• Lefkoşa 19 °C
  • Girne 15 °C
  • Güzelyurt 13 °C
  • İskele 18 °C
  • Mağusa 18 °C
  • Lefke 19 °C
  • İstanbul 12 °C
  • London 10 °C

Potada bir maç ertelendi

Potada bir maç ertelendi
Basketbol Federasyonu, bu hafta oynanması planlanan karşılaşmalarla ilgili düzenleme yaparak yeni programı yayınladı.

Basketbol Federasyonu, bu hafta oynanması planlanan karşılaşmalarla ilgili düzenleme yaparak yeni programı yayınladı. Kıbrıs Vakıflar Bankası Büyük Erkekler Ligi’nde değişiklik olmazken Büyük Kadınlar Ligi’nde bugün oynanması planlanan DAÜ – GAÜ karşılaşmasını erteledi. Program şöyle

 

SALI

Büyük Kadın

Atatürk Spor Salonu: Koopspor – DAÜ (18.00)

 

Büyük Erkek

Atatürk Spor Salonu: Koopspor – GAÜ (20.00)

 

ÇARŞAMBA

Büyük Erkek

RA25 Spor Salonu: Girne Üniversitesi – MGA (20.00)

 

PERŞEMBE

Büyük Erkek

LAÜ Spor Salonu: LAÜ – YDÜ (19.00)

 

CUMA

Büyük Kadın

Atatürk Spor Salonu: Gönyeli – Soyer Spor (18.00)

E. Apakan Spor Salonu: GAÜ – YDÜ (18.00)

Bu haber toplam 1073 defa okunmuştur
Etiketler:
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • DAÜ'den ilk galibiyet: 56-5819 Kasım 2020 Perşembe 21:30
  • Kupada dördüncü hafta başlıyor18 Kasım 2020 Çarşamba 12:43
  • Erteli Efes’ten sekizde sekiz17 Kasım 2020 Salı 13:28
  • Haftanın oyuncusu Mert Aksu16 Kasım 2020 Pazartesi 14:14
  • Soyer ve YDÜ kayıpsız16 Kasım 2020 Pazartesi 12:28
  • “Uzun bir aradan sonra başladık, mutluyuz”15 Kasım 2020 Pazar 14:18
  • GAÜ’den ilk galibiyet: 68-5114 Kasım 2020 Cumartesi 19:39
  • U20 Kadınlar ve U17 Erkekler Ligi hayata geçiriliyor12 Kasım 2020 Perşembe 17:13
  • Soyer kayıpsız: 64-7511 Kasım 2020 Çarşamba 21:41
  • Ertenli Efes’ten yedide yedi07 Kasım 2020 Cumartesi 16:25
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30244276
    2MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK30185759
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK30176757
    4TÜRK OCAĞI LİMASOL301410652
    5YENİCAMİ AK30156951
    6BAF ÜLKÜ YURDU301351244
    7CİHANGİR GSK301341343
    8GÖÇMENKÖY İYSK301261242
    9LEFKE TSK301161339
    10KÜÇÜK KAYMAKLI TSK301151437
    11GÖNYELİ SK301131636
    12HAMİTKÖY ŞHSK30971434
    13BİNATLI YSK30971434
    14DÜZKAYA KOSK30751826
    15ÇETİNKAYA TSK30671725
    16GENÇLİK GÜCÜ TSK30462018
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.