• Lefkoşa 12 °C
  • Girne 14 °C
  • Güzelyurt 12 °C
  • İskele 11 °C
  • Mağusa 11 °C
  • Lefke 12 °C
  • İstanbul 10 °C
  • London 5 °C

Futbolda haftanın programı

Futbolda haftanın programı
Futbolda Süper Lig ve Birinci Lig'de hafta sonu oynanacak karşılaşmaların programı açıklandı.

A takım karşılaşmalarının 15.00'te başlayacağı liglerde, A2 karşılaşmaları 12.30'da başlayacak. Süper Lig'de 6 karşılaşma cumartesi, 2 karşılaşma da pazar günü oynanacak ve 22'nci hafta tamamlanacak. 1. Lig Kırmızı Grup'ta maçlar cumartesi, Beyaz Grup'ta pazar günü oynanacak. Karşılaşmaların programı şöyle:

 

 

CUMARTESİ

K-Pet Süper Lig

Atatürk Stadı

GAÜ Çetinkaya  - Baf Ülkü Yurdu

Serhan Şimşek

 

Mete Adanır Stadı

Doğan TB – G.Birliği

Hüseyin Eyyüpler

 

Canbulat Stadı

Mağusa TG - Türk Ocağı

Hakan Muhtaroğlu

 

Cemal Balses Stadı

Mormenekşe – Cihangir

Ali Özer

 

Şht. Hüseyin Ruso Stadı

K.Kaymaklı – G.Gücü

Timur E. Bodi

 

16 Ağustos Stadı

Lefke – Yalova

Evren Karademir

 

K-Pet 1.Lig Kırmızı Grup

Esat Erdoğmuş Stadı

Hamitköy – Düzkaya

Mehmet Malek

 

M. Ali Toker Stadı

Mesarya - Merit A. Yeşilova

Hasan Eriş

 

Osman E. Mehmet Stadı

Y.Boğaziçi – Mehmetçik

Mehmet Sezener

 

Göçmenköy Stadı

Göçmenköy – Maraş

Emre Öztaşlı

 

Üç Şehitler Stadı

Akova – Dipkarpaz

Mustafa Öztugay

 

PAZAR

K-Pet Süper Lig

Dr. Fazıl Küçük Stadı

Dumlupınar – Yenicami

Serkan Durmaz

 

Üner Berkalp Stadyumu

Binatlı – Değirmenlik

Fehim Dayı

 

K-Pet 1. Lig Beyaz Grup

Dr. Ali özsoy stadı

Tatlısu – Lapta

Serdar Bilgimer

 

Mete Adanır Stadı

Girne HE – B.Bağcıl

Utku Hamamcıoğlu

 

Karşıyaka Sahası

Karşıyaka – Serdarlı

İhsan Payas

 

Erdal Barut Stadı

Esentepe – Denizli

Kerem Eran

 

Gönyeli Stadı

Gönyeli – Doğancı

Osman Küçük

Bu haber toplam 1347 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
K-Pet Süper Lig
STakımOGBMP
1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30244276
2MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK30185759
3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK30176757
4TÜRK OCAĞI LİMASOL301410652
5YENİCAMİ AK30156951
6BAF ÜLKÜ YURDU301351244
7CİHANGİR GSK301341343
8GÖÇMENKÖY İYSK301261242
9LEFKE TSK301161339
10KÜÇÜK KAYMAKLI TSK301151437
11GÖNYELİ SK301131636
12HAMİTKÖY ŞHSK30971434
13BİNATLI YSK30971434
14DÜZKAYA KOSK30751826
15ÇETİNKAYA TSK30671725
16GENÇLİK GÜCÜ TSK30462018
K-Pet Birinci Lig
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.