• Lefkoşa 26 °C
  • Girne 24 °C
  • Güzelyurt 25 °C
  • İskele 25 °C
  • Mağusa 25 °C
  • Lefke 26 °C
  • İstanbul 25 °C
  • London 19 °C

SAYTEV Muğla’da şampiyon

SAYTEV Muğla’da şampiyon
SAYTEV sponsorluğunda Türkiye Üçüncü Masa Tenisi Ligi’nde mücadele eden KKTC Kültür ve Dayanışma Derneği oynadığı final maçında Hatay’ı 3-1 yenerek şampiyon oldu ve İkinci Lige yükseldi.

Muğla’da 20-21 Nisan tarihlerinde 8 takım arasında yapılan play-off maçlarında oynadığı 5 maçı da kazanan KKTC Kültür ve Dayanışma Derneği namağlup şampiyonluğu elde etti. Menteş Baytaroğlu antrenörlüğünde, Elif Töre, Yağmur Aktunç, Sude Köknel, Şerif Kuyucu ve İliev’den oluşan SAYTEV’in aldığı sonuçlar şöyle:

 

KKTC Kültür ve Dayanışma Derneği 3 - ÇORUM 1

KKTC Kültür ve Dayanışma Derneği 3 - Ispartes 0

KKTC Kültür ve Dayanışma Derneği 3 - Büyük Kolej 2
KKTC Kültür ve Dayanışma Derneği 3 - İskenderun Lirleyece 2
KKTC Kültür ve Dayanışma Derneği 3 - Gaziantep 0

KKTC Kültür ve Dayanışma Derneği 3 - Hatay 1

Bu haber toplam 288 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Büyükler liglerinde sona doğru15 Nisan 2019 Pazartesi 09:46
  • SAYTEV çifte şampiyonluk istiyor11 Nisan 2019 Perşembe 16:33
  • Masa tenisinde mücadele sürüyor24 Mart 2019 Pazar 18:47
  • SAYTEV sporcularına yemek verdi21 Mart 2019 Perşembe 16:11
  • GAÜ Türkiye’de kupaları topladı16 Mart 2019 Cumartesi 18:43
  • Temsilcilerimiz ilk devreyi tamamladı13 Mart 2019 Çarşamba 18:23
  • Büyüklerde mücadele sürüyor25 Şubat 2019 Pazartesi 16:23
  • LAÜ ve GAÜ kayıpsız18 Şubat 2019 Pazartesi 11:03
  • Alat ve Zorlu birinci11 Şubat 2019 Pazartesi 17:54
  • Masa tenisinde Büyükler Ligi başladı04 Şubat 2019 Pazartesi 16:17
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30243374
    2YENİCAMİ AK30235274
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK301821056
    4MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK30165953
    5ÇETİNKAYA TSK30147949
    6TÜRK OCAĞI LİMASOL301451147
    7LEFKE TSK301441246
    8GÖNYELİ SK301431345
    9CİHANGİR GSK301161339
    10GENÇLİK GÜCÜ TSK301061436
    11BAF ÜLKÜ YURDU301161336
    12KÜÇÜK KAYMAKLI TSK30891333
    13BİNATLI YSK30851729
    14ESENTEPE KKSK30921929
    15L. GENÇLER BİRLİĞİ SK30391818
    16GİRNE HALK EVİ30432315
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.