• Lefkoşa 35 °C
  • Girne 31 °C
  • Güzelyurt 31 °C
  • İskele 34 °C
  • Mağusa 34 °C
  • Lefke 35 °C
  • İstanbul 29 °C
  • London 19 °C

DAÜ Yüzme Takımı şampiyon

DAÜ Yüzme Takımı şampiyon
DAÜ Kadın Yüzme Takımı, Üniversite Sporları Federasyonu tarafından düzenlenen yarışlarda şampiyon oldu.

Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) Sosyal ve Kültürel Aktiviteler Müdürlüğü’ne bağlı DAÜ Kadın Yüzme Takımı, KKTC Üniversite Sporları Federasyonu tarafından her yıl Lefkoşa’da düzenlenen ve 6 üniversitenin katıldığı yüzme şampiyonasında şampiyonluğu elde etti.

DAÜ Erkek Yüzme Takımı’nın ise dördüncü sırada yer aldığı şampiyonada, DAÜ Kadın Yüzme Takımı sporcusu Dilahan Tezel, Kısa Kulvar 200 metre karışık branşında yeni KKTC rekoruna imza attı. Konuya ilişkin DAÜ Sosyal ve Kültürel Aktiviteler Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, “Şampiyonlukta ve müsabakalarda emeği geçen tüm sporculara ve yeni rekortmen Dilahan Tezel’e teşekkür ediyoruz” denildi.

Bu haber toplam 363 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Ankara’da tecrübe kazandılar27 Mayıs 2019 Pazartesi 18:04
  • DAÜ başarısını kutladı25 Mayıs 2019 Cumartesi 10:29
  • DAÜ Şampiyonlar Ligi’ne hazırlanıyor25 Mayıs 2019 Cumartesi 10:28
  • Dikmen ve Atatürk İlkokulu şampiyon20 Mayıs 2019 Pazartesi 22:32
  • Üniversiteler ödüllerini aldı17 Mayıs 2019 Cuma 14:40
  • DAÜ Yüzme Takımı şampiyon13 Mayıs 2019 Pazartesi 16:19
  • Kortta Levent ve Polatpaşa şampiyon07 Mayıs 2019 Salı 21:05
  • Pistin küçük şampiyonları03 Mayıs 2019 Cuma 17:35
  • LTL Trabzon’da kürsüde03 Mayıs 2019 Cuma 17:24
  • Anafartalar finallerin kapısından döndü03 Mayıs 2019 Cuma 16:23
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1YENİCAMİ AK11003
    2BAF ÜLKÜ YURDU11003
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK11003
    4MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK11003
    5CİHANGİR GSK11003
    6TÜRK OCAĞI LİMASOL11003
    7GENÇLİK GÜCÜ TSK10101
    8KÜÇÜK KAYMAKLI TSK10101
    9HAMİTKÖY ŞHSK10101
    10LEFKE TSK10101
    11BİNATLI YSK10010
    12ÇETİNKAYA TSK10010
    13MAĞUSA TÜRK GÜCÜ10010
    14DÜZKAYA KOSK10010
    15GÖÇMENKÖY İYSK10010
    16GÖNYELİ SK10010
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.