• Lefkoşa 11 °C
  • Girne 13 °C
  • Güzelyurt 8 °C
  • İskele 11 °C
  • Mağusa 11 °C
  • Lefke 11 °C
  • İstanbul 9 °C
  • London 18 °C

U17’lerde çekişme sürüyor

U17’lerde çekişme sürüyor
Yaşama Sporla Bağlan Hentbol U17 Liglerinde Ocak ayı maçları tamamlandı.

KKTC Hentbol Federasyonu’nun Başbakanlık Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu destekleriyle organize ettiği Yaşama Sporla Bağlan Hentbol U17 Liglerinde maçlar devam ediyor.

Kadınlar ve Erkekler U17 Liglerinde Ocak ayı maçları tamamlanırken, kadınlardan Şahlanspor, erkeklerde ise Yükseliş hentbol takımları liglerinin zirvesinde yer alıyor.

Yaşama Sporla Bağlan Hentbol U17 Kızlar Liginin üçüncü hafta maçlarında UKÜ, rakibi DİGEM’i 31-21 mağlup ederken, Şahlanspor ise DİGEM karşısında 33-17 ile galip gelerek ligin zirvesindeki yerini korudu. Ligde 4’er maçı bulunan Şahlanspor ve DİGEM takımları UKÜ ile YDÜ arasında oynanacak maçların neticelerine bekleyecek.

Yaşama Sporla Bağlan Hentbol U17 Kızlar Liginde ise Yükseliş takımı MGA karşısında aldığı 34-9’luk galibiyetle liderliğe yerleşirken, ligde 2’şer maçı bulunan YDÜ, UKÜ ve Serdarlı takımlarının bu hafta yapacakları karşılaşmalar ligi daha da şekillendirecek.

 

PUAN DURUMLARI

U17 KADINLAR LİGİ

TAKIMLAR          O            G            B             M           A             Y             P             AV

1.ŞAHLAN           4             3             1             0             116         86           7             30

2.UKÜ                  2             1             1             0             54           44           3             10

3.DİGEM             4             1             0             3             82           107         2             -25

4.YDÜ                   2             0             0             2             37           52           0             -15

 

U17 ERKEKLER LİGİ

TAKIMLAR          O            G            B             M           A             Y             P             AV

1.YÜKSELİŞ         4             2             1             1             120         89           5             31

2.YDÜ                   2             2             0             0             73           39           4             34

3.UKÜ                  2             1             1             0             50           34           3             16

4.SERDARLI        2             1             0             1             49           41           2             8

5.MGA                 4             0             0             4             37           126         0             -89

 

MAÇ PROGRAMI ŞÖYLE:

2 Şubat Cumartesi

Saat 16.00: UKÜ-YDÜ (U17 Kadınlar) CIU Arena

Saat 17.30: YDÜ-UKÜ (U17 Erkekler) RA25 Salonu

 

4 Şubat Pazartesi

Saat 18.00: YDÜ-UKÜ (U17 Kadınlar) Necati Taşkın S.S.

Saat 19.30: Serdarlı Bld.-YDÜ (U17 Erkekler) Necati Taşkın S.S.

 

 

Fotoğraflar: Cemil GARİP

Bu haber toplam 344 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • U17’de şampiyon UKÜ17 Mart 2019 Pazar 20:59
  • Üçüncülük YDÜ kızlarının16 Mart 2019 Cumartesi 18:38
  • Üçüncülük UKÜ’nün15 Mart 2019 Cuma 16:16
  • Büyüklerde mücadele başladı14 Mart 2019 Perşembe 10:00
  • Hentbolda büyükler sahne alıyor11 Mart 2019 Pazartesi 17:13
  • Süper Kupa’da DAÜ üstünlüğü07 Mart 2019 Perşembe 22:24
  • Kadınlarda Süper Kupa zamanı06 Mart 2019 Çarşamba 18:01
  • Süper Kupa UKÜ’nün05 Mart 2019 Salı 22:10
  • Hentbolda Süper Kupa zamanı04 Mart 2019 Pazartesi 16:20
  • Büyükler parkeye çıkıyor01 Mart 2019 Cuma 14:25
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1YENİCAMİ AK27214267
    2MAĞUSA TÜRK GÜCÜ27213365
    3MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK27164752
    4DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK27171952
    5ÇETİNKAYA TSK27146748
    6TÜRK OCAĞI LİMASOL271251041
    7LEFKE TSK271241140
    8GÖNYELİ SK271231239
    9CİHANGİR GSK271161039
    10GENÇLİK GÜCÜ TSK27951332
    11BAF ÜLKÜ YURDU27961230
    12KÜÇÜK KAYMAKLI TSK27691227
    13BİNATLI YSK27741625
    14ESENTEPE KKSK27721823
    15L. GENÇLER BİRLİĞİ SK27391518
    16GİRNE HALK EVİ27332112
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.