• Lefkoşa 12 °C
  • Girne 14 °C
  • Güzelyurt 10 °C
  • İskele 13 °C
  • Mağusa 13 °C
  • Lefke 12 °C
  • İstanbul 7 °C
  • London 8 °C

U17’lerde çekişme sürüyor

U17’lerde çekişme sürüyor
Yaşama Sporla Bağlan Hentbol U17 Liglerinde Ocak ayı maçları tamamlandı.

KKTC Hentbol Federasyonu’nun Başbakanlık Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu destekleriyle organize ettiği Yaşama Sporla Bağlan Hentbol U17 Liglerinde maçlar devam ediyor.

Kadınlar ve Erkekler U17 Liglerinde Ocak ayı maçları tamamlanırken, kadınlardan Şahlanspor, erkeklerde ise Yükseliş hentbol takımları liglerinin zirvesinde yer alıyor.

Yaşama Sporla Bağlan Hentbol U17 Kızlar Liginin üçüncü hafta maçlarında UKÜ, rakibi DİGEM’i 31-21 mağlup ederken, Şahlanspor ise DİGEM karşısında 33-17 ile galip gelerek ligin zirvesindeki yerini korudu. Ligde 4’er maçı bulunan Şahlanspor ve DİGEM takımları UKÜ ile YDÜ arasında oynanacak maçların neticelerine bekleyecek.

Yaşama Sporla Bağlan Hentbol U17 Kızlar Liginde ise Yükseliş takımı MGA karşısında aldığı 34-9’luk galibiyetle liderliğe yerleşirken, ligde 2’şer maçı bulunan YDÜ, UKÜ ve Serdarlı takımlarının bu hafta yapacakları karşılaşmalar ligi daha da şekillendirecek.

 

PUAN DURUMLARI

U17 KADINLAR LİGİ

TAKIMLAR          O            G            B             M           A             Y             P             AV

1.ŞAHLAN           4             3             1             0             116         86           7             30

2.UKÜ                  2             1             1             0             54           44           3             10

3.DİGEM             4             1             0             3             82           107         2             -25

4.YDÜ                   2             0             0             2             37           52           0             -15

 

U17 ERKEKLER LİGİ

TAKIMLAR          O            G            B             M           A             Y             P             AV

1.YÜKSELİŞ         4             2             1             1             120         89           5             31

2.YDÜ                   2             2             0             0             73           39           4             34

3.UKÜ                  2             1             1             0             50           34           3             16

4.SERDARLI        2             1             0             1             49           41           2             8

5.MGA                 4             0             0             4             37           126         0             -89

 

MAÇ PROGRAMI ŞÖYLE:

2 Şubat Cumartesi

Saat 16.00: UKÜ-YDÜ (U17 Kadınlar) CIU Arena

Saat 17.30: YDÜ-UKÜ (U17 Erkekler) RA25 Salonu

 

4 Şubat Pazartesi

Saat 18.00: YDÜ-UKÜ (U17 Kadınlar) Necati Taşkın S.S.

Saat 19.30: Serdarlı Bld.-YDÜ (U17 Erkekler) Necati Taşkın S.S.

 

 

Fotoğraflar: Cemil GARİP

Bu haber toplam 251 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Kupa GG ve UKÜ’nün18 Ocak 2019 Cuma 22:52
  • KTSYD Kupası’nda final zamanı18 Ocak 2019 Cuma 15:02
  • UKÜ – GG finali17 Ocak 2019 Perşembe 00:41
  • YDÜ geriden geldi: 24-2115 Ocak 2019 Salı 22:57
  • KTSYD Hentbol Kupası başladı14 Ocak 2019 Pazartesi 22:45
  • Hentbol Surlariçi’ne elini uzattı14 Ocak 2019 Pazartesi 10:47
  • Hentbolda KTSYD Kupası’na özel ilgi10 Ocak 2019 Perşembe 15:54
  • “Tut Elimi Projesi” başladı09 Ocak 2019 Çarşamba 18:35
  • Hentbolda “Tut Elimi Projesi” tanıtıldı08 Ocak 2019 Salı 23:44
  • Hentbol Surlariçi’ne el uzatıyor07 Ocak 2019 Pazartesi 12:34
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1YENİCAMİ AK18133242
    2MAĞUSA TÜRK GÜCÜ18132341
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK18130539
    4CİHANGİR GSK18103533
    5LEFKE TSK1894531
    6GÖNYELİ SK1892729
    7MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK1892729
    8ÇETİNKAYA TSK1884628
    9TÜRK OCAĞI LİMASOL1883727
    10BAF ÜLKÜ YURDU1875626
    11GENÇLİK GÜCÜ TSK1854919
    12BİNATLI YSK18431115
    13L. GENÇLER BİRLİĞİ SK18351014
    14KÜÇÜK KAYMAKLI TSK1827913
    15GİRNE HALK EVİ18321311
    16ESENTEPE KKSK18311410
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.