• Lefkoşa 28 °C
  • Girne 29 °C
  • Güzelyurt 25 °C
  • İskele 27 °C
  • Mağusa 27 °C
  • Lefke 28 °C
  • İstanbul 21 °C
  • London 13 °C

Salon Şampiyonası’nda yarışacak isimler belirlendi

Salon Şampiyonası’nda yarışacak isimler belirlendi
İstanbul'da yapılacak olan Türkiye Salon Atletizm Şampiyonası yarışmalarına katılacak olan atletler belirlendi

23-24-25 Ocak tarihlerinde İstanbul'da yapılacak olan Türkiye Salon Atletizm Şampiyonası yarışmalarına katılacak olan Kuzey Kıbrıs’taki atletleri seçmek için 10-11 Ocak 2017 tarihlerinde Lefkoşa Atatürk Stadı’nda seçme yarışmaları yapıldı.

 

Buse Savaşkan, Gençlerde, Yiğitcan Hekimoğlu ise daha sonradan yapılacak olan Büyükler kategorisinde yarışmaya hak kazandı.

 

Tüm yarışma sonuçlarına göre baraj derecelerini geçerek 23-24 ve 25 Ocak 2017 tarihlerinde İstanbul'da yapılacak olan yarışmalara katılma hakkı elde eden Atletlerin isimleri ve branşları, antrenörler ve idareci aşağıdaki gibidir:

 

SPORCULAR                      BRANŞ

Deniz Süngü                      Üç Adım Atlama - Uzun Atlama

Hasan Avukat                   Gülle Atma - Sırıkla Atlama

Sude Kadıoğlu                  Gülle Atma

Mustafa Yorulmaz          Üç Adım Atlama - Uzun Atlama

Kubilay Tok                        60 Metre Engel - Yüksek Atlama

Kazmaier Ali Rıza             Uzun Atlama

 

ANTRENÖRLER

Özgür Kıralp

Niyazi Serhaner

Osman Süngü

 

İDARECİ

Cem KILIÇ

Bu haber toplam 1585 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
K-Pet Süper Lig
STakımOGBMP
1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30244276
2MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK30185759
3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK30176757
4TÜRK OCAĞI LİMASOL301410652
5YENİCAMİ AK30156951
6BAF ÜLKÜ YURDU301351244
7CİHANGİR GSK301341343
8GÖÇMENKÖY İYSK301261242
9LEFKE TSK301161339
10KÜÇÜK KAYMAKLI TSK301151437
11GÖNYELİ SK301131636
12HAMİTKÖY ŞHSK30971434
13BİNATLI YSK30971434
14DÜZKAYA KOSK30751826
15ÇETİNKAYA TSK30671725
16GENÇLİK GÜCÜ TSK30462018
K-Pet Birinci Lig
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.