Ermataş-Vitra Klasik Otomobil Rallisi
![Ermataş-Vitra Klasik Otomobil Rallisi 8](https://d.sporyeni.com/gallery/211_8.jpg)
Genel Klasman üçüncüsü ise 1979 model Mercedes SL350 ile yarışan Ali-Pembe Kelebek çifti oldu. Bu 3 ekip Genel Klasmanın yanı sıra çiftler ve Mercedes Kupası podyumunu da oluşturdu.
Genel Klasman üçüncüsü ise 1979 model Mercedes SL350 ile yarışan Ali-Pembe Kelebek çifti oldu. Bu 3 ekip Genel Klasmanın yanı sıra çiftler ve Mercedes Kupası podyumunu da oluşturdu.