• Lefkoşa 25 °C
  • Girne 23 °C
  • Güzelyurt 21 °C
  • İskele 25 °C
  • Mağusa 25 °C
  • Lefke 25 °C
  • İstanbul 18 °C
  • London 23 °C

Finalistler belirlendi

Finalistler belirlendi
Liseli Gençler Futsal Şampiyonası’nda yarı final maçları oynandı

Kanı Aldağ

Milli Eğitim ve Kültür Bakanlığı tarafından düzenlenen Liseli Gençler Futsal (Salon Futbolu) Şampiyonası’nda yarı final maçları bugün Güzelyurt Spor Salonu’nda oynandı. Oynanan karşılaşmalar sonunda finale yükselen ekipler belirlendi.

Genç erkeklerde rakipleri Güzelyurt TMK’yı 7-3 mağlup eden Yakın Doğu Koleji ile Değirmenlik Lisesi’ni 8-2 yenen Lefkoşa Türk Lisesi finale yükselen ekipler oldular.

Genç kızlarda The American College’i 4-1 mağlup eden Kurtuluş Lisesi ile Namık Kemal Lisesi’ni 3-0 yenen Lefkoşa Türk Lisesi finale yükseldiler.

Liseli Gençler Futsal Şampiyonası’nda üçüncülük ve final maçları yarın Güzelyurt Spor Salonu’nda oynanacak. Alınan sonuçlar ve program şöyle:

 

Yarı Final Sonuç

Genç Kızlar

Kurtuluş Lisesi – The American College: 4-1

Lefkoşa Türk Lisesi – Namık Kemal Lisesi: 3-0

 

Genç Erkekler

Yakın Doğu Koleji – Güzelyurt TMK: 7-3

Değirmenlik Lisesi – Lefkoşa Türk Lisesi: 2-8

 

Program (Yarın)

Erkekler üçüncülük: Güzelyurt TMK – Değirmenlik Lisesi (09.30)

Kızlar üçüncülük: The American College – Namık Kemal Lisesi (10.30)

Kızlar final: Kurtuluş Lisesi – Lefkoşa Türk Lisesi (11.30)

Erkekler final: Lefkoşa Türk Lisesi – Yakın Doğu Koleji (12.30)

 

Fotoğraf: Hüseyin Özbarışcı

Bu haber toplam 851 defa okunmuştur
Etiketler:
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Potanın yıldız şampiyonları27 Şubat 2020 Perşembe 11:48
  • Demokrasi ve YDK şampiyon26 Şubat 2020 Çarşamba 11:22
  • İlgisizlikten EUSA üyeliği kaybediliyor mu?05 Şubat 2020 Çarşamba 10:52
  • Üniversiteler koordinasyon toplantısında buluştu30 Ocak 2020 Perşembe 15:47
  • NKL ve Erenköy şampiyon13 Ocak 2020 Pazartesi 19:31
  • Futsala LTL damgası07 Ocak 2020 Salı 18:04
  • Finalistler belirlendi06 Ocak 2020 Pazartesi 19:39
  • UKÜ ve GAÜ birinciliğe pedal çevirdi28 Aralık 2019 Cumartesi 23:01
  • Krosun şampiyonları belirlendi20 Aralık 2019 Cuma 18:06
  • İkili temaslarla iyi ilişkiler kuruluyor17 Aralık 2019 Salı 18:29
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ22182256
    2DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK22142644
    3TÜRK OCAĞI LİMASOL22127343
    4CİHANGİR GSK22123739
    5MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK22123739
    6YENİCAMİ AK22114737
    7KÜÇÜK KAYMAKLI TSK22103932
    8LEFKE TSK2294931
    9BAF ÜLKÜ YURDU22841028
    10GÖÇMENKÖY İYSK22751026
    11GÖNYELİ SK22811325
    12HAMİTKÖY ŞHSK22741126
    13BİNATLI YSK22731224
    14ÇETİNKAYA TSK22541319
    15DÜZKAYA KOSK22521517
    16GENÇLİK GÜCÜ TSK22351414
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.