• Lefkoşa 12 °C
  • Girne 15 °C
  • Güzelyurt 12 °C
  • İskele 12 °C
  • Mağusa 12 °C
  • Lefke 12 °C
  • İstanbul 10 °C
  • London 7 °C

Basketbolda haftanın programı

Basketbolda haftanın programı
Basketbolda önümüzdeki haftanın programı açıklandı

KKTC Basketbol Federasyonu Büyük Erkekler Ligi ve Kadınlar Ligi, Yıldız Kızlar ve Genç Erkekler Ligi ile ilgili önümüzdeki haftanın programını açıkladı. Program şöyle:

 

24 OCAK SALI

Büyük Kadınlar Ligi

Atatürk Spor Salonu: Soyer Spor – YDÜ (18.00)

 

Büyük Erkekler Ligi

Atatürk Spor Salonu: Koopspor – Mapfree (20.00)

 

26 OCAK PERŞEMBE

Büyük Erkekler Ligi

LAÜ Spor Salonu: LAÜ – MGA (19.00)

 

27 OCAK CUMA

Büyük Kadınlar Ligi

Atatürk Spor Salonu: Koopspor – GAÜ (18.00)

 

Büyük Erkekler Ligi

RA25 Spor Salonu: YDÜ – GAÜ (18.00)

 

28 OCAK CUMARTESİ

Yıldız Kızlar Ligi

RA25 Spor Salonu: YDÜ – Levent (15.00)

 

Genç Erkekler Ligi

RA25 Spor Salonu: YDÜ – Soyer Spor (17.00)

 

Bu haber toplam 1424 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Kupada dördüncü hafta başlıyor18 Kasım 2020 Çarşamba 12:43
  • Erteli Efes’ten sekizde sekiz17 Kasım 2020 Salı 13:28
  • Haftanın oyuncusu Mert Aksu16 Kasım 2020 Pazartesi 14:14
  • Soyer ve YDÜ kayıpsız16 Kasım 2020 Pazartesi 12:28
  • “Uzun bir aradan sonra başladık, mutluyuz”15 Kasım 2020 Pazar 14:18
  • GAÜ’den ilk galibiyet: 68-5114 Kasım 2020 Cumartesi 19:39
  • U20 Kadınlar ve U17 Erkekler Ligi hayata geçiriliyor12 Kasım 2020 Perşembe 17:13
  • Soyer kayıpsız: 64-7511 Kasım 2020 Çarşamba 21:41
  • Ertenli Efes’ten yedide yedi07 Kasım 2020 Cumartesi 16:25
  • Çekişmeli maç YDÜ’nün: 81-8406 Kasım 2020 Cuma 21:17
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30244276
    2MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK30185759
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK30176757
    4TÜRK OCAĞI LİMASOL301410652
    5YENİCAMİ AK30156951
    6BAF ÜLKÜ YURDU301351244
    7CİHANGİR GSK301341343
    8GÖÇMENKÖY İYSK301261242
    9LEFKE TSK301161339
    10KÜÇÜK KAYMAKLI TSK301151437
    11GÖNYELİ SK301131636
    12HAMİTKÖY ŞHSK30971434
    13BİNATLI YSK30971434
    14DÜZKAYA KOSK30751826
    15ÇETİNKAYA TSK30671725
    16GENÇLİK GÜCÜ TSK30462018
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.