• Lefkoşa 12 °C
  • Girne 14 °C
  • Güzelyurt 10 °C
  • İskele 12 °C
  • Mağusa 12 °C
  • Lefke 12 °C
  • İstanbul 6 °C
  • London 9 °C

Raketler yaş turnuvasında sallandı

Raketler yaş turnuvasında sallandı
Kuzey Kıbrıs Tenis Federasyonu Puanlı Lefkoşa Şehir Kulübü (LŞK) Yaş Turnuvası’nın ilki tamamlandı.

Cumartesi günü LŞK 9-10-14-18 Yaş Turnuvası-1 adı ile oynanan turnuvada yaş gruplarında 9 yaş kızlarda Sahil Yerebakan, 9 yaş erkeklerde Aren Baybars, 10 yaş kızlarda Tansel Şık, 10 yaş erkeklerde Reşat Karamanlı, 14 yaş kızlarda Meril Sonakın, 14 yaş erkeklerde Derin Samioğlu, 18 yaş kızlarda Şengül Tilki ve 18 yaş erkeklerde Şevki Öksüzoğulları şampiyon oldu. Turnuvada dereceler şu şekilde oluştu:

 

9 YAŞ KIZLAR

9 Yaş Kızlar 3’ler 4’ler İkincisi: ELA SÜTCÜOĞLU

9 Yaş Kızlar 3’ler 4’ler Birincisi: BERSU YILMAZ

9 Yaş Kızlar Çeyrek Finalisti: HAYAT ÇAKMAK

9 Yaş Kızlar Çeyrek Finalisti: NEHİR ERKURT

9 Yaş Kızlar Çeyrek Finalisti: YAĞMUR KURT

9 Yaş Kızlar Çeyrek Finalisti: ZEHRA ÇİSE TUĞCU

9 Yaş Kızlar Yarı Finalisti: İPAR ŞENOL

9 Yaş Kızlar Yarı Finalisti: SELİN ÖNAL

9 Yaş Kızlar İkincisi: ÖZGÜL ŞAH

9 Yaş Kızlar Birincisi: SAHİL E. YEREBAKAN

 

9 YAŞ ERKEKLER

9 Yaş Erkekler 3’ler 4’ler İkincisi: HASAN SONDER

9 Yaş Erkekler 3’ler 4’ler Birincisi: AKAY ALİ SAĞKANAT

9 Yaş Erkekler Çeyrek Finalisiti: ERTAN ERCANTAN

9 Yaş Erkekler Çeyrek Finalisiti: ENVER ADA GENÇEL

9 Yaş Erkekler Çeyrek Finalisiti: TUĞRA ŞENOL

9 Yaş Erkekler Çeyrek Finalisiti: CEMAL KONUKLU

9 Yaş Erkekler Yarı Finalisiti: TOPRAK BERKOL

9 Yaş Erkekler Yarı Finalisiti: İBRAHİM ARABACI

9 Yaş Erkekler İkincisi: TOPRAK ALTUNTAŞ

9 Yaş Erkekler Birincisi: AREN BAYBARS

 

10 YAŞ KIZLAR

10 Yaş Kızlar 3’ler 4’ler Üçüncüsü: SEVİLAY BARUTCU

10 Yaş Kızlar 3’ler 4’ler İkincisi: BEREN EMİRZADEOĞLULARI

10 Yaş Kızlar 3’ler 4’ler Birincisi: YEZDA ÖKSÜZOĞULLARI

10 Yaş Kızlar Yarı Finalisti: NADİR ÇINARLILI

10 Yaş Kızlar Yarı Finalisti: EKİN KARASU

10 Yaş Kızlar İkincisi: KAYRA YÜCEER

10 Yaş Kızlar Birincisi: TANSEL ŞIK

 

10 YAŞ ERKEKLER

10 Yaş Erkekler 3’ler 4’ler İkincisi: NİDAİ AKSAY

10 Yaş Erkekler 3’ler 4’ler Birincisi: ROMAN MARCHUKOV

10 Yaş erkekler Çeyrek Finalisiti: EGE KURT

 

Bu haber toplam 1531 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Tenis kaldığı yerden devam ediyor16 Ekim 2020 Cuma 16:51
  • Teniste antrenörlük kursu tamamlandı10 Ekim 2020 Cumartesi 18:10
  • Teniste transfer başlıyor08 Ekim 2020 Perşembe 10:57
  • Kortlara şampiyonlukla döndü05 Ekim 2020 Pazartesi 09:20
  • Gazioğlu: Yapılan tam bir fiyaskodur25 Eylül 2020 Cuma 11:09
  • Raketler Yeşilada anısına sallandı25 Ağustos 2020 Salı 17:07
  • Plajda raketler Mağusa’da sallandı24 Ağustos 2020 Pazartesi 17:24
  • Tenis heyecanı İskele’de yaşandı10 Ağustos 2020 Pazartesi 18:20
  • Eliz sahalara geri döndü08 Ağustos 2020 Cumartesi 18:40
  • Tenis plaja iniyor02 Ağustos 2020 Pazar 17:19
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30244276
    2MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK30185759
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK30176757
    4TÜRK OCAĞI LİMASOL301410652
    5YENİCAMİ AK30156951
    6BAF ÜLKÜ YURDU301351244
    7CİHANGİR GSK301341343
    8GÖÇMENKÖY İYSK301261242
    9LEFKE TSK301161339
    10KÜÇÜK KAYMAKLI TSK301151437
    11GÖNYELİ SK301131636
    12HAMİTKÖY ŞHSK30971434
    13BİNATLI YSK30971434
    14DÜZKAYA KOSK30751826
    15ÇETİNKAYA TSK30671725
    16GENÇLİK GÜCÜ TSK30462018
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.