• Lefkoşa 25 °C
  • Girne 26 °C
  • Güzelyurt 23 °C
  • İskele 26 °C
  • Mağusa 26 °C
  • Lefke 25 °C
  • İstanbul 23 °C
  • London 25 °C

Futbolda haftanın programı

Futbolda haftanın programı
K-Pet Süper Lig ve Birinci Lig'de 28. haftanın programı açıklandı. Müsabakaların programı ve maçlarda görev yapacak olan hakemler şöyle:

3 Mayıs Cuma

K-Pet Süper Lig

Mete Adanır Stadı

Doğan TB – Merit A. Yeşilova

Emre Öztaşlı

 

4 Mayıs Cumartesi

K-Pet Süper Lig

Mete Adanır Stadı

Girne HE – Türk Ocağı

Hakan Ünal

 

Erdal Barut Stadı

Esentepe – Gönyeli

Fehim Dayı

 

Atatürk Stadı

Yenicami – Çetinkaya

Ali Özer

 

Üner Berkalp Stadı

Baf ÜY – Küçük Kaymaklı

Utku Hamamcıoğlu

 

Şht. Hüseyin Ruso Stadı

Gençlik Gücü – Binatlı

Kerem Eran

 

Canbulat Stadı

Mağusa TG – Cihangir

Osman Özpaşa

 

Cumhuriyet Stadı

G.Birliği – Lefke

Hüseyin Özkan

 

5 Mayıs Pazar

K-Pet Birinci Lig

Tahsin Mertekçi Stadı

Yalova – Y.Boğaziçi

Evren Karademir

 

Sadık Cemil Stadı

Değirmenlik – Hamitköy

İsmail Ercan

 

M. Özkayım Stadı

Ozanköy – Düzkaya

Mehmet Sezener

 

Ergin C. Şahdur Stadı

Karşıyaka – B.Bağcıl

Serkan Durmaz

 

Dr. Fazıl Küçük Stadı

Yonpaş Dumlupınar – Mormenekşe

Turgay Misk

 

Göçmenköy Stadı

Göçmenköy – Akova Vuda

Serhan Şimşek

 

Maraş Stadı

Maraş – Doğancı

Hakan Muhtaroğlu

 

Not: Doğan Türk Birliği – Merit Alsancak Yeşilova maçı 19.00’da, diğer A takım karşılaşmaları 16.00’da başlayacak. U21 liglerinin başlama saati 13.30

Bu haber toplam 763 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Lefke sıkıntılı23 Temmuz 2019 Salı 09:04
  • Anlaşma sağlanamadı23 Temmuz 2019 Salı 09:03
  • Yenicami kampa girdi22 Temmuz 2019 Pazartesi 18:11
  • U12 Ligi fikstürü çekildi22 Temmuz 2019 Pazartesi 18:10
  • İşbirliği imzaları atıldı22 Temmuz 2019 Pazartesi 18:09
  • Mormenekşe genel kurulunu yapıyor22 Temmuz 2019 Pazartesi 18:03
  • Salim Mesarya’da22 Temmuz 2019 Pazartesi 10:40
  • Al Ali’yi , ver Remzi’yi22 Temmuz 2019 Pazartesi 08:51
  • Denerel göreve başladı22 Temmuz 2019 Pazartesi 08:47
  • Mesarya’da Ceylan avı22 Temmuz 2019 Pazartesi 08:45
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30243374
    2YENİCAMİ AK30235274
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK301821056
    4MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK30165953
    5ÇETİNKAYA TSK30147949
    6TÜRK OCAĞI LİMASOL301451147
    7LEFKE TSK301441246
    8GÖNYELİ SK301431345
    9CİHANGİR GSK301161339
    10GENÇLİK GÜCÜ TSK301061436
    11BAF ÜLKÜ YURDU301161336
    12KÜÇÜK KAYMAKLI TSK30891333
    13BİNATLI YSK30851729
    14ESENTEPE KKSK30921929
    15L. GENÇLER BİRLİĞİ SK30391818
    16GİRNE HALK EVİ30432315
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.