• Lefkoşa 21 °C
  • Girne 21 °C
  • Güzelyurt 19 °C
  • İskele 21 °C
  • Mağusa 21 °C
  • Lefke 21 °C
  • İstanbul 17 °C
  • London 21 °C

Futbolda haftanın programı

Futbolda haftanın programı
K-Pet Süper Lig ve Birinci Lig'de 28. haftanın programı açıklandı. Müsabakaların programı ve maçlarda görev yapacak olan hakemler şöyle:

3 Mayıs Cuma

K-Pet Süper Lig

Mete Adanır Stadı

Doğan TB – Merit A. Yeşilova

Emre Öztaşlı

 

4 Mayıs Cumartesi

K-Pet Süper Lig

Mete Adanır Stadı

Girne HE – Türk Ocağı

Hakan Ünal

 

Erdal Barut Stadı

Esentepe – Gönyeli

Fehim Dayı

 

Atatürk Stadı

Yenicami – Çetinkaya

Ali Özer

 

Üner Berkalp Stadı

Baf ÜY – Küçük Kaymaklı

Utku Hamamcıoğlu

 

Şht. Hüseyin Ruso Stadı

Gençlik Gücü – Binatlı

Kerem Eran

 

Canbulat Stadı

Mağusa TG – Cihangir

Osman Özpaşa

 

Cumhuriyet Stadı

G.Birliği – Lefke

Hüseyin Özkan

 

5 Mayıs Pazar

K-Pet Birinci Lig

Tahsin Mertekçi Stadı

Yalova – Y.Boğaziçi

Evren Karademir

 

Sadık Cemil Stadı

Değirmenlik – Hamitköy

İsmail Ercan

 

M. Özkayım Stadı

Ozanköy – Düzkaya

Mehmet Sezener

 

Ergin C. Şahdur Stadı

Karşıyaka – B.Bağcıl

Serkan Durmaz

 

Dr. Fazıl Küçük Stadı

Yonpaş Dumlupınar – Mormenekşe

Turgay Misk

 

Göçmenköy Stadı

Göçmenköy – Akova Vuda

Serhan Şimşek

 

Maraş Stadı

Maraş – Doğancı

Hakan Muhtaroğlu

 

Not: Doğan Türk Birliği – Merit Alsancak Yeşilova maçı 19.00’da, diğer A takım karşılaşmaları 16.00’da başlayacak. U21 liglerinin başlama saati 13.30

Bu haber toplam 962 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
K-Pet Süper Lig
STakımOGBMP
1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ22182256
2DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK22142644
3TÜRK OCAĞI LİMASOL22127343
4CİHANGİR GSK22123739
5MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK22123739
6YENİCAMİ AK22114737
7KÜÇÜK KAYMAKLI TSK22103932
8LEFKE TSK2294931
9BAF ÜLKÜ YURDU22841028
10GÖÇMENKÖY İYSK22751026
11GÖNYELİ SK22811325
12HAMİTKÖY ŞHSK22741126
13BİNATLI YSK22731224
14ÇETİNKAYA TSK22541319
15DÜZKAYA KOSK22521517
16GENÇLİK GÜCÜ TSK22351414
K-Pet Birinci Lig
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.