• Lefkoşa 17 °C
  • Girne 19 °C
  • Güzelyurt 15 °C
  • İskele 17 °C
  • Mağusa 17 °C
  • Lefke 17 °C
  • İstanbul 14 °C
  • London 15 °C

Dört yüzücümüz Türkiye seçmelerinde

Dört yüzücümüz Türkiye seçmelerinde
Ülkemizin rekortmen yüzücüleri Türkiye Milli Takım seçmelerine katılmaya hak kazandı

Ülkemizin rekortmen yüzücüleri Türkiye Milli Takım seçmelerine katılmaya hak kazandı. 13-15 Nisan tarihleri arasında TYF İstanbul Tozkoparan Yüzme Havuzu’nda düzenlenecek olan Oğuz Aslanoğlu Yüzme Şampiyonası -Türkiye Milli Takım Seçmelerine, Yakın Doğu Üniversitesi yüzücüleri Doğukan Ulaç, Buğra Korahan, Mert Toto ve Emre Ersoy katılıyor. Yüzücülerin yanında antrenörleri Mehmet Gürcenk de yer alacak.  

 

Bu haber toplam 1073 defa okunmuştur
Etiketler:
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Milli takım seçmelerine katılacaklar10 Mart 2020 Salı 09:48
  • Şampiyona rekorlarla başladı07 Mart 2020 Cumartesi 18:59
  • İstanbul’da 11 yüzücü derece arayacak12 Aralık 2019 Perşembe 10:32
  • Uluçay yüzücüleri kabul etti05 Aralık 2019 Perşembe 19:38
  • Uluslararası organizasyonda yarışacaklar04 Aralık 2019 Çarşamba 20:01
  • Aspava Uluslararası Maratonu Pazar günü yapılıyor04 Aralık 2019 Çarşamba 19:54
  • Kulaçlar Atatürk anısına atıldı10 Kasım 2019 Pazar 18:56
  • Küçükler, Celal Öztürk anısına yarıştı03 Kasım 2019 Pazar 20:42
  • Limasol’da madalyaları topladılar24 Ekim 2019 Perşembe 09:21
  • Kursiyerler sertifikalarını aldı02 Ekim 2019 Çarşamba 11:37
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30244276
    2MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK30185759
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK30176757
    4TÜRK OCAĞI LİMASOL301410652
    5YENİCAMİ AK30156951
    6BAF ÜLKÜ YURDU301351244
    7CİHANGİR GSK301341343
    8GÖÇMENKÖY İYSK301261242
    9LEFKE TSK301161339
    10KÜÇÜK KAYMAKLI TSK301151437
    11GÖNYELİ SK301131636
    12HAMİTKÖY ŞHSK30971434
    13BİNATLI YSK30971434
    14DÜZKAYA KOSK30751826
    15ÇETİNKAYA TSK30671725
    16GENÇLİK GÜCÜ TSK30462018
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.