Play-off ve Play-out hakemleri açıklandı

Play-off ve Play-out hakemleri açıklandı

AKSA Süper Lig ve Birinci Lig’de normal sezonun tamamlanmasının ardından gözler Play-out ve Play-off mücadelesine çevrildi.

A+A-

İlk maçların 14 Mayıs Cumartesi oynanacağı programda tüm maçlar 17.00’de başlayacak. İlk maçların sahaları açıklanırken, iki ve üçüncü maçların sahaları henüz duyurulmadı. Girne Halk Evi ve Binatlı’nın ardından Süper Lig’den düşecek son takımın belirleneceği Play-out ile Çetinkaya ve China Bazaar Gençlik Gücü’nün ardından Süper Lig’e yükselecek son takımın belirleneceği Play-off maçlarının programı ve görev yapacak hakemler şu şekilde:

 

14 Mayıs Cumartesi

AKSA Süper Lig Play-out 1. Maçlar

Atatürk Stadı: Türk Ocağı – Baf Ü. Yurdu (Utku Hamamcıoğlu)

Cihangir Stadı: Göçmenköy – Hamitköy (Turgay Misk)

 

AKSA Birinci Lig Play-off 1. Maçlar

100. Yıl Stadı: Gençler Birliği – Esentepe (Emre Öztaşlı)

Üner Berkalp Stadı: M. Değirmenlik – Karşıyaka (Serhan Şimşek)

 

18 Mayıs Çarşamba

AKSA Süper Lig Play-out 2. Maçlar

Türk Ocağı – Hamitköy

Göçmenköy – Baf Ü. Yurdu

 

AKSA Birinci Lig Play-off 2. Maçlar

Gençler Birliği – Karşıyaka

M. Değirmenlik - Esentepe

 

22 Mayıs Pazar

AKSA Süper Lig Play-out 3. Maçlar

Hamitköy – Baf Ü. Yurdu

Göçmenköy – Türk Ocağı

 

AKSA Birinci Lig Play-off 3. Maçlar

Karşıyaka – Esentepe

M. Değirmenlik – Gençler Birliği

 

AKSA Süper Lig Play-out Puan Durumu

TAKIMLAR                  P

1. Göçmenköy             20

2. Türk Ocağı Limasol 20

3. Hamitköy ŞHSK      18

4. Baf Ülkü Yurdu        11

 

AKSA 1.Lig Play-off Puan Durumu

TAKIMLAR                  P

1. Gençler Birliği         29

2. M. Değirmenlik       29

3. Karşıyaka                27

4. Esentepe                 24

Bu haber toplam 380 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.