• Lefkoşa 26 °C
  • Girne 27 °C
  • Güzelyurt 25 °C
  • İskele 27 °C
  • Mağusa 27 °C
  • Lefke 26 °C
  • İstanbul 22 °C
  • London 14 °C

SAYTEV Muğla’da şampiyon

SAYTEV Muğla’da şampiyon
SAYTEV sponsorluğunda Türkiye Üçüncü Masa Tenisi Ligi’nde mücadele eden KKTC Kültür ve Dayanışma Derneği oynadığı final maçında Hatay’ı 3-1 yenerek şampiyon oldu ve İkinci Lige yükseldi.

Muğla’da 20-21 Nisan tarihlerinde 8 takım arasında yapılan play-off maçlarında oynadığı 5 maçı da kazanan KKTC Kültür ve Dayanışma Derneği namağlup şampiyonluğu elde etti. Menteş Baytaroğlu antrenörlüğünde, Elif Töre, Yağmur Aktunç, Sude Köknel, Şerif Kuyucu ve İliev’den oluşan SAYTEV’in aldığı sonuçlar şöyle:

 

KKTC Kültür ve Dayanışma Derneği 3 - ÇORUM 1

KKTC Kültür ve Dayanışma Derneği 3 - Ispartes 0

KKTC Kültür ve Dayanışma Derneği 3 - Büyük Kolej 2
KKTC Kültür ve Dayanışma Derneği 3 - İskenderun Lirleyece 2
KKTC Kültür ve Dayanışma Derneği 3 - Gaziantep 0

KKTC Kültür ve Dayanışma Derneği 3 - Hatay 1

Bu haber toplam 351 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Cambaz Kilyos’ta şampiyon15 Haziran 2019 Cumartesi 16:50
  • SAYTEV alt yapı çalışmasını hızlandırdı13 Haziran 2019 Perşembe 15:38
  • Zorlu ve Kantara şampiyon09 Haziran 2019 Pazar 17:42
  • Veteran masa tenisçiler Sapanca yolcusu05 Haziran 2019 Çarşamba 16:50
  • En İyi 8’lerde Kezal ve Mehmet şampiyon01 Haziran 2019 Cumartesi 19:14
  • LAÜ İstanbul’da yenilgisiz şampiyon21 Mayıs 2019 Salı 09:10
  • Kupada GAÜ üstünlüğü13 Mayıs 2019 Pazartesi 16:22
  • Yıldızlarda Deveci ve Akçatepe şampiyon05 Mayıs 2019 Pazar 22:05
  • Masa tenisinde şampiyonlar belirlendi29 Nisan 2019 Pazartesi 10:54
  • SAYTEV Muğla’da şampiyon21 Nisan 2019 Pazar 19:26
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ30243374
    2YENİCAMİ AK30235274
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK301821056
    4MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK30165953
    5ÇETİNKAYA TSK30147949
    6TÜRK OCAĞI LİMASOL301451147
    7LEFKE TSK301441246
    8GÖNYELİ SK301431345
    9CİHANGİR GSK301161339
    10GENÇLİK GÜCÜ TSK301061436
    11BAF ÜLKÜ YURDU301161336
    12KÜÇÜK KAYMAKLI TSK30891333
    13BİNATLI YSK30851729
    14ESENTEPE KKSK30921929
    15L. GENÇLER BİRLİĞİ SK30391818
    16GİRNE HALK EVİ30432315
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.