• Lefkoşa 12 °C
  • Girne 13 °C
  • Güzelyurt 12 °C
  • İskele 10 °C
  • Mağusa 10 °C
  • Lefke 12 °C
  • İstanbul 8 °C
  • London 6 °C

Futbolda haftanın programı

Futbolda haftanın programı
K-Pet Süper Lig ve Birinci Lig Beyaz Grup'ta ilk yarının son maçları yarın oynanacak

Tamamı 14.30'da başlayacak olan maçların programı ve karşılaşmaları yönetecek hakemler şöyle:

 

 

 

 

 

K-Pet Süper Lig

Mete Adanır Stadı

Türk Ocağı - Gençlik Gücü

Mehmet Malek

 

Sadık Cemil Stadı

Değirmenlik – Yalova

Fehim Dayı

 

Atatürk Stadı

Yenicami - Baf Ülkü Yurdu

Hakan Muhtaroğlu

 

Cumhuriyet Stadı

Gençler Birliği – Cihangir

Ali Özer

 

Dr. Fazıl Küçük Stadı

Dumlupınar – Mormenekşe

Serdar Bilgimer

 

Yakup Özorun Stadı

Binatlı - GAÜ Çetinkaya

Serkan Durmaz

 

Canbulat Stadı

Mağusa TG – Lefke

Mehmet Sezener

 

Şht. Hüseyin Ruso Stadı

K.Kaymaklı - Doğan TB

Utku Hamamcıoğlu

 

K-Pet Birinci Lig Beyaz Grup

Dr. Ali Özsoy Stadı

Tatlısu - Girne Halk Evi

Turgay Misk

 

Karşıyaka Sahası

Karşıyaka – Ozanköy

Serhan Şimşek

 

Gönyeli Stadı

Gönyeli – B.Bağcıl

Hasan Eriş

 

Erdal Barut Stadı

Esentepe – Lapta

Hüseyin Özkan

 

Denizli Stadı

Denizli – Serdarlı

Hüseyin Eyyüpler

Bu haber toplam 844 defa okunmuştur
Etiketler:
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Ersalan adaylık hazırlığında24 Kasım 2020 Salı 20:48
  • Futbolun Şehirleri - Gazimağusa yayınlandı24 Kasım 2020 Salı 09:52
  • Berkem Korbay adaylığını açıkladı19 Kasım 2020 Perşembe 18:06
  • Futbolcular yeni başkanını 2 Aralık’ta seçecek18 Kasım 2020 Çarşamba 16:12
  • LTTFF’den BRT’ye ziyaret18 Kasım 2020 Çarşamba 14:30
  • Hamitköy Akademisi büyüyor18 Kasım 2020 Çarşamba 14:23
  • Zihni, Maidstone ile devam ediyor18 Kasım 2020 Çarşamba 12:34
  • LTTFF’den KTFF’ye ziyaret17 Kasım 2020 Salı 15:35
  • “Temaslı takip olduğu sürece lig nasıl oynansın ki?”16 Kasım 2020 Pazartesi 12:16
  • “Eleştirilerin yeri KTFF değil”14 Kasım 2020 Cumartesi 15:52
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30244276
    2MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK30185759
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK30176757
    4TÜRK OCAĞI LİMASOL301410652
    5YENİCAMİ AK30156951
    6BAF ÜLKÜ YURDU301351244
    7CİHANGİR GSK301341343
    8GÖÇMENKÖY İYSK301261242
    9LEFKE TSK301161339
    10KÜÇÜK KAYMAKLI TSK301151437
    11GÖNYELİ SK301131636
    12HAMİTKÖY ŞHSK30971434
    13BİNATLI YSK30971434
    14DÜZKAYA KOSK30751826
    15ÇETİNKAYA TSK30671725
    16GENÇLİK GÜCÜ TSK30462018
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.