Yusuf Yönlüer Turnuvası devam ediyor

Yusuf Yönlüer Turnuvası devam ediyor

Kuzey Kıbrıs Tenis Federasyonu puanlı Yusuf Yönlüer 9-10-12-14-16-18 yaş grupları Masterler Tenis Turnuvası devam ediyor.

A+A-

Kuzey Kıbrıs Tenis Federasyonu puanlı Yusuf Yönlüer 9-10-12-14-16-18 yaş grupları Masterler Tenis Turnuvası devam ediyor. 30 Ekim’de başlayan turnuva, 11 Kasım tarihine kadar Gönyeli Tenis Kulübü’nde oynanmaya devam edecek. Oynanan maç sonuçları şu şekilde;

 

Erkekler (9 Yaş)

Can Ada Çağman – Tugra Şenol 4-1/4-0

Aren Baybars – Erk Güneşer 4-0/4-1

Enver Ada Gencel – Ertan Ercantan 4-1/5-3

Akay Ali Sağkanat – Cemal Konuklu 0-4/4-2/4-1

 

Kızlar (9 Yaş)

Çise Tuğcu – İpar Şenol 2-4/4-2/4-2

Özgül Şah – Ela Sütcüoğlu 4-0/4-0

Sahil Ece Yerebakan – Bersu Yılmaz 5-4/4-5/4-2

Yağmur Kurt – Nehir Erkurt 4-0/4-2

 

Erkekler (10 Yaş)

Enver Ada Gencer – Ege Kurt 6-3/7-5

Aren Baybars – Batur Evre 6-3/7-6

Toprak Berkol – İbrahim Arabacı 6-3/6-4

Roman Marchukou – Yüksel Ciddi 6-2/ 6-1

 

Kızlar (10 Yaş)

Tansel Şık – Özgül Şah 6-0/6-0

Kayra Yüceer – Bersu Yılmaz 6-1/6-0

Nadir Cınarlılı – Hayat Çakmak 6-1/6-1

Selin Önal – Yezda Öksüzoğluları 6-2/7-6

 

Erkekler (12 Yaş)

Turgay Hıdıroğlu – Doruk Varoğlu 6-4/6-2

Mehmet Can – Batur Evre 6-1/ 6-2

Doruk Varoğlu – Ahmet Elmazoğlu 6-2/6-4

Turgay Hıdıroğlu – Hazan Ali Akhisar 6-0/6-1

 

Kızlar (12 Yaş)

Sevim Akbaş – Melis Mevlit 6-0/6-1

Kayra Yüceer – Eliz Dilaver 6-3/1-6/6-4

Tansel Şık – Zeynep Ertanoğlu 6-0/6-0

Elçin Özbilen – Nadir Çınarlılı 6-1/6-3

 

Erkekler (14 Yaş)

İbrahim Ağun - Kaan Arkın 6-0/6-3

Avni Avnioğlu – Emre Dilaver 6-2/6-3

Berke Can Ekinci – Turgay Hıdıroğlu w.o

Derin Samioğlu – Sami A Sarpten 6-1/6-3

 

Kızlar (14 Yaş)

Meril Sonakın – Zeynep Ertanoğlu 6-0/6-0

Azra S. Yalkıç – Sevim Akbaş 6-0/6-1

Şara Boranhan – Eliz Dilaver 6-7/6-2/7-6

Ilgın Minel Yiğit – Seda Öykü Askın 6-0/6-0

 

Erkekler (16 Yaş)

Mert Altay – Sami A Sarpten 6-4/4-6/6-2

Celal Konuklu – Avni Avnioğlu 6-3/6-3

İbrahim Ağun - Mert Altay 2-6/7-6/6-4

Avni Avnioğlu – Berke Can Ekinci 6-1/6-2

Celal Konuklu – Derin Samioğlu 6-4/6-3

Akan Can – Sami A. Sarpten 4-6/6-4/6-1

 

Kızlar (16 Yaş)

Azra S. Yalkıç - Ceren Yılmaz 6-2/6-1

Ilgın Minel Yiğit – Seda Öykü Aşkın 6-0/6-0

Meril Sonakın – Şara Boranhan 6-0/6-0

 

Erkekler (18 Yaş)

Mustafa M. Zorba – Arda Razı 6-0/6-0

Yarkın Kuloğlu – Uğur Berkay Çalışkan 6-1/6-0

Akan Can - Mert Altay W.O

 

Kızlar (18 Yaş)

Nergis Menemenci – Tanem M Yalkıç 6-1/6-0

Ecem Açıkel – Nergis Menemenci 6-1/6-2

Şengül Tilki - Ecem Açıkel 6-2/6-0

Bu haber toplam 1706 defa okunmuştur
Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.