Yüzme maratonunda kulaç attılar

Yüzme maratonunda kulaç attılar

Karabetça Spor Kulübü’nün, Yavuz Çıkarma Plajı’nda (Escape Beach) düzenlemiş olduğu 3 km’lik ve 1,5 km’lik “30 Ağustos Zafer Bayramı Yüzme Maratonu” 4 Eylül 2021 Cumartesi günü gerçekleştirildi.

A+A-

Kızlar ve erkeklerin katılımındaki maratonda minikler, küçükler, gençler, büyükler, masterler ve genel klasmanda yapıldı.

Dereceye giren sporcular madalya, kupa ve sponsorların hediyeleri ile ödüllendirildiler. Tüm katılımcılara maratona katılıp destek verdileri için madalya takdim edildi.

Maratona destek veren Güvenlik Kuvvetleri Sahil Güvenlik Komutanlığı’na, Kolan British Hospital’a KKTC Sağlık Bakanlığı’na,  Alpet, Escape Beach Club, MAR Collection, MAR Construction, MAR Paşaköy Tavuk Çiftliği ve Capital Radyo’ya yapmış oldukları katılarından dolayı teşekkür plaketi takdim edildi.

                                                                                                                                                                                   

YARIŞ SONUÇLARI

                   1500 metre

  • 7-8 yaş  Erkekler
  1. Yusuf Çaparoğlu     - Karabetça Spor Kulübü    -  18:07.02
  2. Yaşar Ömerağa       - Karabetça Spor Kulübü   - 20:36.13
  • 9-10 yaş Erkekler
  1. Arat Akçın                - Karabetça Spor Kulübü   - 15:05.19
  2. Aren M. Damdelen - Fast Frogs Spor Kulübü   - 18:34.91
  3. Uğur Khankishiyev  - Karabetça Spor Kulübü    - 20:35.76
  • 11-12-13 Yaş Erkekler
  1. Bartu Şadın              - Karabetça Spor Kulübü   - 12:03.13
  2. Ahmet Ömerağa     - Karabetça Spor Kulübü   - 14:06.73
  3. Cemal Kırcıoğlu       - Karabetça Spor Kulübü   - 14:26.31
  • 11-12-13 Yaş Kızlar
  1. Su Coşkunsu            - Fast Frogs Spor Kulübü   - 12:52.19
  2. Aslı Turan                - Marlin Spor Kulübü         - 12:57.48

2.    İdayla Adil                - Marlin Spor Kulübü         - 12:57.48

  1. Fatma Süngü           - Fast Frogs Spor Kulübü   - 14:36.41
  • 1500 m Genel Klasman Kızlar
  1. Su Coşkunsu            - Fast Frogs Spor Kulübü   - 12:52.19
  2. Aslı Turan                - Marlin Spor Kulübü         - 12:57.48

2.    İdayla Adil                 - Marlin Spor Kulübü        - 12:57.48

  1. Fatma Süngü           - Fast Frogs Spor Kulübü   - 14:36.41
  • 1500 m Genel Klasman Erkekler
  1. Bartu Şadın              - Karabetça Spor Kulübü   - 12:03.13
  2. Ahmet Ömerağa    - Karabetça Spor Kulübü   - 14:06.73
  3. Cemal Kırcıoğlu      - Karabetça Spor Kulübü   - 14:26.31

3000 metre

  1. 14-18 Yaş Kızlar
  1. Defne Ömerağa      -  Karabetça Spor Kulübü -   01:27:18.65
  1. 14 -18 Yaş Erkekler
  1. Arda Cengizer         -  Marlin Spor Kulübü        -        57:07.55
  2. Gökhan Karabetça - Karabetça Spor Kulübü   -  01:05.55.55
  1. 19-32 Yaş Kızlar

1.Sevim Yıkılmaz            -  Ferdi                                      - 01:27:30.23

2.Emine Nil Usman       - Karabetça Spor Kulübü       - 01:34:40.05

  1. 19-32 Yaş Erkekler
  1. Tuğcan Özkızan    - Tüfekçi Spor Kulübü               - 01:01.22.73
  1. 33+ Master Erkekler
  1. Hasan İlker             - Ferdi                                          -      55:44.98
  2. Osman Akkuş         -  Fast Frogs Spor Kulübü         - 01:07.07.55
  1. 3000 Metre Genel Klasman Kızlar

1. Defne Ömerağa         - Karabetça Spor Kulübü         - 01:27:18.65

2. Sevim Yıkılmaz            - Ferdi                                        - 01:27:30.23

3. Emine Nil Usman       - Karabetça Spor Kulübü         - 01:34:40.05

  1. 3000 Metre Genel Klasman Erkekler
  1. Hasan İlker              - Ferdi                                       -      55:44.98
  2. Arda Cengizer         -  Marlin Spor Kulübü             -      57:07.55
  3. Tuğcan Özkızan       - Tüfekçi Spor Kulübü             - 01:01.22.73
Bu haber toplam 106 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.