Başarılı antrenörler Gala Gecesi’nde buluşuyor

Başarılı antrenörler Gala Gecesi’nde buluşuyor

Kuzey Kıbrıs Türk Futbol Antrenörleri Derneği (KKTFAD) geleneksel olarak düzenlediği ve bir sezonda başarılı olan antrenörleri ödüllendirdiği Gala Gecesi’ni 11 Haziran Salı günü dernek lokalinde gerçekleştirecek.

A+A-

Gala Gecesi saat 19.30’da başlayacak. Gecede tüm liglerde 2023-2024 futbol sezonu sonunda başarılı olan teknik adamlar ve antrenörlere ödül takdimi yapılacak.

Devlet ve Hükümet yetkilileri, Türkiye Cumhuriyeti Lefkoşa Büyük Elçiliği yetkilileri, Polis Genel Müdürlüğü yetkilileri, Belediye Başkanları, “Futbol Ailesi” içerisinde yer alan Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu yetkilileri, dernek yönetim kurulu üyeleri, Futbol Kulüpler Birliği yetkilileri, Kıbrıs Türk Futbol Hakem ve Gözlemciler Derneği yetkilileri, Futbolcular Derneği yetkilileri, Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği yetkilileri ile spor şefleri katılacak. 2023-2024 Futbol sezonunda tüm liglerimizde başarılı olan teknik direktörler ve antrenörler liglere göre şöyle belirlendi.

2023-2024 Futbol sezonunda tüm liglerimizde başarılı olan ve ödül alan teknik direktörler ve antrenörler şöyle:

 

BRT 60. YIL SÜPER KUPA

Şampiyon Mağusa Türk Gücü

Teknik Direktör Ali Oraloğlu 

Yardımcı Antrenör Serkan Ekşici 

Kaleci Antrenörü Memiş Nay

 

BRT 60. YIL SÜPER KUPA FİNALİST

Türk Ocağı    

Teknik Direktör Hasan Burgaç 

Yardımcı Antrenör Ertaç Taşkıran     

Kaleci Antrenör Ahmet Çeliker     

 

AKSA SÜPER LİG

Şampiyon Mağusa Türk Gücü 

Teknik Direktör Ali Oraloğlu 

Yardımcı Antrenör Serkan Ekşici

Kaleci Antrenörü Memiş Nay

 

2. Cihangir

Teknik Direktör Toygar Davulcu 

Yardımcı Antrenör Oğuz Karayel

Yardımcı Antrenör Ümit Bomboz    

Kaleci Antrenörü Özalp Sarıcaoğlu

 

3. Tremeşeli H. Dumlupınar 

Teknik Direktör Evren Bahtıkara

Yardımcı Antrenör Adem Ertem

Yardımcı Antrenör Mete Ünlücan

Kaleci Antrenörü Hüseyin Mertol

Maç ve Performans analisti Sabri Deniz

 

NORTHERNLAND KIBRIS KUPASI  

Şampiyon Göçmenköy  

Teknik Direktör Nazım Aktunç 

Yardımcı Antrenör Mehmet Karagil 

Yardımcı Antrenör Ahmet Ercen

Yardımcı Antrenör Kadir Şener  

Kaleci Antrenör Hüseyin Şerifali     

 

NORTHERNLAND KIBRIS KUPASI FİNALİST

Mağusa Türk Gücü

Teknik Direktör Ali Oraloğlu 

Yardımcı Antrenör Serkan Ekşici

Kaleci Antrenörü Memiş Nay

 

AKSA 1. LİG  

Şampiyon Miracle Değirmenlik

Teknik Direktör Özgü Bayraktar     

Yardımcı Teknik Direktör Hakan Altın

Kaleci Antrenörü Ali Duvarcı

 

2. Esentepe

Teknik Direktör Davut Kansu

Yardımcı Antrenör Aras Övgün

Yardımcı Antrenör Emek Kırılmaz    

Kaleci Antrenörü Mehmet Ünalmış  

 

PLAY-OFF’TAN GELEN

Gönyeli

Teknik Direktör Mustafa Piro  

Yardımcı Teknik Direktör Mehmet Piro         

Yardımcı Antrenör Hüseyin Yavuz

Kaleci Antrenör Erdinç Arabacıoğlu  

 

AKSA A2 SÜPER LİG GENÇLER 

Şampiyon Mağusa Türk Gücü   

Teknik Direktör Talat Şentürk

Antrenör Ali Samancıoğlu

 

2. Küçük Kaymaklı

Antrenör Hüseyin Adal

 

3. Doğan Türk Birliği

Antrenör Sezer Yücel

 

AKSA A2 1.LİG GENÇLER

Şampiyon Miracle Değirmenlik

Antrenör Aziz Mahsucu

 

2. Gönyeli

Teknik Direktör Mehmet Piro

 

3. Ünimar Maraş     

Antrenör Hüseyin Özkuyucu

 

AHMED SAMİ TOPCAN KUPASI

Şampiyon Mağusa Türk Gücü

Teknik Direktör Talat Şentürk

Antrenör Ali Samancıoğlu

 

AHMED SAMİ TOPCAN KUPASI FİNALİST

Miracle Değirmenlik  

Antrenör Aziz Mahsucu

  

ASBUZU U16 LİGİ

Şampiyon Tremeşeli H. Dumlupınar

Teknik Direktör Mehmet Emin Zaim 

Antrenör Murat Çoban     

Kaleci Antrenörü İsmail Durak

 

ASBUZU U16 LİGİ FİNALİST

Küçük Kaymaklı   

Teknik Direktör Salih Sakallı

Antrenör Kadri Alagöz  

 

DİGİTÜRK KIBRIS BÖLGESEL TERFİ MÜSABAKALARI (BTM) 1. LİG

KIRMIZI GRUP

Şampiyon Northernland Dipkarpaz  

Teknik Direktör Cenk Şeren   

 

BEYAZ GRUP

Şampiyon Kozanköy  

Antrenör Halil Arıkhan

 

PLAY-OFF ŞAMPİYONU

Vadili

Antrenör Hasan Sineli

 

KADINLAR SÜPER KUPA

Şampiyon China Bazaar Gençlik Gücü

Antrenör Mine Dayı

 

KADINLAR SÜPER KUPA FİNALİST

Dem’s Cons. Mağusa Spor Akademisi

Antrenör Şerif Ogan Karabıyıklı

 

KIBRIS KUPASI

Şampiyon China Bazaar Gençlik Gücü

Antrenör Mine Dayı

 

KIBRIS KUPASI FİNALİST

Dem’s Cons. Mağusa Spor Akademisi

Antrenör Şerif Ogan Karabıyıklı

PUMA KADINLAR LİGİ

Şampiyon China Bazaar Gençlik Gücü

Antrenör Mine Dayı

 

PUMA KADINLAR LİGİ FİNALİST

Doğan Türk Birliği

Antrenör Gökhan Güvensoy

 

Teknik Direktörler 14, A Lisans Antrenörler 9, B Lisans Antrenörler 10, C Lisans Antrenörler 6, Kaleci Antrenörler 9 Toplam 48 Teknik Adam Ödül Alacak.

Bu haber toplam 598 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.