• Lefkoşa 16 °C
  • Girne 16 °C
  • Güzelyurt 13 °C
  • İskele 16 °C
  • Mağusa 16 °C
  • Lefke 16 °C
  • İstanbul 9 °C
  • London 9 °C

Kupanın hakemleri açıklandı

Kupanın hakemleri açıklandı
Kıbrıs Kupası'nda 2. Tur maçları yarın oynanacak.

Çeyrek final öncesi tek maç eleme usulüne göre oynanacak karşılaşmaların programı ve maçları yönetecek hakemler açıklandı. Doğan Türk Birliği - Türk Ocağı ve Binatlı - Yalova karşılaşmalarının 18.30'da oynanacağı kupada diğer karşılaşmalar 14.00'te başlayacak. Program şöyle:

 

 

 

C. Balses Stadı: Mormenekşe – G. Birliği (Emre Öztaşlı)

Dr. Fazıl Küçük Stadı: Dumlupınar – G. Gücü (Hakan Muhtaroğlu)

Şht. Hüseyin Ruso Stadı: K. Kaymaklı – Lefke (Utku Hamamcıoğlu)

Üç Şehitler Stadı: Akova - GAÜ Çetinkaya (Serhan Şimşek)

M. Özkayım Stadı: Ozanköy - Baf ÜY (Hüseyin Eyyüpler)

Atatürk Stadı: Yenicami – Cihangir (Kerem Eran)

Mete Adanır Stadı: Doğan TB - Türk Ocağı (Mehmet Malek)

Üner Berkalp Stadyumu: Binatlı – Yalova (Timur E. Bodi)

Bu haber toplam 1284 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Hamitköy Akademisi büyüyor18 Kasım 2020 Çarşamba 14:23
  • Zihni, Maidstone ile devam ediyor18 Kasım 2020 Çarşamba 12:34
  • LTTFF’den KTFF’ye ziyaret17 Kasım 2020 Salı 15:35
  • “Temaslı takip olduğu sürece lig nasıl oynansın ki?”16 Kasım 2020 Pazartesi 12:16
  • “Eleştirilerin yeri KTFF değil”14 Kasım 2020 Cumartesi 15:52
  • “Temaslı takibin mutlaka yapılması lazım”14 Kasım 2020 Cumartesi 12:16
  • Bein Sports ekibi ülke futbolu için adamıza geldi14 Kasım 2020 Cumartesi 10:36
  • Cenker Kaya üzdü...13 Kasım 2020 Cuma 19:48
  • “KTFF’yi linç girişimi yanlış ve yersiz”13 Kasım 2020 Cuma 12:12
  • “Devlet ve bakanlık ivedilikle adım atmalı”13 Kasım 2020 Cuma 11:40
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30244276
    2MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK30185759
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK30176757
    4TÜRK OCAĞI LİMASOL301410652
    5YENİCAMİ AK30156951
    6BAF ÜLKÜ YURDU301351244
    7CİHANGİR GSK301341343
    8GÖÇMENKÖY İYSK301261242
    9LEFKE TSK301161339
    10KÜÇÜK KAYMAKLI TSK301151437
    11GÖNYELİ SK301131636
    12HAMİTKÖY ŞHSK30971434
    13BİNATLI YSK30971434
    14DÜZKAYA KOSK30751826
    15ÇETİNKAYA TSK30671725
    16GENÇLİK GÜCÜ TSK30462018
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.