• Lefkoşa 27 °C
  • Girne 28 °C
  • Güzelyurt 25 °C
  • İskele 27 °C
  • Mağusa 27 °C
  • Lefke 27 °C
  • İstanbul 22 °C
  • London 15 °C

Birinci Lig'de 98 kiralık transfer

Birinci Lig'de 98 kiralık transfer
Toplam 203 kiralık transferin gerçekleştiği ara transfer döneminde Birinci Lig’de iki grupta toplam 98 geçici transfer gerçekleşti.

Birinci Lig Beyaz Grup ve Kırmızı Grup’ta ise Hamitköy ile Girne Halk Evi en fazla transferi gerçekleştiren ekipler oldu. Beyaz Grup’ta Hamitköy 10 transferi kiralık olarak kadrosuna kattı. Bu grupta 2’şer transferle en az transferi Akova ve Göçmenköy gerçekleştirdi. Kırmızı Grup’ta Girne Halk Evi 8 kiralık transferle bu grubun en fazla transferini gerçekleştirirken, 1’er kiralıkla Denizli ve Esentepe en az transferi yapan kulüpler oldu.

 

U15’te iki kulüpten transferler

U15 Ligi’nde yer alacak olan iki kulüp, Mağusa Spor Akademisi ve İskele Trabzonspor Spor Kulübü kiralık transfer döneminde bünyelerine oyuncu kattı. Mağusa Spor Akademisi 19, İskele Trabzon ise 12 oyuncu aldı. 23 gün süren ara transfer döneminde gerçekleşen geçici transferler şöyle:

 

K-PET BİRİNCİ LİG BEYAZ GRUP

Hamitköy (10)

Latif Emiroğluları, Erdoğan Emiroğulları, Kemal Ağrı, Mahmut Yumuşak, Mustafa Şaşmaz, Özgür Ongun, Hakan Eminoğlu, Abdullah Atlar, Rağıp Kanatlı, Çağan Ayatay

 

Yeni Boğaziçi (7)

Cafer Mullacuma, Deniz Tekerek, Emrecan Tuhumserper, Hasan  Kurt, Kemal Hordan, Hasan Aksoy, Halil Esen

 

Mesarya (7)

Ekrem Keleşzade, Ali Elmas, Seyhan Keskinel, Mehmet Çavuş, Nahit Çavuşoğlu, Can Özen, Mehmet Karadağ

 

Mehmetçik (6)

Kurtuluş Temel, Umut İlgün, Burak Karabacak, Murat Delibaş, Orhan Çokbekler, Akın Yıldırım

 

Merit A. Yeşilova (5)

İsmail Uçar, Fırtına Özdil, Turgut Kaçar, Hasan Piro, Hüseyin Yeşilbaş

 

Maraş (5)

Gökmen Demir, Mehmet Sezer Gül, Barın Bozak, Hasan Şemmedi, Yunus Kalaycı

 

Düzkaya (5)

Hasan Sarıoğlu, Osman Şah, Tarkan Aksoy, Barış İzzet, Ahmet Topuz

 

Dipkarpaz (5)

Ertan Güler, Sercan Denizhan, Saddam Taşköprü, Hasan Avşar, Melih Fırat

 

Akova (2)

Hasan Göray, Serhan Arcanlı

 

Göçmenköy (2)

Arda Özkan, Bartın Dede

 

K-PET BİRİNCİ LİG KIRMIZI GRUP

Girne Halk Evi (8)

Oktay İpek, Soner Aldemir, Salih Çoban, Çağrı Dilek, Batuhan Şanverdi, Süleyman Göksu, Soner Avşar, Beyhan Kurtarankartal

 

B. Bağcıl (7)

Gültekin Bilin, Cenkay Yarışan, Ersen Esmerarslan, Muhammed Nazik, Ahmet Zaifoğlu, Reşat Erkıvanç, Serhan Damdelen

 

Serdarlı (7)

Levent Akçagil, Galip Albayrak, Salih Küçükoğlu, Serdar Özer, Ercem Özkılıçlar, Cahit Solkanat, Atakan Tomruk

 

Doğancı (4)

Mehmet Güleryüz, Cevher Teker, Bora Ramadan Günkanlar, Erdoğan Abakan

 

Gönyeli (4)

Sabri Selden, Erdoğan Murat, Ali Sezek, Yusuf Palaz

 

Karşıyaka (4)

Ömer Albayrak, Kemal Varan, Hüseyin Küsbeci, Alpay Eminoğlu

 

Tatlısu (4)

Mustafa Okur, Veli Yürükoğulları, Arif Emre Yakupoğluları, Beytullah Arık

 

Lapta (2)

Salih Düzbeyaz, Umar Faruk Bayır

 

Ozanköy (2)

Hasan Basri Delibalta, Burak Koçar

 

Denizli (1)

Ahmet Hatay

 

Esentepe (1)

Şahin Şeker

 

U15 LİGİ

Mağusa Spor Akademisi (19)

Velihan  Avşar, Arda Bayram, Bahattin Kamburoğlu, Samet Dolu, Taner Temizer, Süleyman  İlkman, Mehmet Özkaraman, İbrahim Sultan Kıraner, Bülent Güler, Ediz Gökçe, Onur Gündoğan, Görkem  Taş, Emre  Güzel, Taha Tolga Öğünç, Sayipcan Uludağ, Mehmet Tuncay, İsmail Kaffaoğlu, Turan Satılmış, Burak Çil

 

İskele Trabzonspor (12)

Mehmetali İlhan, Bupra Gökalp, Bupra Gökalp, Cenker Hürtürk, Ada Naim Zubari, Can Savan, Tamay Görgün Fenercioğlu, Ahmet Züğürt, Cenk Gümüş, Arhan  Kumsal, Ümit Açıkgöz, Kemal Safa

 

Bu haber toplam 812 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • MTG’den gövde gösterisi: 0-523 Eylül 2018 Pazar 22:04
  • Esentepe son nefeste: 1-123 Eylül 2018 Pazar 19:31
  • Gönyeli galibiyetle döndü: 2-123 Eylül 2018 Pazar 19:28
  • Futbolda alınan sonuçlar23 Eylül 2018 Pazar 18:17
  • Elye inadı: 2-322 Eylül 2018 Cumartesi 21:20
  • Akova Kale’den çıktı: 0-222 Eylül 2018 Cumartesi 21:19
  • İskele puanı 90’da kurtardı: 1-122 Eylül 2018 Cumartesi 21:15
  • Eski dost galibiyetten etti: 2-222 Eylül 2018 Cumartesi 21:13
  • Futbolda günün sonuçları22 Eylül 2018 Cumartesi 18:34
  • Çetinkaya galibiyetle başladı: 1-021 Eylül 2018 Cuma 22:58
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ11003
    2TÜRK OCAĞI LİMASOL11003
    3GÖNYELİ SK11003
    4GAÜ ÇETİNKAYA TSK11003
    5YENİCAMİ AK11003
    6CİHANGİR GSK10101
    7KÜÇÜK KAYMAKLI TSK10101
    8ESENTEPE KKSK10101
    9L. GENÇLER BİRLİĞİ SK10101
    10LEFKE TSK10101
    11GENÇLİK GÜCÜ TSK10101
    12GİRNE HALK EVİ10010
    13BİNATLI YSK10010
    14BAF ÜLKÜ YURDU10010
    15DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK10010
    16MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK10010
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.