![Sezonun ilk galibiyeti Çamlık Spor’dan](https://d.sporyeni.com/news/30848.jpg)
Sezonun ilk galibiyeti Çamlık Spor’dan
Voleybol Büyük Kadınlar Ligi’nde 2023-24 sezonu başladı
A+A-
Voleybol Federasyonu tarafından organize edilen Büyük Kadınlar Ligi’nde 2023-24 sezonu pazartesi günü başladı. Sezonun açılış maçında Esentepe ile Gazimağusa Belediyesi Çamlık Spor karşı karşıya geldi. Girne, Ertuğrul Apakan Spor Salonu’nda yer alan mücadele sonunda Çamlık Spor rakibini 3-0 yenerek sezona galibiyetle başlayan taraf oldu.
Bu haber toplam 764 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.