• Lefkoşa 14 °C
  • Girne 14 °C
  • Güzelyurt 14 °C
  • İskele 10 °C
  • Mağusa 10 °C
  • Lefke 14 °C
  • İstanbul 8 °C
  • London 5 °C

Yarı finalistler belirleniyor

Yarı finalistler belirleniyor
Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final rövanş maçları bugün oynanacak Akhisar Belediyespor – Medipol Başakşehir karşılaşması ile başlayacak.

Rakibine geçtiğimiz gün ligde 2-1 mağlup olan Medipol Başakşehir, Akhisar Belediyespor ile bu kez yarı finale yükselmek için mücadele edecek. Ligde bu sezon aradığını bulamayan ve sezonu kupayla kapatmak isteyen Fenerbahçe, yarın 3-0’ın rövanşında Sergen Yalçın ile başarılı bir grafik çizen Kayserispor’u ağırlayacak. Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final rövanş maçlarının programı şöyle:

 

Bugün

20.00 Akhisar Belediyespor (1) – Medipol Başakşehir (1)

 

Yarın

18.00 Çaykur Rizespor (0) – Kasımpaşa (2)

20.30 Fenerbahçe (3) – Kayserispor (0)

 

Perşembe

20.00 Atiker Konyaspor (0) – Sivasspor (0)

Bu haber toplam 997 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Neredeyse tüm takımın testi pozitif07 Kasım 2020 Cumartesi 15:45
  • Lefkoşa’nın güneyinde Tofaş kazandı03 Kasım 2020 Salı 21:42
  • Trabzonspor’da Eddie Newton dönemi bitti31 Ekim 2020 Cumartesi 14:17
  • Derbide ‘tıs’ yok: 0-027 Eylül 2020 Pazar 21:11
  • “Lens ve Umut Nayir'i kadroda düşünmüyoruz"27 Eylül 2020 Pazar 16:16
  • İstanbul'da derbi heyecanı27 Eylül 2020 Pazar 10:45
  • “Şampiyonluk yaşayıp ayrılmak isterdim”13 Eylül 2020 Pazar 14:31
  • Ümraniyespor’da 14 vaka08 Eylül 2020 Salı 16:33
  • Beşiktaş’ın borcu açıklandı22 Ağustos 2020 Cumartesi 15:21
  • Jose Sosa Fenerbahçe ile anlaştı18 Ağustos 2020 Salı 13:44
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30244276
    2MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK30185759
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK30176757
    4TÜRK OCAĞI LİMASOL301410652
    5YENİCAMİ AK30156951
    6BAF ÜLKÜ YURDU301351244
    7CİHANGİR GSK301341343
    8GÖÇMENKÖY İYSK301261242
    9LEFKE TSK301161339
    10KÜÇÜK KAYMAKLI TSK301151437
    11GÖNYELİ SK301131636
    12HAMİTKÖY ŞHSK30971434
    13BİNATLI YSK30971434
    14DÜZKAYA KOSK30751826
    15ÇETİNKAYA TSK30671725
    16GENÇLİK GÜCÜ TSK30462018
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.