Raketler Yönlüer anısına sallanıyor

Raketler Yönlüer anısına sallanıyor

Kuzey Kıbrıs Tenis Federasyonu (KKTF) ve Gönyeli Tenis Kulübü (GTK) tarafından Yusuf Yönlüer anısına düzenlenen turnuvalar devam ediyor.

A+A-

21 Eylül’de tamamlanması planlanan Kuzey Rüzgarı Cup 8-10-14 Yaş, 13+Büyükler ve Yeni Başlayanlar kategorileri ile The Coffee Hane Cup 9-12-16 Yaş ve Senyörler kategorilerinde GTK kortlarında gerçekleşiyor. Kategorilerde oynanan günün maçları ve alınan sonuçlar şu şekilde;    

 

10 YAŞ ERKEKLER ROUND RUBIN

DENİZ VAROĞLU – SARP SOLYALI 4-1

TANIL İŞGÜZAR – POYRAZ VURAL 1-4

TUĞRA İRFANOĞLU – ASİL BERKUT 4-5

YALIN YURTSEVER – TOPRAK İŞGÜZAR 4-0

SAİD ZEKİ AVCI – UZAY ŞAKİR 4-1

ERDAL ARABACIOĞLU – ERİM SELÇUK MAZHAR 4-2

ÇAĞ REFİKOĞLU – OSMAN AREN BAŞARAN 1-4

TİMUR SALİH BELİCAN – KUZEY PİLLİ 4-0

BARAN BAŞARAN – ASİL BATARYACI 4-0

TANIL İŞGÜZAR – DENİZ VAROĞLU 0-4

POYRAZ VURAL – SARP SOLYALI 4-0

TOPRAK İŞGÜZAR – TUĞRA İRFANOĞLU 0-4

ASİL BERKUT – YALIN YURTSEVER 2-4

SAİD ZEKİ AVCI – ERİM SELÇUK MAZHAR 4-2

ERDAL ARABACIOĞLU – UZAY ŞAKİR 4-0

ÇAĞ REFİKOĞLU – KUZEY PİLLİ 4-0

OSMAN AREN BAŞARAN – TİMUR SALİH BELİCAN 4-5

EMRE ALEKS KURAL – ASİL BATARYACI 5-3

DENİZ VAROĞLU – POYRAZ VURAL 4-2

SARP SOLYALI – TANIL İŞGÜZAR 4-2

TUĞRA İRFANOĞLU – YALIN YURTSEVER 3-5

TOPRAK İŞGÜZAR – ASİL BERKUT 0-4

SAİD ZEKİ AVCI – ERDAL ARABACIOĞLU 4-1

ERİM SELÇUK MAZHAR – UZAY ŞAKİR 4-1

ÇAĞ REFİKOĞLU – TİMUR SALİH BELİCAN 5-4

OSMAN AREN BAŞARAN – KUZEY PİLLİ 4-0

BARAN BAŞARAN – EMRE ALEKS KURAL 4-0

 

10 YAŞ ERKEKLER ÇEYREK FİNAL

TİMURSALİH BELİCAN – ERDAL ARABACIOĞLU 3-5

POYRAZ VURAL – ASİL BERKUT 4-1

 

10 YAŞ KIZLAR ROUND RUBIN

SAHRA SEVGİ SOFU – DENİZ ABDULLAHOĞLU 0-4

BEREN BAŞARAN – İLAY GENÇ 4-0

ANNA VİSHNİAKOVA – BEREN PİLLİ 4-2

İREM ÖZEN – SAHRA SEVGİ SOFU 4-0

İLAY GENÇ – HATİCE KIRÇAY 4-2

BEREN PİLLİ – LARİN VURAL 2-4

DENİZ ABDULLAHOĞLU – İREM ÖZEN 2-4

HATİCE KIRÇAY – BEREN BAŞARAN 0-4

LARİN VURAL ANNA VİSHNİAKOVA 4-1

 

10 YAŞ KIZLAR ÇEYREK FİNAL

DENİZ ABDULLAHOĞLU – ANNA VISHNIIAKOVA 4-2

İREM ÖZEN – İLAY GENÇ 4-1

 

14 YAŞ KIZLAR ÇEYREK FİNAL

IVANA SILICH – HAYAT ÇAKMAK 0-6 1-6

GİRNE UMUT YEREBAKAN – ARYA SARIBAŞ 6-4 6-1

 

YENİ BAŞLAYANLAR ÇİFT ERKEKLER

BUĞRA OKER / BERTUĞ KORUCU – DOĞUŞ DEDE / ALİ KÜÇÜKER 3-6 1-6

MERTER REFİKOĞLU / CEM TANERİ – KASRA MOHAMMED ZADEH / AMİRALİ ZADEH 4-6 3-6

Bu haber toplam 198 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.