• Lefkoşa 17 °C
  • Girne 19 °C
  • Güzelyurt 15 °C
  • İskele 17 °C
  • Mağusa 17 °C
  • Lefke 17 °C
  • İstanbul 16 °C
  • London 9 °C

Krosun şampiyonları belirlendi

Krosun şampiyonları belirlendi
Okullar Arası Kros Şampiyonası Alsancak’ta bulunan Doğa Park’ta yapıldı.

KKTC Milli Eğitim ve Kültür Bakanlığı, Okullar Arası Kros Şampiyonası Alsancak’ta yer alan Doğa Parkı’nda gerçekleştirildi. Yıldız kızlar, yıldız erkekler, genç kızlar ve genç erkekler kategorilerinde gerçekleştirilen yarışlar sonunda ferdi ve takım dereceleri belli oldu. Takım sıralamasında yıldız kızlarda Şehit Turgut Ortaokulu, yıldız erkeklerde The American Future College, genç erkeklerde Anafartalar Lisesi, genç kızlarda ise The American Future College birinci olma başarısı gösterdi. Yarışlarda oluşan ferdi ve takım sıralamaları

 

Yıldız Kızlar (2000 Metre)

1.Melek Kara (Şehit Turgut Ortaokulu) 8:11

2.İncilay Derman (The American Future College) 8:26

3.Eliz Yeşilkuşak (Yakın Doğu Koleji) 8:27

 

Yıldız Erkekler (3000 Metre)

1.İsmail Volga Özkan (Atleks Sanverler Ortaokulu) 11:12

2.Emre Kurt (Bekirpaşa Lisesi) 11:17

3.Enes Malik Hızlı (Anafartalar Lisesi) 11:30

 

Genç Kızlar (3000 Metre)

1.Işıl Kıran (The American Future College) 13:26

2.Yağmur Bozoğlan (The American Future College) 13:47

3.Aleyna Göçgün (The American Future College) 13:52

 

Genç Erkekler (5000 Metre)

1.Mustafa Soytürk (Sedat Simavi Endüstri Meslek Lisesi) 18:26

2.Uğurcan Karşılı (Bülent Ecevit Anadolu Lisesi) 18:48

3.Cihan Demir (Güzelyurt Meslek Lisesi) 18:56

 

Takım Sıralaması

Yıldız Kızlar (2000 Metre)

1. Şehit Turgut Ortaokulu (16 Puan)

2.The American Future College (35 Puan)

3.Şehit Hüseyin Ruso Ortaokulu (54 Puan)

 

Yıldız Erkekler (3000 Metre)

1.Anafartalar Lisesi (24 Puan)

2.Bekirpaşa Lisesi (38 Puan)

3.Atleks Sanverler Ortaokulu (50 Puan)

 

Genç Kızlar (3000 Metre)

1.The American Future College (12 Puan)

2.Bekirpaşa Lisesi (31 Puan)

3.Anafartalar Lisesi (46 Puan)

 

Genç Erkekler (5000 Metre)

1.Anafartalar Lisesi (29 Puan)

2.Bülent Ecevit Anadolu Lisesi (47 Puan)

3.Lapta Yavuzlar Lisesi (59 Puan)

Bu haber toplam 799 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Potanın yıldız şampiyonları27 Şubat 2020 Perşembe 11:48
  • Demokrasi ve YDK şampiyon26 Şubat 2020 Çarşamba 11:22
  • İlgisizlikten EUSA üyeliği kaybediliyor mu?05 Şubat 2020 Çarşamba 10:52
  • Üniversiteler koordinasyon toplantısında buluştu30 Ocak 2020 Perşembe 15:47
  • NKL ve Erenköy şampiyon13 Ocak 2020 Pazartesi 19:31
  • Futsala LTL damgası07 Ocak 2020 Salı 18:04
  • Finalistler belirlendi06 Ocak 2020 Pazartesi 19:39
  • UKÜ ve GAÜ birinciliğe pedal çevirdi28 Aralık 2019 Cumartesi 23:01
  • Krosun şampiyonları belirlendi20 Aralık 2019 Cuma 18:06
  • İkili temaslarla iyi ilişkiler kuruluyor17 Aralık 2019 Salı 18:29
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30244276
    2MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK30185759
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK30176757
    4TÜRK OCAĞI LİMASOL301410652
    5YENİCAMİ AK30156951
    6BAF ÜLKÜ YURDU301351244
    7CİHANGİR GSK301341343
    8GÖÇMENKÖY İYSK301261242
    9LEFKE TSK301161339
    10KÜÇÜK KAYMAKLI TSK301151437
    11GÖNYELİ SK301131636
    12HAMİTKÖY ŞHSK30971434
    13BİNATLI YSK30971434
    14DÜZKAYA KOSK30751826
    15ÇETİNKAYA TSK30671725
    16GENÇLİK GÜCÜ TSK30462018
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.