• Lefkoşa 21 °C
  • Girne 21 °C
  • Güzelyurt 21 °C
  • İskele 23 °C
  • Mağusa 23 °C
  • Lefke 21 °C
  • İstanbul 19 °C
  • London 14 °C

Futbolda alınan sonuçlar

Futbolda alınan sonuçlar
K-Pet Süper Lig, Birinci Lig ve BTM 1. Lig'de alınan sonuçlar

Sonuçlar

K-Pet Süper Lig

G.Gücü – Gönyeli: 0-4

Mağusa TG – Çetinkaya: 5-1

Düzkaya – Merit A. Yeşilova: 1-4

 

K-Pet Birinci Lig

B.Bağcıl – Esentepe: 1-2

G.Birliği – Girne HE: 0-2

Çanakkale – Lapta: 0-3

Görneç – Yalova: 1-1

 

BTM 1. Lig Beyaz Grup

Değirmenlik – Denizli: 1-0

Dikmen Gücü – Gülgün Süt Düzova: 4-0

Yılmazköy – Ortaköy: 3-2

Zümrütköy – Karaoğlanoğlu: 3-4

 

9 Şubat Pazar

K-Pet Süper Lig

Cihangir Stadı

Cihangir – K.Kaymaklı

Ali Özer

 

Üner Berkalp Stadı

Binatlı – Hamitköy

Utku Hamamcıoğlu

 

Mete Adanır Stadı

Türk Ocağı – Baf ÜY

Turgay Misk

 

Atatürk Stadı

Göçmenköy – Lefke

Evren Karademir

 

K-Pet Birinci Lig

Cemal Balses Stadı

Mormenekşe – Dörtyol

Hakan Muhtaroğlu

 

Osman E. Mehmet Stadı

Y.Dumlupınar – Maraş

Emre Öztaşlı

 

Ergin Şahdur Stadı

Karşıyaka – Mesarya

Zekai Töre

 

BTM 1. Lig Kırmızı Grup

Eray Vudalı Stadı

Yarköy – Y.Boğaziçi

Mustafa Torun

 

M. Taner Yalluri Stadı

İncirli – Serdarlı

Şakir Azizoğlu

 

Dipkarpaz Stadı

Dipkarpaz – Mehmetçik

Ahmet Özkurtuluş

 

Eray Vudalı Stadı

1461 İ. Trabzon – Türkmenköy

Ferhat Tuna

 

14 Ağustos Stadı

Vadili – Geçitkale

İsmail Ercan

 

10 Şubat Pazartesi

K-Pet Süper Lig

Atatürk Stadı

Yenicami – Doğan TB

Osman Özpaşa

 

Not: Süper Lig’de Yenicami – Doğan Türk Birliği maçı 19.00’da, diğer Süper Lig ve Birinci Lig maçları 14.00’te başlayacak. BTM 1. Lig’de Dipkarpaz – Mehmetçik ve 1461 İskele Trabzonspor – Türkmenköy maçları 14.00’te, diğer maçlar 11.00’de başlayacak

Bu haber toplam 778 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
K-Pet Süper Lig
STakımOGBMP
1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30244276
2MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK30185759
3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK30176757
4TÜRK OCAĞI LİMASOL301410652
5YENİCAMİ AK30156951
6BAF ÜLKÜ YURDU301351244
7CİHANGİR GSK301341343
8GÖÇMENKÖY İYSK301261242
9LEFKE TSK301161339
10KÜÇÜK KAYMAKLI TSK301151437
11GÖNYELİ SK301131636
12HAMİTKÖY ŞHSK30971434
13BİNATLI YSK30971434
14DÜZKAYA KOSK30751826
15ÇETİNKAYA TSK30671725
16GENÇLİK GÜCÜ TSK30462018
K-Pet Birinci Lig
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.