• Lefkoşa 11 °C
  • Girne 12 °C
  • Güzelyurt 10 °C
  • İskele 11 °C
  • Mağusa 11 °C
  • Lefke 11 °C
  • İstanbul 12 °C
  • London 5 °C

Üçüncü ayak yarışları yapıldı

Üçüncü ayak yarışları yapıldı
Okçuluk Federasyonu tarafından organize edilen Okçuluk Salon Ligi’nin üçüncü ayağı pazar günü yapıldı.

Lefkoşa Atatürk Spor Kompleksi içindeki Antrenman Salonu’nda yapılan yarışmalarda erkekler ve kadınlar kategorilerinde Olimpik ve Compound dallarında yarışmalar yapıldı. Okçuluk Salon Ligi üçüncü ayak sonuçları şöyle:

 

 

Olimpik Erkekler: Yusuf Duman (Şinya Okculuk Kulübü), 2. Safter Karabetca (GAÜ), 3. Onur Aktansoy (Kıbrıs Okculuk Kulübü)

Olimpik Kadınlar: 1. Gülhanım Çakal (GAÜ), 2. Elçin Özgenç (Lefkoşa ferdi), 3. Fatma Yasemin Kutluhan (Lefkoşa ferdi)

Compound: 1. Osman Tez (GAÜ), 2. Ferdi Çifçi (BÜY), 3. Cemal Sobutay (Kıbrıs Okçuluk Kulübü)

Bu haber toplam 1020 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Lefke’de cimnastik resmen başladı29 Kasım 2020 Pazar 17:46
  • Dairelerde gruplar tamamlanıyor29 Kasım 2020 Pazar 17:43
  • Lefke’de cimnastik günü27 Kasım 2020 Cuma 16:58
  • Spor Üst Komitesi ilk toplantısını yaptı24 Kasım 2020 Salı 16:55
  • Dairelerin mücadelesi sürüyor24 Kasım 2020 Salı 16:50
  • Teniste ertelenen Başbakanlık Kupası oynanıyor24 Kasım 2020 Salı 11:20
  • Kasım ayı şampiyonu Erçin23 Kasım 2020 Pazartesi 16:44
  • “Üzerimizdeki sorumluluğun farkındayız”23 Kasım 2020 Pazartesi 16:42
  • Sonay Adem özel turnuvada anıldı22 Kasım 2020 Pazar 17:12
  • Cimnastik antrenörlerine ilk yardım kursu düzenlenecek20 Kasım 2020 Cuma 22:04
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30244276
    2MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK30185759
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK30176757
    4TÜRK OCAĞI LİMASOL301410652
    5YENİCAMİ AK30156951
    6BAF ÜLKÜ YURDU301351244
    7CİHANGİR GSK301341343
    8GÖÇMENKÖY İYSK301261242
    9LEFKE TSK301161339
    10KÜÇÜK KAYMAKLI TSK301151437
    11GÖNYELİ SK301131636
    12HAMİTKÖY ŞHSK30971434
    13BİNATLI YSK30971434
    14DÜZKAYA KOSK30751826
    15ÇETİNKAYA TSK30671725
    16GENÇLİK GÜCÜ TSK30462018
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.