Yusuf Yönlüer Turnuvası tamamlandı

Yusuf Yönlüer Turnuvası tamamlandı

Kuzey Kıbrıs Tenis Federasyonu (KTFF) ve Gönyeli Tenis Kulübü (GTK) tarafından Yusuf Yönlüer anısına düzenlenen iki turnuva tamamlandı.

A+A-

Kuzey Rüzgarı Cup ile The Coffee Hane Cup 7-20 Eylül tarihleri arasında Gönyeli Tenis Kulübü kortlarında yer aldı.

Ülkemizin her yaş grubundaki tenisçilerin katılım gösterdiği 290 kişinin katılımı ile Gönyeli Tenis Kulübü tesislerinde gerçekleşen turnuva, oynanan final karşılaşmalarının ardından düzenlenen ödül töreni ile sona erdi.

evl-2601.jpg

Kategorilerde oluşan sıralamalar şu şekilde;

 

8 yaş 1. grup 1. si: PARS OZAN  

8 yaş 1. grup 2. si: SARP ASTAN

8 yaş 2. grup 1. si: AREN YUMURTACIOĞLU       

8 yaş 2. grup 2. si: AREN MUSTAFA İNAN            

9 yaş kız 1. si: LARİN VURAL       

9 yaş kız 2. si: İLAY GENÇ             

9 yaş erkek 1. si: POYRAZ VURAL            

9 yaş erkek 2. si: TANIL İŞGÜZAR        

evl-2633.jpg    

10 yaş kız 1. si:   BEREN BAŞARAN            

10 yaş kız 2. si:   DENİZ ABDULLAHOĞLU              

10 yaş erkek 1. grup 1. si: DENİZ VAROĞLU        

10 yaş erkek 1. grup 2. si: YALIN YURTSEVER      

10 yaş erkek 2. grup 1. si: BARAN BAŞARAN      

10 yaş erkek 2. grup 2. si: ERDAL ARABACIOĞLU             

12 yaş kız 1.si: ALMİRA AKŞAHİN             

12 yaş kız 2.si: GİRNE UMUT YEREBAKAN

evl-2662.jpg            

12 yaş erkek 1.si: EREN YILMAZ

12 yaş erkek 2.si: ASIM ARAS ASTAN    

12 yaş karışık çiftler 1.si: ASIM ARAS ASTAN - GİRNE UMUT YEREBAKAN

12 yaş karışık çiftler 2.si: ALMİRA AKŞAHİN - ÇINAR ELMALI

14 yaş kız 1.si: SAHİL ECE YEREBAKAN   

14 yaş kız 2.si: ÖZGÜL ŞAH         

14 yaş erkek 1.si: BORA ERİN    

14 yaş erkek 2.si: AKAY ALİ SAĞKANAT

16 yaş erkek 1.si: TOPRAK BERKOL         

16 yaş erkek 2.si: BATUR EVRE 

13+ erkek 1.si: MUSTAFA MEHMET ZORBA        

13+ erkek 2.si: DJAMAL MOKHAMED AKHMED   

evl-2621.jpg            

13+ kadın 1.si: ŞENGÜL TİLKİ     

13+ kadın 2.si: AZRA SERAY YALKIÇ        

13+ çift erkekler 1.si: BORA ERİN - TOPRAK BERKOL

13+ çift erkekler 2.si: ARAS ÇELİK - BATUR EVRE

50+ Erkek 1.si: AARON FLAMSON           

50+ Erkek 2.si: NURİ ARSLAN    

Yeni Başlayanlar Kadın 1.si: DİANA MANASHİKANA       

Yeni Başlayanlar Kadın 2.si: AYŞE DAYI  

Yeni Başlayanlar Erkek 1.si: MERT ŞARDU           

Yeni Başlayanlar Erkek 2.si: DOĞUŞ DEDE           

Yeni Başlayanlar Karışık Çiftler 1.si: DİANA MANASHİKANA - DOĞUŞ DEDE

Yeni Başlayanlar Karışık Çiftler 2.si: URAZ ŞENTÜRK - NERMİN YÖNEL

Yeni Başlayanlar Çift Erkekler 1.si: DOĞUŞ DEDE - ALİ KÜÇÜKER

Yeni Başlayanlar Çift Erkekler 2.si: KASRA MOHAMMAD ZADEH - AMİRALİ ZADEH

En İyi Çıkış Yapan Kız Oyuncu: BEREN PİLLİ          

En İyi Çıkış Yapan Erkek Oyuncu: EMRE ALEKS KURAL    

Turnuvanın En Centilmen Sporcusu: UZAY ŞAKİR

Bu haber toplam 182 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.