Meclis Başkanlığı Kupası’nda yarıştılar

Meclis Başkanlığı Kupası’nda yarıştılar

KKTC Binicilik Federasyonu, 5. Ayak Engel Atlama Müsabakası, Meclis Başkanlığı Kupası 7-8 Kasım tarihleri arasında Asya Atlı Spor Kulübü’nde gerçekleşti.

A+A-

Müsabakalar sonunda kategorilerinde dereceler şu şekilde oluştu:

                                                                                                       

İLK GÜN SONUÇLARI

70 cm X pole kategorisinde

1. Tunaç Atlı Spor Kulübü’nden Zorba isimli atıyla Nerin Batıbeniz

2. Tunaç Atlı Spor Kulübü’nden Jack isimli atıyla Nerin Batıbeniz

3. Royal Atlı Spor Kulübü’nden Şayan isimli atıyla Bulut Mirka

 

70 cm kategorisinde

5-12 yaş kategorisinde

1. Tunaç Atlı Spor Kulübü’nden Güneş isimli atıyla Nerin Batıbeniz

2. Tunaç Atlı Spor Kulübü’nden Jack isimli atıyla Nerin Batıbeniz

 

12-14 yaş kategorisinde

1. Royal Atlı Spor Kulübü’nden Sydney isimli atıyla Ali Toruntay

2. Royal Atlı Spor Kulübü’nden Şayan isimli atıyla Ali Toruntay

3. Ferdi olarak yarışan Storm isimli atıyla Ruby Kılıç

90 cm kategorisinde

 

15-18 yaş kategorisinde

1. Terzioğlu Atlı Spor Kulübü’nden Wulensa isimli atıyla Leyla Gökaşan

2. Aner Atlı Spor Kulübü’nden Hunter isimli atıyla Serkan Efe Ünal

3. Aner Atlı Spor Kulübü’nden Stapillion isimli atıyla Doğa Çobanoğlu

 

18 yaş üzeri kategorisinde

1. Tunaç Atlı Spor Kulübü’nden Güneş isimli atıyla Jasmine Çelebioğlu

2. Asya Atlı Spor Kulübü’nden Captain Di Zappo isimli atıyla Asya Alpler

3. Royal Atlı Spor Kulübü’nden Annie isimli atıyla Karem Ben Guima

 

Genel klasmanda

1. Terzioğlu Atlı Spor Kulübü’nden Wulensa isimli atıyla Leyla Gökaşan

2. Tunaç Atlı Spor Kulübü’nden Güneş isimli atıyla Jasmine Çelebioğlu

3. Asya Atlı Spor Kulübü’nden Captain Di Zappo isimli atıyla Asya Alpler

mev_7430.jpg

İKİNCİ GÜN SONUÇLARI

80 cm kategorisinde

5-12 yaş kategorisinde

1. Tunaç Atlı Spor Kulübü’nden Zorba isimli atıyla Nerin Batıbeniz

 

12-14 yaş kategorisinde

1. Royal Atlı Spor Kulübü’nden Sydney isimli atıyla Ali Toruntay

2. Beşok Atlı Spor Kulübü’nden Venüs isimli atıyla Rifat Özoktay

3. Tunaç Atlı Spor kulübünden Ringo isimli atıyla Batuhan Özbek

mev_7617.jpg

18 yaş üzeri kategorisinde

1. Aner Atlı Spor Kulübü’nden Çakır isimli atıyla Fevzi Kızılkılınç

2. Kıbrıs Atlı Spor Kulübü’nden Secret isimli atıyla Tuğberk Eskimuhtaroğlu

 

100 cm kategorisinde

15-18 yaş kategorisinde

1. Terzioğlu Atlı Spor Kulübü’nden Wulensa isimli atıyla Leyla Gökaşan

2. Aner Atlı Spor Kulübü’nden Çakır isimli atıyla Serkan Efe Ünal

3. Aner Atlı Spor Kulübü’nden Hunter isimli atıyla Serkan Efe Ünal

 

18 yaş üzeri kategorisinde

1. Tunaç Atlı Spor Kulübü’nden Güneş isimli atıyla Jasmine Çelebioğlu

2. Tunaç Atlı Spor Kulübü’nden Zoe isimli atıyla Jasmine Çelebioğlu

3. Royal Atlı Spor Kulübün’nde Prosche isimli atıyla Melissa Alçıner

 

Genel Klasman

1. Terzioğlu Atlı Spor Kulübü’nden Wulensa isimli atıyla Leyla Gökaşan

2. Tunaç Atlı Spor Kulübü’nden Güneş isimli atıyla Jasmine Çelebioğlu

3. Tunaç Atlı Spor Kulübü’nden Zoe isimli atıyla Jasmine Çelebioğlu

 

120 cm kategorisinde

15-18 yaş kategorisinde

1. Terzioğlu Atlı Spor Kulübü’nden Wulensa isimli atıyla Leyla Gökaşan

 

18 yaş üzeri kategorisinde

1. Ferdi olarak yarışan Content isimlı atıyla Hayri Baykan

Genel Klasman

1. Ferdi olarak yarışan Content isimlı atıyla Hayri Baykan

2. Terzioğlu Atlı Spor Kulübü’nden Wulensa isimli atıyla Leyla Gökaşan

Bu haber toplam 1422 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.