Mağusa tenise doydu

Mağusa tenise doydu

Kuzey Kıbrıs Tenis Federasyonu tarafından üç farklı turnuva Gazimağusa bölgesinde yapılarak tamamlandı.

A+A-

Doğu Akdeniz Üniversitesi ile işbirliğinde DAÜ tesislerinde, Ergün Demirciler anısına düzenlenen 13+ Büyükler, Senyörler Ve Tenise Hoş Geldin Lisanssız Kategorisi-3 kategorilerini bünyesinde barındıran DAÜ Cup çekişmeli final maçları ile tamamlandı.

whatsapp-image-2021-09-09-at-21-24-13-1.jpeg

Gazimağusa Belediyesi Tenis Kulübü (GMBTK) işbirliğinde, kulüp tesislerinde ise iki farklı turnuva daha düzenlenerek oynanan final maçları ile tamamlandı. Hasan Güray anısına, 8-9-10 yaş kategorilerinde düzenlenen Ülker Store Cup ile Ersoy Birkan anısına 12-14-16 yaş kategorilerinde düzenlenen Suerte Cup organizasyonları başarı ile tamamlandı. Üç turnuvada alınan sonuçlar şöyle:

whatsapp-image-2021-09-09-at-21-24-13-2.jpeg

DAÜ Cup                                                                                                                   

Büyük Kadınlar - Final

ECEM AÇIKEL- AZRA YALKIÇ 6/4 5/7 6/3

 

Büyük Erkekler – Final

MUSTAFA ZORBA - RASİM ÜLKER 6/3 6/0

 

Tenise Hoş Geldin Lisanssız Kategori – Kadınlar Final

ÖZDE DAĞLI - DEREN KALFAOĞLU 1/6 7/5 10/7

 

Tenise Hoş Geldin Lisanssız Kategori – Erkekler Final

AYDIN KAYOL - MEHMET ÇAĞANSEL 6/4 6/4

whatsapp-image-2021-09-09-at-21-24-13.jpeg

KKTF DAÜ CUP SIRALAMALARI:

Büyük Kadınlar

1. ECEM AÇIKEL

2. AZRA YALKIÇ

 

Büyük Erkekler

1. MUSTAFA ZORBA

2. RASİM ÜLKER 

 

Büyük Çift Erkekler

1. MUSTAFA ZORBA / RASİM ÜLKER

2. BERKE CAN EKİNCİ / DERİN SAMİOĞLU

 

Senyörler Kategorisi

1. EKİN ÖLMEZ

2. JEAN SCHROTTER

 

Tenise Hoş Geldin Lisanssız Kategorisi - Kadınlar

1.DEREN KALFAOĞLU

2.ÖZDE DAĞLI

 

Tenise Hoş Geldin Lisanssız Kategorisi - Erkekler

1.AYDIN KAYOL

2.MEHMET ÇAĞANSEL

 

Tenise Hoş Geldin Lisanssız Kategorisi – Çift Erkekler

1.ERHAN DEMİRCİLER / TANCAN KEMALLER

2. AYDIN KAYOL / AVNİ ERSUNER

 

Tenise Hoş Geldin Lisanssız Kategorisi –Karışık Çiftler

1. AYDIN KAYOL / ÖZDE DAĞLI

2. URAZ ŞENTÜRK / NERMİN YÖNEL

whatsapp-image-2021-09-10-at-19-02-54.jpeg

Ülker Store Cup

9 Yaş Erkekler Final

CAFER TOSUNOĞLU - TUĞRA İRFANOĞLU 4/0 4/0

 

10 Yaş Kızlar Final

GİRNE UMUT YEREBAKAN – SERVET TEL 4/0 4/2

 

10 Yaş Erkekler Final

BARAN BAŞARAN – ASIM ARAS ASTAN 2/4 5/3 8/10

whatsapp-image-2021-09-10-at-19-02-59.jpeg

Ülker Store Cup Sıralamaları

8 Yaşlar

1. SAİD ZEKİ AVCI

2. DORUK GÜLERYÜZ

 

9 Yaş Erkekler

1. TUĞRA İRFANOĞLU

2. CAFER TOSUNOĞLU

 

10 Yaş Kızlar

1. GİRNE UMUT YEREBAKAN

2. SERVET TEL

 

10 Yaş Erkekler

1. ASIM ARAS ASTAN

2. BARAN BAŞARAN

whatsapp-image-2021-09-10-at-19-02-54-001.jpeg

Suerte Cup

12 Yaş Kızlar Final

GİRNE UMUT YEREBAKAN - ALMİRA AKŞAHİN 1/6 3/6

 

12 Yaş Erkekler Final

KAYA HALKSEVEN - BORA ERİN 6/7 3/6

 

14 Yaş Kızlar Final

NADİR ÇINARLILI – KAYRA YÜCEER 4/6 2/6

 

14 Yaş Erkekler Final

BATUR EVRE - TOPRAK BERKOL 5/7 2/6

 

16 Yaş Erkekler Final

BATUR EVRE – ERSEL KALFAOĞLU 1/6 5/7

 

Suerte Cup Sıralamaları

12 Yaş Kızlar

1. ALMİRA AKŞAHİN

2. GİRNE UMUT YEREBAKAN

 

12 Yaş Erkekler

1. BORA ERİN

2. KAYA HALKSEVEN

 

14 Yaş Kızlar

1. KAYRA YÜCEER

2. NADİR ÇINARLILI

 

14 Yaş Erkekler

1. TOPRAK BERKOL

2. BATUR EVRE

 

16 Yaş Erkekler

1. ERSEL KALFAOĞLU

2. BATUR EVRE

Bu haber toplam 214 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.