Başarılı raketler ödüllerini aldı

Başarılı raketler ödüllerini aldı

Teniste The Coffee Hane Yusuf Yönlüer Turnuvası tamamlandı

A+A-

Kuzey Kıbrıs Tenis Federasyonu ile Gönyeli Tenis Kulübü işbirliğinde düzenlenen The Coffee Hane Yusuf Yönlüer Turnuvası tamamlandı. 7-17 Ekim tarihlerinde Gönyeli Tenis Kulübü kortlarında gerçekleştirilen turnuva zevkli ve çekişmeli maçlara sahne oldu. Karşılaşmaların tamamlanmasının ardından düzenlenen törene Gönyeli Alayköy Belediye Başkanı Hüseyin Amcaoğlu da katılım göstererek ödül takdiminde bulundu. 8, 9, 10, 12, 14, 16 yaş ve 13+ büyükler kategorilerinde dereceler şu şekilde oluştu:

 

8 Yaş A Grubu

1. Hasan Eren Çakartaş

2. Niyazi Akçın

Yarı finalistler: Mevsim Metbulut ve Sarp Astan

Çeyrek finalistler: Selin Ünlier ve Kutsal İyikal

 

8 Yaş Alt Grup A Grubu

1. Mikhail Zonov

2. Aybars Öncü

 

8 Yaş B Grubu

1. Haskaran Karakaşlı

2. Deran Özgöray

Yarı finalistler: Masal Nalbantoğlu ve Kerem Behlül

Çeyrek finalistler: Bora Ramiz ve Hazan Anadol

 

8 Yaş Alt Grup B Grubu

1. Alina Yusipova

2. Melin Amber

 

9 Yaş Kızlar

1. Melin Açın

2. Era Meta

Yarı finalistler: Kseniia Bitner, Anna Akinina

 

9 Yaş Erkek A Grubu

1. Hasan Aren Çakartaş

2. Niyazi Akçın

Yarı finalistler: Daria Damichi, Sarp Astan

Çeyrek finalistler: Bora Ramiz, Kerem Behlül

 

9 Yaş Erkek B Grubu

1. Aren Yumurtacıoğlu

2. Karan Karakaşlı

Yarı finalistler: Aren Mustafa İnan, Alexandr Konev

 

10 Yaş Kızlar

1. Anastasiia Elshina

2. Melin Akçın

Yarı finalistler: Müyesser Ekin Gençel, Beren Pilli

Çeyrek finalistler: Sahra Sevgi Sofu, İncilay Eren

 

10 Yaş Erkekler

1. Çağ Refikoğlu

2. Poyraz Vural

Yarı finalistler: Emre Aleks Kural, Tanıl İşgüzar

Çeyrek finalistler: Pars Ozan, Aren Yumurtacıoğlu, Arel Karaoğlan, Osman Aren Başaran

12 Yaş Kızlar

1. Vera Gazi   

2. Enra Çakartaş        

 

12 Yaş Erkekler

1. Deniz Hüseyin Önen

2. Baran Başaran

 

12 Yaş Çift Erkekler

Deniz Hüseyin Önen - Baran Başaran

Çınar Elmalı - Asım Aras Astan

 

14 Yaş Kızlar

1. Girne Umut Yerebakan     

2. Almira Akşahin      

 

14 Yaş Erkekler

1. Rüzgar Vural

2. Enver Ada Gençel  

 

16 Yaş Erkekler

1. Akay Ali Sağkanat  

2. Kaya Halkseven

 

16 Yaş Kızlar

1. Kayra Yüceer

2. Sahil Ece Yerebakan

 

13+ Yaş Erkekler

1. Turgay Vural Hıdıroğlu

2. Kaan Dönmez

 

13+ Yaş Kızlar

1. Şengül Tilki

2. Kayra Yüceer

Bu haber toplam 389 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.