• Lefkoşa 17 °C
  • Girne 13 °C
  • Güzelyurt 12 °C
  • İskele 14 °C
  • Mağusa 14 °C
  • Lefke 17 °C
  • İstanbul 11 °C
  • London 11 °C

Teniste şampiyonlar belirlendi

Teniste şampiyonlar belirlendi
Kuzey Kıbrıs Tenis Federasyonu Lefkoşa Şehir Kulübü 12-16 Yaş Turnuvası tamamlandı

Kuzey Kıbrıs Tenis Federasyonu Lefkoşa Şehir Kulübü 12-16 Yaş Turnuvası tamamlandı. 15 Şubat Çarşamba günü oynanan final maçlarının ardıntan turnuva sona ererken yaş kategorilerinde şampiyonlar belirlendi.

 

12 Yaş Kızlar İkincisi: Tansel Şık

12 Yaş Kızlar Birincisi: Sevim Akbaş

12 Yaş Erkekler İkincisi: Hasan Akmandor

12 Yaş Erkekler Birincisi: Emre Dilaver

16 Yaş Kızlar İkincisi: Fatma Kayol

16 Yaş Kızlar Birincisi: Saadet Aktuğlu

16 Yaş Erkekler İkincisi: Akan Mehet Can

16 Yaş Erkekler Birincisi: Mert Altay

Bu haber toplam 1329 defa okunmuştur
Etiketler:
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Tenis kaldığı yerden devam ediyor16 Ekim 2020 Cuma 16:51
  • Teniste antrenörlük kursu tamamlandı10 Ekim 2020 Cumartesi 18:10
  • Teniste transfer başlıyor08 Ekim 2020 Perşembe 10:57
  • Kortlara şampiyonlukla döndü05 Ekim 2020 Pazartesi 09:20
  • Gazioğlu: Yapılan tam bir fiyaskodur25 Eylül 2020 Cuma 11:09
  • Raketler Yeşilada anısına sallandı25 Ağustos 2020 Salı 17:07
  • Plajda raketler Mağusa’da sallandı24 Ağustos 2020 Pazartesi 17:24
  • Tenis heyecanı İskele’de yaşandı10 Ağustos 2020 Pazartesi 18:20
  • Eliz sahalara geri döndü08 Ağustos 2020 Cumartesi 18:40
  • Tenis plaja iniyor02 Ağustos 2020 Pazar 17:19
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30244276
    2MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK30185759
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK30176757
    4TÜRK OCAĞI LİMASOL301410652
    5YENİCAMİ AK30156951
    6BAF ÜLKÜ YURDU301351244
    7CİHANGİR GSK301341343
    8GÖÇMENKÖY İYSK301261242
    9LEFKE TSK301161339
    10KÜÇÜK KAYMAKLI TSK301151437
    11GÖNYELİ SK301131636
    12HAMİTKÖY ŞHSK30971434
    13BİNATLI YSK30971434
    14DÜZKAYA KOSK30751826
    15ÇETİNKAYA TSK30671725
    16GENÇLİK GÜCÜ TSK30462018
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.