K-Pet 1. Lig ilk yarı fikstürü

K-Pet 1. Lig ilk yarı fikstürü

K-Pet 1. Lig ilk yarı fikstürü belirlendi.

A+A-

1.Hafta                

Esentepe - Akova               

Doğancı - Mormenekşe             

Mehmetçik - Lapta             

B. Bağcıl - Çanakkale     

Değirmenlik - Gönyeli            

Girne HE - Göçmenköy        

Hamitköy - Görneç              

Maraş - Dumlupınar     

 

2.Hafta               

Mormenekşe - Esentepe          

Lapta - Doğancı                

Çanakkale - Mehmetçik          

Gönyeli - B. Bağcıl        

Göçmenköy - Değirmenlik         

Görneç - Girne HE             

Dumlupınar - Hamitköy         

Akova - Maraş                   

 

3.Hafta                

Esentepe - Lapta             

Doğancı - Çanakkale             

Mehmetçik - Gönyeli             

B. Bağcıl - Göçmenköy    

Değirmenlik - Görneç             

Girne HE - Dumlupınar        

Hamitköy - Maraş              

Mormenekşe - Akova               

 

4.Hafta               

Çanakkale - Esentepe          

Gönyeli - Doğancı                

Göçmenköy - Mehmetçik          

Görneç - B. Bağcıl         

Dumlupınar - Değirmenlik        

Maraş - Girne HE             

Akova - Hamitköy               

Lapta - Mormenekşe             

 

5.Hafta                

Esentepe - Gönyeli             

Doğancı - Göçmenköy            

Mehmetçik - Görneç              

B. Bağcıl - Dumlupınar    

Değirmenlik - Maraş             

Girne HE - Hamitköy         

Mormenekşe - Çanakkale          

Lapta - Akova                  

 

6.Hafta               

Göçmenköy - Esentepe         

Görneç - Doğancı                 

Dumlupınar - Mehmetçik         

Maraş - B. Bağcıl         

Hamitköy - Değirmenlik         

Akova - Girne HE              

Gönyeli - Mormenekşe             

Çanakkale - Lapta             

 

7.Hafta                

Esentepe - Görneç              

Doğancı - Dumlupınar            

Mehmetçik - Maraş              

B. Bağcıl - Hamitköy     

Değirmenlik - Girne HE        

Mormenekşe - Göçmenköy         

Lapta - Gönyeli                

Çanakkale - Akova               

 

8.Hafta               

Dumlupınar - Esentepe         

Maraş - Doğancı                 

Hamitköy - Mehmetçik          

Girne HE - B. Bağcıl    

Akova - Değirmenlik              

Görneç - Mormenekşe              

Göçmenköy - Lapta            

Gönyeli - Çanakkale             

 

9.Hafta                

Esentepe - Maraş              

Doğancı - Hamitköy             

Mehmetçik - Girne HE         

B. Bağcıl - Değirmenlik    

Mormenekşe - Dumlupınar         

Lapta - Görneç                 

Çanakkale - Göçmenköy         

Gönyeli - Akova                  

 

10.Hafta               

Hamitköy - Esentepe          

Girne HE - Doğancı            

Değirmenlik - Mehmetçik         

Akova - B. Bağcıl          

Maraş - Mormenekşe              

Dumlupınar - Lapta            

Görneç - Çanakkale              

Göçmenköy - Gönyeli            

 

11.Hafta               

Esentepe - Girne HE         

Doğancı - Değirmenlik            

Mehmetçik - B. Bağcıl     

Mormenekşe - Hamitköy          

Lapta - Maraş                  

Çanakkale - Dumlupınar         

Gönyeli - Görneç                 

Göçmenköy - Akova              

 

12.Hafta               

Değirmenlik - Esentepe         

B. Bağcıl - Doğancı        

Akova - Mehmetçik               

Girne HE - Mormenekşe         

Hamitköy - Lapta             

Maraş - Çanakkale              

Dumlupınar - Gönyeli            

Görneç - Göçmenköy             

 

13.Hafta               

Esentepe - B. Bağcıl     

Doğancı - Mehmetçik             

Mormenekşe - Değirmenlik         

Lapta - Girne HE            

Çanakkale - Hamitköy          

Gönyeli - Maraş                 

Göçmenköy - Dumlupınar        

Görneç - Akova                   

 

14.Hafta               

Mehmetçik - Esentepe          

Akova - Doğancı                  

B. Bağcıl - Mormenekşe     

Değirmenlik - Lapta            

Girne HE - Çanakkale         

Hamitköy - Gönyeli             

Maraş - Göçmenköy             

Dumlupınar - Görneç             

 

15.Hafta               

Esentepe - Doğancı             

Mormenekşe - Mehmetçik          

Lapta - B. Bağcıl        

Çanakkale - Değirmenlik         

Gönyeli - Girne HE            

Göçmenköy - Hamitköy         

Görneç - Maraş                  

Dumlupınar - Akova

Bu haber toplam 1566 defa okunmuştur
Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.