• Lefkoşa 10 °C
  • Girne 12 °C
  • Güzelyurt 11 °C
  • İskele 9 °C
  • Mağusa 9 °C
  • Lefke 10 °C
  • İstanbul 9 °C
  • London 8 °C

Haftanın hakemleri açıklandı

Haftanın hakemleri açıklandı
K-Pet Ligleri'nde hafta sonu oynanacak maçları yönetecek hakemler açıklandı.

K-Pet Ligleri'nde hafta sonu oynanacak maçları yönetecek hakemler açıklandı. Süper Lig'de liderliğini 15 puanlık farkla sürdüren Yenicami'nin Pazartesi akşamı konuk olacağı Doğan Türk Birliği maçını Hakan Muharoğlu yönetecek.

Hafta sonunda oynanacak karşılaşmaların programı şu şekilde;

YARIN

K-Pet Süper Lig

Üner Berkalp Stadı

Binatlı – Gençlik Gücü

Kerem Eran

 

CUMARTESİ

K-Pet Süper Lig

 

Lefke 16 Ağustos Stadı

Lefke - Cihangir

Emre Öztaşlı

 

Atatürk Stadı

GAÜ Çetinkaya – Mormenekşe

Hüseyin Eyyüpler

 

İskele Cumhuriyet Stadı

G. Birliği – Değirmenlik

Mehmet Sezener

 

K-Pet Birinci Lig Kırmızı Grup

 

Çatalköy Nihat Bağcıer Stadı

Düzkaya – Maraş

Mustafa Öztugay

 

Görneç Üç Şehitler Stadı

Hamitköy - Dipkarpaz

Turgay Misk

 

K-Pet Birinci Lig Beyaz Grup

 

Karşıyaka Sahası

Karşıyaka – Denizli

Serdar Bilgimer

 

Beylerbeyi Dr. Ali Özsoy Stadı

Tatlısu – Doğancı

İhsan Payas

 

PAZAR

K-Pet Süper Lig

 

İskele Cumhuriyet Stadı              

Dumlupınar – Türk Ocağı

Fehim Dayı

 

Canbulat Stadı 

Mağusa Türk Gücü – Yalova

Ali Özer

 

Şht. Hüseyin Ruso Stadı

Küçük Kaymaklı – Baf Ülkü Yurdu

Serkan Durmaz

 

K-Pet Birinci Lig Kırmızı Grup

 

Göçmenköy Stadı

Göçmenköy – Merit A. Yeşilova

Serhan Şimşek

 

Görneç Üç Şehitler Stadı

Akova – Mehmetçik

Hüseyin Özkan

 

Y. Boğaziçi Osman E. Mehmet Stadı

Y.Boğaziçi – Mesarya

Utku Hamamcıoğlu

 

K-Pet Birinci Lig Beyaz Grup

 

Gönyeli Stadı

Gönyeli  - Esentepe

Hasan Eriş

 

Ozanköy Mustafa Özkayım Stadı

Ozanköy - Lapta

Mehmet Malek

 

Mete Adanır Stadı

Girne Halk Evi – Serdarlı

Evren Karademir

 

PAZARTESİ

K-Pet Süper Lig

 

Mete Adanır Stadı

Doğan Türk Birliği – Yenicami

Hakan Muhtaroğlu

 

NOT: Gündüz oynanan karşılaşmalar saat 15.00’de, gece oynanan karşılamalar ise 18.30’da başlayacak. A2 Ligleri’nde ise maçların başlama saati 12.30

Bu haber toplam 1843 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Ersalan adaylık hazırlığında24 Kasım 2020 Salı 20:48
  • Futbolun Şehirleri - Gazimağusa yayınlandı24 Kasım 2020 Salı 09:52
  • Berkem Korbay adaylığını açıkladı19 Kasım 2020 Perşembe 18:06
  • Futbolcular yeni başkanını 2 Aralık’ta seçecek18 Kasım 2020 Çarşamba 16:12
  • LTTFF’den BRT’ye ziyaret18 Kasım 2020 Çarşamba 14:30
  • Hamitköy Akademisi büyüyor18 Kasım 2020 Çarşamba 14:23
  • Zihni, Maidstone ile devam ediyor18 Kasım 2020 Çarşamba 12:34
  • LTTFF’den KTFF’ye ziyaret17 Kasım 2020 Salı 15:35
  • “Temaslı takip olduğu sürece lig nasıl oynansın ki?”16 Kasım 2020 Pazartesi 12:16
  • “Eleştirilerin yeri KTFF değil”14 Kasım 2020 Cumartesi 15:52
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30244276
    2MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK30185759
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK30176757
    4TÜRK OCAĞI LİMASOL301410652
    5YENİCAMİ AK30156951
    6BAF ÜLKÜ YURDU301351244
    7CİHANGİR GSK301341343
    8GÖÇMENKÖY İYSK301261242
    9LEFKE TSK301161339
    10KÜÇÜK KAYMAKLI TSK301151437
    11GÖNYELİ SK301131636
    12HAMİTKÖY ŞHSK30971434
    13BİNATLI YSK30971434
    14DÜZKAYA KOSK30751826
    15ÇETİNKAYA TSK30671725
    16GENÇLİK GÜCÜ TSK30462018
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.