• Lefkoşa 14 °C
  • Girne 18 °C
  • Güzelyurt 12 °C
  • İskele 16 °C
  • Mağusa 16 °C
  • Lefke 14 °C
  • İstanbul 12 °C
  • London 8 °C

21 günde 216 transfer

21 günde 216 transfer
2 – 22 Ocak tarihleri arasında Süper Lig ve Birinci Lig’den 30 kulüp 216 oyuncu transferi gerçekleştirdi

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF), K-Pet Süper Lig ve Birinci Lig’de 2 – 22 Ocak tarihleri arasında 216 transferin gerçekleştiğini duyurdu. Transfer dönemi içerisinde Süper Lig’de en fazla transferi Gençler Birliği yaptı. İskele ekibi kadrosuna 11 oyuncu kattı. G.Birliği’nin ardından bu ligde en fazla transfer yapan ekip Yeni Boğaziçi oldu. Y.Boğaziçi 10 transfer gerçekleştirdi. Dörder transfer gerçekleştiren Binatlı ve Yenicami ligin en az transfer yapan takımları oldular.

Birinci Lig’de ise en fazla transferi Girne Halk Evi yaptı. Girne ekibi bünyesine 13 futbolcu katarken, Gönyeli 12 transfer ile bu ligde en fazla transfer yapan ikinci kulüp oldu.

 

 

K-PET SÜPER LİG

Baf Ülkü Yurdu (6)

Mete Sağır, Azat Berhan Tip, Uğurcan Karşılı, Vedat Bener, Hasan Pilli, Aygün Manga

 

Binatlı (4)

Erdem Zekioğulları, Kenan Can Volkan, Mehmet Erol, Şenol Şöför

 

Cihangir (6)

Emre Özdiken, Fırat Ersalan, Mustafa Seleker, Musa Şanlıer, Ouincy Osei, Ertan Bulut

 

Doğan Türk Birliği (5)

Erdi Erduran, Onyekachi Okafor, Hüseyin Deynekli, Berkem Burhan Bahriyeli, Kwame Adjeman Pamboe

 

GAÜ Çetinkaya (6)

Gökberkhan Gök, Tuğberk Demirkent, İmirze Özer, Kayra Gevrek, Atakan Tomruk, Barkın Dede

 

Gençlik Gücü (6)

Seymen Gülay Deniz, Yusuf Palaz, Mehmet Kanat, Hüseyin Paşa, Mehmet Palta, Aytekin Farisoğlu

 

Küçük Kaymaklı (8)

Yaşar Kemal Korcan, Sercan Çoban, Orçun Altıner, Mustafa Yorulmaz, Yusuf Özbahar, Engin Yılmaz, Şenol Palaz, Alican Tatar

 

Gençler Birliği (11)

Ömer Albayrak, Hasan Sarıoğlu, Mehmet Bebek, Boran Esenler, Samet Dolu, Mustafa Baydoğan, Onur Gündoğan, Mehmet Koyuncu, İbrahim Ekşi, Reşat Korkmaz, Nevzat Gün

 

Lefke (5)

Kaan Savaşkan, Ahmet Boğaç, Çağrı Kıral, Kemal Öz, Bilal Çeri

 

Mağusa Türk Gücü (9)

Yusuf Beyazi, Emre Özsin, Yakubu Abudu Malik, İzzet Tümkan, Ozan Gündoğan, Mehmet Yardımcı, Muhammet Emin Işık, Hüseyin Adem, İsa Kansel

 

Merit Alsancak Yeşilova (8)

Ulaş Candanal, Hamis Çakır, Çağrı Daşdemirci, Ali Tahir Kayabaşı, Mustafa Can Kürklü, İzzet Kutay, Alican Saatçı, Ahmet Çağer

 

Ozanköy (6)

M. Deniz Kibar, Muhammed Ali Uçar, Ertaç Taşkıran, Çağatay Gürler, Zihni Temelci, Fikret Hacıyarım

 

Türk Ocağı (5)

Doğukan Güler, Hascan Kırmaz, Ali Karal, Ömer E. Gül, Remzi Betmezoğlu

 

Yalova (9)

İbrahim Safa, Semih Avunç, Selim Avunç, Edis Sökmez, Cemal Yaşınses, Tayfun Doğan, Hasip Uluhan, Ahmet Uluhan, Civan Hışır

 

Yeni Boğaziçi (10)

Mehmet Ali Baş, Omaykan Çekiş, İrfan Özbaysal, Hasan Aktaş, Eray Genç, Dursun Ali Karakaş, Emre Genç, Uğur Ertem, Bahadır Özcan, Sedat Hasan Tuğralı

 

Yenicami (4)

Erdoğan Emiroğulları, Salih Yankı Kasım, Muhittin Öztürk, Okan Göktürk

 

K-PET BİRİNCİ LİG

Akova (5)

Sertan Bulut, Emre İmam, Ali İmam, Ahmet Saldun, Süleymen Türker

 

B.Bağcıl (7)

Fırtına Özdil, Ahmet Vatansever, Mustafa Salman, Cevdet Çağer, Murat Gertik, Cem Binicioğlu, Lütfi Emirsoyu

 

Değirmenlik (8)

Ubeyde Mehmet Pampuroğluları, Turan İlçiktay, Hamza Eşki, Mahmut Çakır, Necati Yıldırım, Şahin Kanlı, Mehmet Yapıcıel, Latif Emiroğluları

 

Doğancı (10)

Salih Oyal, Cemal Cemsal, İbrahim Ethem Alakaz, Aytaç Devecigiller, Hüseyin Akaçalı, Hüseyin Topaloğluları, Mehmet Güleryüz, Uğur Balkan, Uğur Bolkan, Ahmet Topaloğluları

 

Dumlupınar (9)

Mustafa Erendağ, Ahmet Mert Yıldırım, Arda Yatman, Eser Yücel, Hasan Tavukçu, Nazımcan Çağman, Mustafa Ogur, Mustafa Taşcıoğlu, Arca Akyazı

 

Girne Halk Evi (13)

Yaşar Gündeş, Ahmet Teke, Mehmet Borozan, Emir Ahmet, Mehmet Gül, Dalyan Ener, Serkan Çelik, Alper Aydeniz, Hüseyin Aydıngönül, Emre Can Öztaş, Ahmet Can Taşcıoğlu, Şahin Perincek, Abdullah Fırat

 

Göçmenköy (7)

Salim Tayançlı, Barkın Özaşık, Mehmet Göçben, Mehmet Sporcuoğlu, Emre Taşkın, Yasin Uçar, Musa Can Turgut

 

Gönyeli (12)

Sarper Karmaner, Soyer Akbaş, Alattin Yavuz, Eran Çelik, Mustafa Onurtaş, Mert Güven,

Ahmet Mahmut Hekimoğlu, Emrullah Porsnok, Talat Dağer, Şevket Anday, Tolga Yılmaz

 

Görneç (10)

Ferit Portokalcıoğlu, Osman Kaya, Asaf Onbaşı, Hasan Özünlü, İbrahim Kaba, Hasan Bayandursun, Melih Aköz, Hasan  Kardal, Fırat Kulle, Mustafa Kanteper

 

Hamitköy (10)

Umut Göktaş, Mehmet Aygörmez, Hüseyin Yıldız, Yılmaz Yıldırımlar, Mehmet Göreli, Cuma Kılınç, Burak Aşan, Tufan Gençay, Mehmet Emin Tuğantemir, Mert Göksu

 

Kaya Mehmetçik (4)

Cengiz Arapbayram, Süleyman Bayır, Yunus Emre Şimşek, Mustafa İnanç

 

Lapta (3)

Kemal Göktaş, Kamuran Ertürk, Abdullah Atma

 

Maraş (6)

Necati Bayrakçı, Hamit Çakaloğlu, Çağlar Doğukan Uludağ, Hasan Özçelik, Can Ateş, Doğukan Kozan

 

Mormenekşe (3)

Rıdvan Doymaz, Sami Yahat, Oğuzhan Yaraşık

Bu haber toplam 1125 defa okunmuştur
Etiketler: ,
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • MTG, Kartal'ı bekliyor: 0-217 Kasım 2018 Cumartesi 18:43
  • Cihangir Uche ile güldü: 2-317 Kasım 2018 Cumartesi 18:41
  • Esentepe'de Forest yangını: 0-117 Kasım 2018 Cumartesi 18:39
  • Futbolda günün sonuçları17 Kasım 2018 Cumartesi 16:20
  • Tek düşünce galibiyet17 Kasım 2018 Cumartesi 09:19
  • Ocak alev aldı: 0-316 Kasım 2018 Cuma 21:56
  • Tuğsan’a destek artarak büyüyor16 Kasım 2018 Cuma 21:29
  • Sivri, A takım filelerini havalandırdı16 Kasım 2018 Cuma 16:15
  • Oraloğlu takımına güveniyor16 Kasım 2018 Cuma 09:21
  • Yenicami devam, Baf ilk peşinde16 Kasım 2018 Cuma 09:15
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1YENİCAMİ AK981025
    2MAĞUSA TÜRK GÜCÜ971122
    3BAF ÜLKÜ YURDU953118
    4CİHANGİR GSK952217
    5TÜRK OCAĞI LİMASOL951316
    6DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK950415
    7GÖNYELİ SK941413
    8GAÜ ÇETİNKAYA TSK933312
    9MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK932411
    10KÜÇÜK KAYMAKLI TSK925211
    11BİNATLI YSK931510
    12GENÇLİK GÜCÜ TSK92349
    13LEFKE TSK92349
    14GİRNE HALK EVİ92076
    15ESENTEPE KKSK91174
    16L. GENÇLER BİRLİĞİ SK90363
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.