![Lefke'den farklı prova](https://d.sporyeni.com/news/5151.jpg)
Lefke'den farklı prova
K-Pet Süper Lig ekiplerinden Lefke ile Yeni Boğaziçi hazırlık maçında karşı karşıya geldi.
A+A-
Çilen Ulusoy
Lefke antrenman sahasında oynanan karşılaşmayı Lefke 3-0'lık skorla kazandı. Karşılaşmanın ilk yarısı Burak Koçar'ın golü ile 1-0 Lefke üstünlüğünde tamamlandı. İkinci yarıda Aykut'un penaltı golü farkı ikiye çıkarırken, bugün adaya gelen ve denenmeye başlanan Tety Desire'nin golü ile Lefke maçı 3-0 kazandı.
Bu haber toplam 1975 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.