dr. Fazıl Küçük Stadı

Yonpaş Dumlupınar – Mormenekşe

Turgay Misk

 

Göçmenköy Stadı

Göçmenköy – Akova Vuda

Serhan Şimşek

 

Maraş Stadı

Maraş – Doğancı

Hakan Muhtaroğlu

 

Not: Doğan Türk Birliği – Merit Alsancak Yeşilova maçı 19.00’da, diğer A takım karşılaşmaları 16.00’da başlayacak. U21 liglerinin başlama saati 13.30

Bu haber toplam 686 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • BTM 2. Ligi'nde toplu sonuçlar19 Mayıs 2019 Pazar 19:22
  • Play-off ve Play-out maçlarında alınan sonuçlar19 Mayıs 2019 Pazar 18:57
  • Kupa canavarı MTG: 2-118 Mayıs 2019 Cumartesi 22:49
  • Topcan Kupası'nın tarihi belli oldu18 Mayıs 2019 Cumartesi 12:40
  • Final zamanı18 Mayıs 2019 Cumartesi 10:49
  • MTG üç, Yenicami iki kupalı son istiyor18 Mayıs 2019 Cumartesi 10:06
  • “Göçmenköy’deki misyonumu tamamladım”18 Mayıs 2019 Cumartesi 10:02
  • Falyalı MTG'yi kutladı17 Mayıs 2019 Cuma 18:20
  • KTFF'den BTM 2. Lig açıklaması17 Mayıs 2019 Cuma 14:55
  • Kadınlar Ligi’nde 4’üncü hafta17 Mayıs 2019 Cuma 14:42
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30243374
    2YENİCAMİ AK30235274
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK301821056
    4MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK30165953
    5ÇETİNKAYA TSK30147949
    6TÜRK OCAĞI LİMASOL301451147
    7LEFKE TSK301441246
    8GÖNYELİ SK301431345
    9CİHANGİR GSK301161339
    10GENÇLİK GÜCÜ TSK301061436
    11BAF ÜLKÜ YURDU301161336
    12KÜÇÜK KAYMAKLI TSK30891333
    13BİNATLI YSK30851729
    14ESENTEPE KKSK30921929
    15L. GENÇLER BİRLİĞİ SK30391818
    16GİRNE HALK EVİ30432315
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.