• Lefkoşa 19 °C
  • Girne 21 °C
  • Güzelyurt 17 °C
  • İskele 19 °C
  • Mağusa 19 °C
  • Lefke 19 °C
  • İstanbul 13 °C
  • London 11 °C

BTM'de haftanın programı

BTM'de haftanın programı
BTM Ligi'nde 8. Haftanın programı açıklandı

YARIN

 

BTM Ligi 2. Grup

Canbulat Stadı

Yenişehir – Yıldırım

Ahmet Özkurtuluş

 

M. Döveç Stadı

Çanakkale – Güvercinlik

Zekai Töre

 

Mutluyaka Sahası

Mutluyaka - Civisil-Ötüken

Necmi Bulut

 

BTM Ligi 4. Grup

Beyarmudu Sahası

Dörtyol – Pile

İsmail Egeli

 

Çayönü Sahası

Çayönü – İncirli

Şakir Azizoğlu

 

Vadili 14 Ağustos Stadı

Akıncılar-Vadili – Dilekkaya

Kaan Koday

 

BTM Ligi 6. Grup

Balıkesir Stadı

Balıkesir – Gaziköy

Ferhat Tuna

 

Gönyeli Stadı

Ortaköy – Alayköy

Ömer Doğru

 

PAZAR

 

BTM Ligi 1. Grup

Kumyalı Sahası

Kumyalı - Karadeniz 61

Utku Hamamcıoğlu

 

Ergazi Sahası

Ergazi - Tatlısu Seracılar

Ali Karahasan

 

Zehra Çırakoğlu Stadı

Yedikonuk - Yeni Erenköy / Yeşilköy / Sipahi

Osman Küçük

 

BTM Ligi 3. Grup

14 Ağustos Sahası

Gönendere Şht. Salih Kulle – Geçitkale

Doğan Elmalı

 

Maraş Stadı

Yarköy – Bahçeli

Mustafa Öztugay

 

Üç Şehitler Stadı

Görneç – Boğaziçi

İhsan Payas

 

BTM Ligi 5. Grup

Atilla Topaloğlu Stadı

Dikmengücü – Ağırdağ

Emre Öztaşlı

 

Orhan Dural Stadı

Karaoğlanoğlu – Yılmazköy

Turgay Misk

 

Dağyolu Sahası

Dağyolu-Şirinevler – Pınarbaşı

Hakan Ünal

 

BTM Ligi 7. Grup

Fikri Karayel Stadı

Kalkanlı – Aydınköy

Hasan Eriş

 

Ayyani Stadı

Gayretköy Gazi – Zümrütköy

İsfendiyar Açıksöz

 

Akçay Sahası

Akçay – Serhatköy

Cemal Sarı

 

Not: Tüm karşılaşmalar 17.30’da başlayacak

Bu haber toplam 1093 defa okunmuştur
Etiketler:
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Yılmaz, spor yazarlarından özür diledi27 Ekim 2020 Salı 19:48
  • Futbolcular çözümü bekliyor27 Ekim 2020 Salı 13:36
  • "Futbolumuzu geri verin"27 Ekim 2020 Salı 10:23
  • Hamitköy U15 Takımı antrenmanlara başladı26 Ekim 2020 Pazartesi 17:18
  • Teknik adamlardan futbolculara destek25 Ekim 2020 Pazar 10:25
  • “Bir an önce yanlıştan dönülsün”23 Ekim 2020 Cuma 16:13
  • Şartlar iletildi, yanıt bekleniyor22 Ekim 2020 Perşembe 14:33
  • İstifası kabul görmedi22 Ekim 2020 Perşembe 11:41
  • Futbolculardan kınama ve destek çağrısı21 Ekim 2020 Çarşamba 20:01
  • Kaymaklı branşlarını çoğaltıyor21 Ekim 2020 Çarşamba 18:33
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30244276
    2MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK30185759
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK30176757
    4TÜRK OCAĞI LİMASOL301410652
    5YENİCAMİ AK30156951
    6BAF ÜLKÜ YURDU301351244
    7CİHANGİR GSK301341343
    8GÖÇMENKÖY İYSK301261242
    9LEFKE TSK301161339
    10KÜÇÜK KAYMAKLI TSK301151437
    11GÖNYELİ SK301131636
    12HAMİTKÖY ŞHSK30971434
    13BİNATLI YSK30971434
    14DÜZKAYA KOSK30751826
    15ÇETİNKAYA TSK30671725
    16GENÇLİK GÜCÜ TSK30462018
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.