• Lefkoşa 12 °C
  • Girne 15 °C
  • Güzelyurt 12 °C
  • İskele 12 °C
  • Mağusa 12 °C
  • Lefke 12 °C
  • İstanbul 10 °C
  • London 7 °C

Şampiyonluğa kılıç salladılar

Şampiyonluğa kılıç salladılar
Eskrimde minik ve genç şampiyonası tamamlandı

KKTC Eskrim Federasyonu'nun faaliyet programında yer alan Minik ve Genç KKTC Şampiyonası Pazar günü Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) okullar grubu spor salonunda gerçekleşti.

25 Şubatta da Yıldız KKTC Şampiyonasını gerçekleştireceklerini söyleyen Eskrim Federasyonu Başkanı Erhan Veçhi, bu müsabakaların aynı zamanda 1-2 Mart tarihlerinde yapılacak olan MEB Okul Sporları yıldız ve genç KKTC birinciliği için de bir ön hazırlık olduğunu belirtti. Şampiyonada oluşan dereceler şöyle:

 

Minik Erkek Flöre

1. Cemal Ege Lort  (GAÜ Spor Kulübü)

2. Mehmet Efe Yılmaz (GAÜ Spor Kulübü)

3. Eriz Başaraner (GAÜ Spor Kulübü)

 

Genç Kız Flöre

1. Meltem Çolak GAÜ Spor Kulübü

2. Melda Hassan GAÜ Spor Kulübü

3. Ece Deniz Öncül GAÜ Spor Kulübü

4. Simay Uslu Şahlan Spor Kulübü

 

Genç Erkek Flöre

1. Kutay Uslu (Şahlan Spor Kulübü)

2. Baran Kılıç (GAÜ SK)

3. Emirhan Büyüksarı (Anafartalar Lisesi Eğitim ve Spor Külübü)

3. Arda Erciyes (Anafartalar Lisesi Eğitim ve Spor Külübü)

 

Genç Erkek Kılıç

1. Jan Djemal (GAÜ Spor Kulübü)

2. Ahmet Alıcı (Anafartalar Lisesi Eğitim ve Spor Kulübü)

3. Görkem Ater (Anafartalar Lisesi Eğitim ve Spor Kulübü)

3. Barış Göksu (Anafartalar Lisesi Eğitim ve Spor Kulübü)

 

Genç Kız Kılıç

1. Mine Aşçı (GAÜ Spor Kulübü)

2. Elif Kufa (Anafartalar Lisesi Eğitim ve Spor Kulübü)

3. Ada Azra Atak (GAÜ Spor Kulübü)

Bu haber toplam 929 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Sonay Adem özel turnuvada anıldı22 Kasım 2020 Pazar 17:12
  • Cimnastik antrenörlerine ilk yardım kursu düzenlenecek20 Kasım 2020 Cuma 22:04
  • Sonay Adem anısına oynayacaklar19 Kasım 2020 Perşembe 17:59
  • Cimnastikte kulüplere katkı sürüyor18 Kasım 2020 Çarşamba 16:31
  • Gerekçe iptal edilen ihaleler, verilmeyen blokeler17 Kasım 2020 Salı 12:26
  • Meclis Başkanlığı Kupası’nda yarıştılar09 Kasım 2020 Pazartesi 11:15
  • Cimnastik sporuna talep çoğaldı08 Kasım 2020 Pazar 23:28
  • Dairelerde üçüncü hafta tamamlandı05 Kasım 2020 Perşembe 16:19
  • Dairelerde üçüncü hafta başladı03 Kasım 2020 Salı 12:16
  • Aylık turnuva şampiyonu Erçin02 Kasım 2020 Pazartesi 16:55
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30244276
    2MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK30185759
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK30176757
    4TÜRK OCAĞI LİMASOL301410652
    5YENİCAMİ AK30156951
    6BAF ÜLKÜ YURDU301351244
    7CİHANGİR GSK301341343
    8GÖÇMENKÖY İYSK301261242
    9LEFKE TSK301161339
    10KÜÇÜK KAYMAKLI TSK301151437
    11GÖNYELİ SK301131636
    12HAMİTKÖY ŞHSK30971434
    13BİNATLI YSK30971434
    14DÜZKAYA KOSK30751826
    15ÇETİNKAYA TSK30671725
    16GENÇLİK GÜCÜ TSK30462018
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.