• Lefkoşa 19 °C
  • Girne 21 °C
  • Güzelyurt 17 °C
  • İskele 19 °C
  • Mağusa 19 °C
  • Lefke 19 °C
  • İstanbul 13 °C
  • London 11 °C

BTM'de ilk gün maçları tamamlandı

BTM'de ilk gün maçları tamamlandı
Bölgesel Terfi Müsabakaları (BTM) Ligi'nde ilk gün maçları tamamlandı.

Bölgesel Terfi Müsabakaları (BTM) Ligi'nde ilk gün maçları tamamlandı. Sonuçlar ve yarının maç programı şu şekilde;

BTM Ligi 2. Grup

Civisil–Ötüken – Çanakkale: 2-2

 

BTM Ligi 3. Grup

Bahçeli – Görneç: 1-3

Yarköy – Geçitkale: 1-2

 

BTM Ligi 4. Grup

Dilekkaya – Dörtyol: 2-4

 

BTM Ligi 5. Grup

Yılmazköy - Dağyolu-Şirinevler: 1-2

Pınarbaşı – Dikmengücü: 1-1

Karaoğlanoğlu – Ağırdağ: 2-2

 

BTM Ligi 7. Grup

Serhatköy - Gayretköy Gazi: 0-3

Zümrütköy – Kalkanlı: 1-2

Akçay – Aydınköy: 1-1

 

YARIN

BTM Ligi 1. Grup

R. R. Denktaş Stadı

Tatlısu Seracılar – Yedikonuk

Utku Hamamcıoğlu

 

Yeşilköy Sahası

Yeni Erenköy/Yeşilköy/Sipahi  - Kumyalı

Ömer Doğru

 

Ergazi Sahası

Ergazi - Karadeniz 61

İsmail Egeli

 

BTM Ligi 2. Grup

Güvercinlik Sahası

Güvercinlik – Yenişehir

Cemal Sarı

 

Mutluyaka Sahası

Mutluyaka – Yıldırım

Burak Mandıralı

 

BTM Ligi 3. Grup

İbrahim Gadır Stadı

Boğaziçi – Gönendere Şht. Salih Kulle

Osman Küçük

 

BTM Ligi 4. Grup

Aydan Karahan Stadı

Pile – Çayönü

Ahmet Özkurtuluş

 

Vadili 14 Ağustos Stadı

Akıncılar-Vadili – İncirli

Ferhat Tuna

 

BTM Ligi 6. Grup

Balıkesir Stadı

Balıkesir – Ortaköy

Zekai Töre

 

Gaziköy Sahası

Gaziköy – Yeniceköy

Timur E. Bodi

 

Bu haber toplam 1548 defa okunmuştur
Etiketler:
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Yılmaz, spor yazarlarından özür diledi27 Ekim 2020 Salı 19:48
  • Futbolcular çözümü bekliyor27 Ekim 2020 Salı 13:36
  • "Futbolumuzu geri verin"27 Ekim 2020 Salı 10:23
  • Hamitköy U15 Takımı antrenmanlara başladı26 Ekim 2020 Pazartesi 17:18
  • Teknik adamlardan futbolculara destek25 Ekim 2020 Pazar 10:25
  • “Bir an önce yanlıştan dönülsün”23 Ekim 2020 Cuma 16:13
  • Şartlar iletildi, yanıt bekleniyor22 Ekim 2020 Perşembe 14:33
  • İstifası kabul görmedi22 Ekim 2020 Perşembe 11:41
  • Futbolculardan kınama ve destek çağrısı21 Ekim 2020 Çarşamba 20:01
  • Kaymaklı branşlarını çoğaltıyor21 Ekim 2020 Çarşamba 18:33
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30244276
    2MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK30185759
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK30176757
    4TÜRK OCAĞI LİMASOL301410652
    5YENİCAMİ AK30156951
    6BAF ÜLKÜ YURDU301351244
    7CİHANGİR GSK301341343
    8GÖÇMENKÖY İYSK301261242
    9LEFKE TSK301161339
    10KÜÇÜK KAYMAKLI TSK301151437
    11GÖNYELİ SK301131636
    12HAMİTKÖY ŞHSK30971434
    13BİNATLI YSK30971434
    14DÜZKAYA KOSK30751826
    15ÇETİNKAYA TSK30671725
    16GENÇLİK GÜCÜ TSK30462018
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.