• Lefkoşa 36 °C
  • Girne 31 °C
  • Güzelyurt 30 °C
  • İskele 38 °C
  • Mağusa 38 °C
  • Lefke 36 °C
  • İstanbul 30 °C
  • London 20 °C

Çoban ve Avcı hedefe attı

Çoban ve Avcı hedefe attı
Genç Erkekler ve Kadınlar Ferdi, Darts Şampiyonası’nın 4’üncü ayağı yapıldı.

Kuzey Kıbrıs Darts Federasyonu tarafından düzenlenen Genç Erkekler ve Kadınlar Ferdi, Darts Şampiyonası’nın 4’üncü ayağı Çarşamba günü yapıldı.

Beş ayaktan oluşan şampiyonanın dördüncü ayağını genç erkeklerde Salih Avcı, kadınlarda Samiran Çoban kazandı. Genç erkeklerde ikinciliği Recep Sağır, kadınlarda ise Duygu Oktay elde etti. 

Genel klasmanda kadınlarda Samiran Çoban 64 puanla, zirvede yer alıyor. Genç erkeklerde 59 puanla Eray Tok ilk sırada bulunuyor.

Dördüncü ayakta dereceye giren sporcvular ve oluşan puan durumları şöyle:

 

Kadınlar

1.Samiran Çoban

2.Duygu Oktay

3.Cemre Kara

4.Süreyya Vaiz

 

Genç Erkekler

1.Salih Avcı

2.Recep Sağır

3.Eray Tok

4.Batuhan Gürgöze

 

KADINLAR FERDİ DARTS ŞAMPİYONASI PUAN DURUMU

SPORCU ADI                          1.HAFTA   2.HAFTA   3.HAFTA   4.HAFTA   PUAN

1.Samiran Çoban                12                12                20                20                64

2.Cemre Kara                      16                20                7                  12                55

3.Duygu Oktay                    20                7                  7                  16                50

4.Süreyya Vaiz                    9                  7                  16                9                  41

5.Ebru Kösemihal               0                  16                12                7                  35

6.Meral Şendilli                   7                  7                  9                  7                  30

7.Fatma Acaröz                   7                  9                  7                  0                  23

8.Şermin Efendi                  0                  7                  7                  7                  21

9.Ceylan Gülsev                 7                  0                  0                  0                  7

10.İlkem Vaiz                       0                  0                  0                  7                  7

 

GENÇ ERKEKLER FERDİ DARTS ŞAMPİYONASI PUAN DURUMU

SPORCU ADI                                            1.HAFTA   2.HAFTA   3.HAFTA   4.HAFTA   PUAN

1.Eray Tok                                                 20                7                  20                12                59

2.Recep Sağır                                          16                7                  7                  16                46

3.Bekir Meşe                                           12                20                7                  5                  44

4.Berk Korkmazhan                              5                  9                  16                7                  37

5.Salih Avcı                                               7                  5                  5                  20                37

6.Ata Köse                                                9                  16                5                  5                  35

7.Batuhan Gürgöze                              5                  7                  9                  9                  30

8.Osman Kozansoy                               7                  5                  12                5                  29

9.Hüseyin Osman Türeray                 7                  12                3                  7                  29

10.Ali Mertoğlu                                      7                  5                  7                  5                  24

11.Mustafa Berrak                                5                  7                  7                  5                  24

12.Hüseyin Coşkuner                           5                  5                  5                  5                  20

13.Kader Ali Çamlıbelli                         5                  5                  5                  3                  18

14.Hasan Çamlıbelli                               5                  5                  3                  5                  18

15.Gürhan Güreç                                   5                  5                  3                  3                  16

16.Murat Akbaşak                                 5                  5                  5                  0                  15

17.Mateo Solak                                      0                  0                  5                  7                  12

18.Stanıslav Çavuşoğlu                        0                  0                  5                  7                  12

19.Cemal Özata                                      0                  0                  5                  3                  8

20.Emre Köse                                          0                  0                  3                  5                  8

Bu haber toplam 330 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Dartsta Yaz Ligi başladı07 Mayıs 2019 Salı 20:57
  • Beşlilerde Yayla üstünlüğü07 Mayıs 2019 Salı 20:54
  • Güzelyurt'ta Çocuk üstünlüğü06 Mayıs 2019 Pazartesi 16:37
  • Dartsta ödüller verildi02 Mayıs 2019 Perşembe 09:48
  • Mesarya Darts Birliği’nden Karavezirler’e ziyaret29 Nisan 2019 Pazartesi 11:07
  • Glengarry Turnuvası Gingi’nin26 Nisan 2019 Cuma 18:19
  • Anı turnuvası galibi Esiner25 Nisan 2019 Perşembe 18:21
  • Beşli şampiyonda gözler finalde15 Nisan 2019 Pazartesi 09:39
  • Kupada şampiyon Minareliköy07 Nisan 2019 Pazar 14:50
  • Ferdilerde Özeren, kulüplerde Minareliköy05 Nisan 2019 Cuma 12:52
  • ÖNE ÇIKANLAR
    1/20
    K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30243374
    2YENİCAMİ AK30235274
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK301821056
    4MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK30165953
    5ÇETİNKAYA TSK30147949
    6TÜRK OCAĞI LİMASOL301451147
    7LEFKE TSK301441246
    8GÖNYELİ SK301431345
    9CİHANGİR GSK301161339
    10GENÇLİK GÜCÜ TSK301061436
    11BAF ÜLKÜ YURDU301161336
    12KÜÇÜK KAYMAKLI TSK30891333
    13BİNATLI YSK30851729
    14ESENTEPE KKSK30921929
    15L. GENÇLER BİRLİĞİ SK30391818
    16GİRNE HALK EVİ30432315
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.