Dünya Oto Cup’ta çekişme sürüyor

Dünya Oto Cup’ta çekişme sürüyor

Kuzey Kıbrıs Tenis Federasyonu (KKTF) tarafından Düzenlenen Dünya Oto Cup, çeşitli yaş kategorilerinde oynanan karşılaşmalarla devam ediyor.

A+A-

KKTF tesislerinde seyircisiz olarak devam eden organizasyon zevkli mücadelelere sahne oluyor. Dünya Oto Cup’ta oynanan maçlarda alınan sonuçlar şöyle;

                                                                                                 

10 Yaş Kızlar - Round Robin

Nehir Gürses - Beren Başaran 4/1 – 3/5 – 8/10

Elvin Akşahin - Zarif Dayı 0/4 – 4/0 – 5/4 – 5/10

Daniela Agafonova - İrem Özen 4/0 – 4/0

Beren Şeren - Deniz Abdullahoğlu 1/4 - 0/4

Ela Hocaoğlu - Huriye Şık 0/4 – 0/4

Meyra Eser - Servet Tel 4/1 – 2/4 – 10/6

Girne Umut Yerebakan - Melisa İlkbahar 4/2 – 4/0

İrem Erenay - Erna Çakartaş 

Gökçe Karamahmutoğlu - Naciye Selin Faraçoğlu 4/0 – 4/0

mev-5177.jpg

10 Yaş Erkekler - Round Robin

Asım Aras Astan - Özdemir Muhtaroğlu 4/0 – 4/0

Çınar Elmalı - Baran Başaran 2/4 – 2/4

Deniz Hüseyin Önen - Cafer Tosunğlu 4/2 – 2/4 – 10/6

Toprak Ata Candan - Tuğra İrfanoğlu 4/2 – 4/2

Timur Salih Belican - Arel Sarıbaş 4/1 – 4/0

Devin Bedevi - Emir Efe Orçan 5/4 – 4/1

 

14 Yaş Kızlar – Çeyrek Final

Selin Önal - Kayra Yüceer 6/4 – 3/6 – 6/7

Özgül Şah - Nadir Çınarlılı 3/6 – 2/6

Tansel Şık - Eda Şevket 6/1 – 6/0

mev-9628.jpg

14 Yaş Erkekler – Çeyrek Final

Batur Evre - Toprak Berkol 1/6 – 4/6

Enver Ada Gençel - Rüzgar Vural 6/1 – 6/0

Bora Erin - Adahan Duman 6/0 – 6/0

 

13+ Büyük Erkekler – 1. Raund

Rasim Ülker - Berke Can Ekinci 6/2 – 6/4

Mustafa Zorba - Arca Özdinak 6/1 – 6/2

Sami Ali Sarpten - Turgay Vural Hıdıroğlu 0/6 – 0/6

Tuğrulhan Aybars Terzi - Derin Samioğlu 0/6 – 0/6

Abdelrahman Al Bitar - Yalın Doğasal 6/1 – 6/0

Aras Çelik - Göktuğ Yusuf Gökbayrak 5/7 – 5/7

 

13+ Büyük Çift Erkekler – 1. Raund

Arsen Güvensoy / İmad Amer - Enver Ada Gençel / Toprak Altuntaş 6/1 – 6/1

Toprak Berkol / Sami Ali Sarpten - Özgü Samioğlu / Rağıb Ratib 7/5 – 6/7 – 10/8

 

40+ Erkek - Yarı Final

Sercan Erozan - Hüseyin Karasu 6/2 – 6/1

 

30+ Çift Kadınlar – Round Robin

İpek Özsev / İpek Civisilli - Şafak Güzoğlu / Arzu Çağın 1/6 – 2/6

İrem İlerici / Elçin Yoldaşcan - Demet Onurlu / Armağan Çelik 6/1 – 6/1

 

30+ Çift Erkekler – Çeyrek Final

Burak Gazi / Özgü Samioğlu - Börte Barlasoğlu / İzzet Kanaga 6/1 – 6/2

 

50+ Çift Erkekler – Çeyrek Final

Aydın Başel / Ahmet Duman - Ünver Bedevi / Mustafa Süzal 6/3 – 6/3

 

13+ Tenise Hoş Geldin Erkekler Kategorisi - Çeyrek Final

Ender Sıcakyüz - Uraz Şentürk 6/4 – 6/3

Önder Şentürk - Salih Zeki Avcı 4/6- 6/7

Doruk Tüzel - Deniz Denner 0/6 – 1/6

Harun Tanzi - Erge Gunser 1/6 – 0/6

Bu haber toplam 172 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
İlgili Haberler