• Lefkoşa 13 °C
  • Girne 14 °C
  • Güzelyurt 12 °C
  • İskele 13 °C
  • Mağusa 13 °C
  • Lefke 13 °C
  • İstanbul 12 °C
  • London 5 °C

Haftanın hakemleri açıklandı

Haftanın hakemleri açıklandı
K-Pet Süper Lig ile K-Pet Birinci Lig Play-off ve Play out maçlarında görev alacak hakemler açıklandı

BUGÜN

K-Pet Süper Lig

Baf Ülkü Yurdu – Yalova

Timur E. Bodi

 

YARIN

K-Pet Süper Lig

16 Ağustos Stadı

Lefke – Yenicami

Serdar Bilgimer

 

Cemal Balses Stadı

Mormenekşe - Türk Ocağı

Mustafa Öztugay

 

Şht. Hüseyin Ruso Stadı

K. Kaymaklı – G.Birliği

Ali Özer

 

K-Pet 1. Lig Play-Off

Mete Adanır Stadı

Göçmenköy – Esentepe

Utku Hamamcıoğlu

 

Cihangir Stadı

Gönyeli - Yeni Boğaziçi

Kerem Eran

 

K-Pet 1. Lig Kırmızı Grup Play-out

Dr. Fazıl Küçük Stadı

Hamitköy – Akova

Fehim Dayı

 

Osman E. Mehmet Stadı

Mehmetçik – Mesarya

Mehmet Sezener

 

K-Pet 1. Lig Beyaz Grup Play-out

Üner Berkalp Stadyumu

Doğancı – B.Bağcıl

Mehmet Malek

 

Atatürk Stadı

Girne Halk Evi – Denizli

Serkan Durmaz

 

PAZAR

K-Pet Süper Lig

Mete Adanır Stadı

Doğan TB – Binatlı

Hasan Eriş

 

Cihangir Stadı

Cihangir - Gençlik Gücü

Turgay Misk

 

Canbulat Stadı

Mağusa TG – Dumlupınar

Serhan Şimşek

 

Atatürk Stadı  

GAÜ Çetinkaya – Değirmenlik

Hakan Muhtaroğlu

 

Not: A takım karşılaşmaları 16.00’da, A2 karşılaşmaları 13.30’da başlayacak. Baf Ülkü Yurdu – Yalova maçının başlama saati 18.30

Bu haber toplam 1054 defa okunmuştur
Etiketler: ,
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
K-Pet Süper Lig
STakımOGBMP
1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30244276
2MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK30185759
3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK30176757
4TÜRK OCAĞI LİMASOL301410652
5YENİCAMİ AK30156951
6BAF ÜLKÜ YURDU301351244
7CİHANGİR GSK301341343
8GÖÇMENKÖY İYSK301261242
9LEFKE TSK301161339
10KÜÇÜK KAYMAKLI TSK301151437
11GÖNYELİ SK301131636
12HAMİTKÖY ŞHSK30971434
13BİNATLI YSK30971434
14DÜZKAYA KOSK30751826
15ÇETİNKAYA TSK30671725
16GENÇLİK GÜCÜ TSK30462018
K-Pet Birinci Lig
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.