• Lefkoşa 25 °C
  • Girne 28 °C
  • Güzelyurt 25 °C
  • İskele 25 °C
  • Mağusa 25 °C
  • Lefke 25 °C
  • İstanbul 22 °C
  • London 15 °C

Bireysel Federasyon Kupası şampiyonu Samani

Bireysel Federasyon Kupası şampiyonu Samani
Kuzey Kıbrıs Satranç Federasyonu (KKSF) tarafından düzenlenen VI. Bireysel Federasyon Kupası, 4-7 Eylül 2020 tarihlerinde 67 kişinin katılımı ile Yakın Doğu Üniversitesinde gerçekleştirildi.

Kupanın şampiyonu FM Yamaç Samani oldu.

Yoğun ilgi gören turnuvada KKSF tarihinde ilk kez 5 masanın maçları canlı olarak internet üzerinden izlenebildi. Maçlar Lichess.org isimli online satranç sitesinden de yayınlandı.

Turnuvada dereceye girenlere ödülleri turnuva bitiminde takdim edildi.

                                         

Birinci: FM Yamaç SAMANİ

İkinci: FM Hüseyin Can AĞDELEN

Üçüncü: Ata ATASOY

Kadın Özel Ödülü: Ayşen SAĞLAMER

Veteran Özel Ödülü: Halil TOZAKI

Yıldız Özel Ödülü: Kemal YILDIRIM

Küçük Özel Ödülü: Arda KÖLE

Performans Özel Ödülü: Takudzwa Arnold GADA

Bu haber toplam 1896 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Girne Satranç Turnuvası devam ediyor14 Ocak 2020 Salı 17:17
  • Şampiyon Samani ve Sağlamer13 Ocak 2020 Pazartesi 19:40
  • Hamleler Ziya Rızkı’nın anısına yapıldı23 Aralık 2019 Pazartesi 19:52
  • Hamleler derece almak için yapıldı09 Aralık 2019 Pazartesi 19:25
  • Hamleler Sayılı anısına yapıldı24 Ekim 2019 Perşembe 19:27
  • Akıncı, Samani'yi kabul etti15 Ekim 2019 Salı 16:51
  • Satrançta eğitim ve gelişim kursu düzenlendi09 Ağustos 2019 Cuma 17:36
  • Kadınların şampiyonu Sağlamer09 Ağustos 2019 Cuma 17:03
  • Hamleler LTB’de yapıldı15 Temmuz 2019 Pazartesi 21:07
  • LTB’den ‘Yaza Merhaba’ Satranç Turnuvası18 Haziran 2019 Salı 18:19
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30244276
    2MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK30185759
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK30176757
    4TÜRK OCAĞI LİMASOL301410652
    5YENİCAMİ AK30156951
    6BAF ÜLKÜ YURDU301351244
    7CİHANGİR GSK301341343
    8GÖÇMENKÖY İYSK301261242
    9LEFKE TSK301161339
    10KÜÇÜK KAYMAKLI TSK301151437
    11GÖNYELİ SK301131636
    12HAMİTKÖY ŞHSK30971434
    13BİNATLI YSK30971434
    14DÜZKAYA KOSK30751826
    15ÇETİNKAYA TSK30671725
    16GENÇLİK GÜCÜ TSK30462018
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.