![Milli takım için kulaç atacak](https://d.sporyeni.com/news/27943.jpg)
Milli takım için kulaç atacak
Türkiye Yüzme Federasyonu (TYF) tarafından 5-7 Ağustos 2022 tarihlerinde Kocaeli - Karamürsel Plajında düzenlenecek olan Açık Su Milli Takım Seçmeleri ve Türkiye Şampiyonası Müsabakasına Doğukan Ulaç’ın katılacağı duyuruldu.
A+A-
Kuzey Kıbrıs Su Sporları Federasyonu tarafından yapılan açıklamada Ulaç’ın 6 Ağustos günü 10 kilometre yarışında yeniden Türkiye Milli Takımına girmek için yarışacağı belirtildi. Bu yarışın ardından Doğukan Ulaç’ın 7 Ağustos 2022 günü ise Türkiye Yüzme Federasyonu ile Kocaeli Büyükşehir Belediyesinin beraber düzenleyeceği 2 kilometrelik maratona katılacağı ifade edilerek sporcuya başarılar dilendi.
Bu haber toplam 1054 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.