İskele’de ilk atışlar yapıldı

İskele’de ilk atışlar yapıldı

İskele Belediyesi’nin öz kaynakları ve personelinin yoğun uğraşları sonucu yapımı tamamlanan İskele Belediyesi İskele Atış Poligonu’nda ilk atışlar yapıldı. 

A+A-

İskele Belediyesi’nin öz kaynakları ve personelinin yoğun uğraşları sonucu yapımı tamamlanan İskele Belediyesi İskele Atış Poligonu’nda ilk atışlar yapıldı.  49. Geleneksel İskele Festivali’nin finali olan geçtiğimiz Pazar günü İskele Belediyesi, İskele Avcılık Atıcılık Kulübü ile Gülcan ve Aykulu Ailelerinin katkıları ile gerçekleşen 15’si düzenlenen Abdülkadir Gülcan ve 5.’si düzenlenen Hasan Aykulu ansına ‘Trap Skeet’ atıcılık yarışmasına katılım bir hayli yoğun oldu.  88 kişinin katıldığı yarışmada günün sonunda dereceye giren 26 kişiye kupaları takdim edildi.

 

Sadıkoğlu da atış yaptı

İskele Belediyesi İskele Atış Poligonu’nda düzenlenen yarışmaya İskele Belediye Başkanı Hasan Sadıkoğlu da katıldı. Atış yapan Sadıkoğlu, Gülcan ve Aykulu ailelerine, bu yarışmayı festival kapsamında düzenledikleri için teşekkür etti. Başkan ayrıca, İskele Belediyesi İskele Atış Poligonu’nun yapımında emeği geçen personeline de ayrıca teşekkürlerini sundu.

 

Kupa ve madalyalar takdim edildi

15.’si düzenlenen Abdülkadir Gülcan ve 5.’si düzenlenen Hasan Aykulu ansına ‘Trap Skeet’ atıcılık yarışmasının finalinde ise gruplarına göre dereceye girenlere kupaları İskele Belediye Başkanı Hasan Sadıkoğlu, Meclis Üyeleri Seymen Yılmaz, Gülcan Ailesi adına Mustafa Gülcan, Aykulu ailesi adına Salime Aykulu, İskele Avcılık Atıcılık Kulübü adına Salih Aydemir ile Gürdal Sefer verdi.

 

Abdülkadir Gülcan anısına dereceye girenler,

Profesyoneller

1.Ali Giritli

2.Kudret Güloğlu

3.Mehmet Balcıoğlu

 

Yıldızlar
1. Ahmet İsmetoğlu
2. Selçuk Aydemir
3. Ogün Köksal

 

Gençler
1. Derviş Ç. Ketenoğlu
2. Faysal Güden
 

Büyükler
1. Osman Kırşan
2. Birtan Ketenoğlu
3. Hasan Can Pehlivanoğlu

 

Veteranlar
1. Savaş Evlat
2. Erol Kahyaoğlu
3. Yahya Güden

Hasan Aykulu anısına dereceye girenler;

Yıldızlar
1. Hüseyin Bayramoğlu
2. Ali Güden
3. Kayra Güden

 

Gençler
1. Kazım Aylanç
2. Umut Çolak
3. Gürkan Göktaş

 

Büyükler
1. Çağıl Çırakoğlu
2. Tonguç Özteknik
3. Doğan Öner

 

Veteranlar
1. İsmail Evlat
2. Özel Aşman
3. Mustafa G. Öztürk

 

Bu haber toplam 1104 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.