• Lefkoşa 28 °C
  • Girne 27 °C
  • Güzelyurt 25 °C
  • İskele 30 °C
  • Mağusa 30 °C
  • Lefke 28 °C
  • İstanbul 29 °C
  • London 21 °C

Beşinci ayağın galibi Gingi

Beşinci ayağın galibi Gingi
Küçük Kaymaklı Spor Kulübü’nde gerçekleştirilen beşinci ayak müsabakalarında birinciliği Deniz Plaza sporcusu Cemal Gingi, ikinciliği Dağyolu’ndan Mustafa Behlül elde etti

Kuzey Kıbrıs Darts Federasyonu (KKDF) tarafından düzenlenen Kulüplerarası Darts Ferdi Şampiyonası’nın beşinci ayağı dün akşam yapıldı.

Küçük Kaymaklı Spor Kulübü’nde gerçekleştirilen beşinci ayak müsabakalarında birinciliği Deniz Plaza sporcusu Cemal Gingi elde etti.

Genel klasmanda lider olan Dağyolu’nun başarılı sporcusu Mustafa Behlül ile finalde karşılaşan Gingi, rakibini mağlup ederek mutlu sona ulaştı.

Mustafa Behlül’ün ikinci olduğu ayakta üçüncülüğü Faik Amcaoğlu (Deniz Plaza), Şampiyonada dördüncülüğü Kurtuluş Gamla (Deniz Plaza) elde etti.    

 

KKDF Kulüplerarası Ferdi Darts Şampiyonası” 5’inci ayak sonuçları:

1.Cemal Gingi (Deniz Plaza)

2.Mustafa Behlül (Dağyolu)

3.Faik Amcaoğlu (Deniz Plaza)

4.Kurtuluş Gamla (Deniz Plaza)

darts-20.1.17.jpg

 

Bu haber toplam 929 defa okunmuştur
Etiketler: ,
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Güzelyurt'ta Çocuk üstünlüğü06 Mayıs 2019 Pazartesi 16:37
  • Dartsta ödüller verildi02 Mayıs 2019 Perşembe 09:48
  • Mesarya Darts Birliği’nden Karavezirler’e ziyaret29 Nisan 2019 Pazartesi 11:07
  • Glengarry Turnuvası Gingi’nin26 Nisan 2019 Cuma 18:19
  • Anı turnuvası galibi Esiner25 Nisan 2019 Perşembe 18:21
  • Beşli şampiyonda gözler finalde15 Nisan 2019 Pazartesi 09:39
  • Kupada şampiyon Minareliköy07 Nisan 2019 Pazar 14:50
  • Ferdilerde Özeren, kulüplerde Minareliköy05 Nisan 2019 Cuma 12:52
  • Lig bir maç dışında tamamlandı03 Nisan 2019 Çarşamba 09:17
  • Final grubu belirlendi02 Nisan 2019 Salı 09:22
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30243374
    2YENİCAMİ AK30235274
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK301821056
    4MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK30165953
    5ÇETİNKAYA TSK30147949
    6TÜRK OCAĞI LİMASOL301451147
    7LEFKE TSK301441246
    8GÖNYELİ SK301431345
    9CİHANGİR GSK301161339
    10GENÇLİK GÜCÜ TSK301061436
    11BAF ÜLKÜ YURDU301161336
    12KÜÇÜK KAYMAKLI TSK30891333
    13BİNATLI YSK30851729
    14ESENTEPE KKSK30921929
    15L. GENÇLER BİRLİĞİ SK30391818
    16GİRNE HALK EVİ30432315
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.