• Lefkoşa 12 °C
  • Girne 13 °C
  • Güzelyurt 11 °C
  • İskele 11 °C
  • Mağusa 11 °C
  • Lefke 12 °C
  • İstanbul 10 °C
  • London 5 °C

BTM Ligi’nde fikstür çekildi

BTM Ligi’nde fikstür çekildi
Bölgesel Terfi Müsabakaları (BTM) Ligi 22-23 Nisan tarihlerinde başlıyor. İşte ilk hafta programı

Uğur Aydınsoy

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu tarafından organize edilen Bölgesel Terfi Müsabakaları (BTM) Ligi’nde lig fikstürü çekildi.  Toplam 7 grupta mücadele edecek olan 41 takım, adını K-Pet 1.Lig’e yazdırmak için mücadele edecek. İlk haftada zorlu maçların oynanacağı BTM Ligi 22-23 Nisan tarihlerinde başlayacak. Karpaz, Gazimağusa, Mesarya, Güney Mesarya, Girne, Lefkoşa ve Güzelyurt takımlarının bölge bölge ayrılıp gruplara dağıldığı BTM Ligi’nde 5 takımlı Lefkoşa grubu (6.Grup) hariç diğer tüm gruplarda 6’şar takım mücadele edecek.  Toplam 7 grupta ilk sıradaki takımların ve en iyi ikinci sıradaki takımın bir üst tura adını yazdıracağı BTM Ligi’nde oynanacak tek maç eliminasyon maçlarının ardından 2 takım K-Pet 1.Lig’e yükselme hakkı elde edecek.

 

BTM Ligi’nde ilk hafta programı şöyle:

1.GRUP (KARPAZ BÖLGESİ)

Yenierenköy-Yeşilköy-Sipahi

Tatlısu Seracılar

Ergazi

Yedikonuk

Kumyalı

Karadeniz 61

1.HAFTA

Yenierenköy-Tatlısu Seracılar

Karadeniz 61-Yenikonuk

Kumyalı-Ergazi

------------------------------------------------

2.GRUP (GAZİMAĞUSA BÖLGESİ)

Çanakkale

Yenişehir

Yıldırım

Güvercinlik

Mutluyaka

Civisil-Ötüken

1.HAFTA

Güvercinlik-Civisil

Yıldırım-Çanakkale

Yenişehir-Mutluyaka

------------------------------------------------

3.GRUP (MESARYA BÖLGESİ)

Görneç

Gönendere

Bahçeli

Geçitkale

Boğaziçi

Yarköy

1.HAFTA

Boğaziçi-Bahçeli

Geçitkale-Görneç

Gönendere-Yarköy

------------------------------------------------

4.GRUP (GÜNEY MESARYA BÖLGESİ)

Akıncılar-Vadili

İncilir

Dörtyol

Dilekkaya

Pile

Çayönü

1.HAFTA

Pile-Dilekkaya

İncirli-Dörtyol

Çayönü-Akıncılar Vadili

------------------------------------------------

5.GRUP (GİRNE BÖLGESİ)

Dağyolu-Şirinevler

Pınarbaşı

Dikmen

Karaoğlanoğlu

Ağırdağ

Yılmazköy

1.HAFTA

Pınarbaşı-Yılmazköy

Ağırdağ-Dağyolu Şirinevler

Dikmen-Karaoğlanoğlu

------------------------------------------------

6.GRUP (LEFKOŞA BÖLGESİ)

Ortaköy

Alayköy

Gaziköy

Yeniceköy

Balıkesir

1.HAFTA

Alayköy-Gaziköy

Yeniceköy-Balıkesir

Ortaköy (Bay)

------------------------------------------------

7.GRUP (GÜZELYURT BÖLGESİ)

Aydınköy

Serhatköy

Zümrütköy

Akçay

Kalkanlı

Gayretköy

1.HAFTA

Zümrütköy-Serhatköy

Aydınköy-Gayretköy

Kalkanlı-Akçay

Bu haber toplam 2881 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
K-Pet Süper Lig
STakımOGBMP
1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30244276
2MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK30185759
3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK30176757
4TÜRK OCAĞI LİMASOL301410652
5YENİCAMİ AK30156951
6BAF ÜLKÜ YURDU301351244
7CİHANGİR GSK301341343
8GÖÇMENKÖY İYSK301261242
9LEFKE TSK301161339
10KÜÇÜK KAYMAKLI TSK301151437
11GÖNYELİ SK301131636
12HAMİTKÖY ŞHSK30971434
13BİNATLI YSK30971434
14DÜZKAYA KOSK30751826
15ÇETİNKAYA TSK30671725
16GENÇLİK GÜCÜ TSK30462018
K-Pet Birinci Lig
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.