Şampiyona nefes kesti

Şampiyona nefes kesti

Vücut Geliştirme ve Fitness Şampiyonası Pazar günü gerçekleştirildi

A+A-

KKTC Halter ve Vücut Geliştirme Federasyonu tarafından organize edilen Vücut Geliştirme ve Fitness Şampiyonası Pazar günü Yakın Doğu Üniversitesi (YDÜ) Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Vücut geliştirme dalında ülkemizin başarılı sporcuları birçok kategoride podyuma çıkarak derece elde edebilmek için mücadele etti. İzleyicilerin de büyük ilgi ve takdirini alan organizasyonda dereceye giren sporcular şu şekilde oluştu:

4c2c0ad2-08a7-43ac-ab0f-c34a7b213d7a.jpg

Genç Erkekler Atletik Fizik 16-20 Yaş açık sıklet

1. Teyfik Batırlı

2. Yiğit Karakaya

3. Ali Karapaşa

4. Hulusi Özayhanlar

5. Rayko Miter

6. Esat Uluç

7. Ahmet Bektaşher 

4cde49eb-1e84-4934-849b-f8b88957fd5a.jpg

Kadınlar Wellnes 1.63cm kategorisi

1. Serpil Özkan

250971ed-73de-4290-be04-b182efc8b944.jpg

21-23 Yaş Erkekler Atletik Fizik 1.74cm

1. İbrahim Furkan Gürel

2. Somtochuckwu Ironsi

3. Turan Cenk

a5f7c11d-b14f-4f81-ac05-166a86e5c213.jpg

21-23 Yaş Erkekler Atletik Fizik 1.78cm

1. Tuğberk Demirkent

2. Yüksel Göztaşı

278189377-2043094575871435-5210441963612917593-n.jpg277814010-2042931472554412-7494099103998005466-n.jpg

26c8cea0-a00e-4a8d-8ffb-70b061453a2c.jpg

Büyük Erkekler Atletik Fizik 1.73cm

1. Batuhan Dağhanlı

2. Ahmet Cingöz

3. Ali Fahir Öksüzoğlu

9dc54357-d7b7-4268-8ebc-d4be47264142.jpg

Genç Kadınlar Bikini 1.66cm kategorisi

1. Elis Sakallı

2. Sara Rumezanzade

59204a2b-f06a-419e-a256-d9562eaa8883.jpg

Büyük Erkekler Atletik Fizik 1.90cm kategorisi

1. Tanca Nedim

2. Ahmet Bök

3. Sajad Abbası

4. Faveour Oseye

5. Görkem Baykal

e1f29547-8def-4f3f-a999-ec9caae55e53.jpg

Klasik Fizik +1.80 Pro Kategorisi

1. Emre Özkaram

68f3ca9b-2336-4fe2-a12f-d06c4344143f.jpg

Klasik Fizik 1.80 Kategorisi

1. Muhammed Onur İşli

2. Ahmet Bök

088f5e8a-0ca4-4d11-940f-047c6aee0ca4.jpg

Klasik Body Building 1.77cm Kategorisi

1. Enver Mesutoğlu

2. Ahmet Bolat

b8f90e27-19fc-4a1e-90c0-e86b83afd3e7.jpg

Body Building Erkekler 90kg (90kg dahil)

1. Mithat Bengisoy

2. Emir H. Özkan

3. Hüseyin Topal

4. Esat Kastambolulu

d312895a-9f22-468b-90be-bf7d1f88a80d.jpg

Body Building Erkekler 100kg (100kg dahil)

1. Emre Özkaram

2. Hakan Hacımusaoğlu

3. İsmail Yahat

Bu haber toplam 1158 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.