• Lefkoşa 22 °C
  • Girne 23 °C
  • Güzelyurt 19 °C
  • İskele 22 °C
  • Mağusa 22 °C
  • Lefke 22 °C
  • İstanbul 18 °C
  • London 13 °C

Şampiyona 22 Ekim'de

Şampiyona 22 Ekim'de
KKTC Halter ve Vücut Geliştirme Federasyonu tarafından KKTC Vücut Geliştirme Şampiyonası  22 Ekim Pazar günü Yakın Doğu Üniversitesi, Atatürk Kültür ve  Kongre  Merkezi’nde yapılacak

Harun Abiç

KKTC Halter ve Vücut Geliştirme Federasyonu tarafından KKTC Vücut Geliştirme Şampiyonası  22 Ekim Pazar günü Yakın Doğu Üniversitesi, Atatürk Kültür ve  Kongre  Merkezi’nde yapılacak. Farklı kategorilerde gerçekleştirilecek olan şampiyonada tartı işlemleri saat 10.00’da, kayıtların 12.00’de yapılacağı belirtilirken, yetkililerden alınan bilgiye göre yarışmaya katılacak olan sporcuların en geç saat 09.00’da merkezde olmaları gerektiği belirtildi.

Bu haber toplam 1430 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Vücutçular bilgilerini tazeledi09 Nisan 2018 Pazartesi 17:42
  • Vücutçular için söyleşi yapılıyor26 Mart 2018 Pazartesi 16:43
  • Mevsimler’den dünya dördüncülüğü14 Mart 2018 Çarşamba 17:37
  • “İz bırakacağıma inanıyorum”02 Mart 2018 Cuma 17:01
  • Şampiyona 22 Ekim'de12 Ekim 2017 Perşembe 11:13
  • Cevat Yıldız’dan Cahitoğlu'na ziyaret03 Ekim 2017 Salı 15:54
  • Mevsimler bir ilki başardı15 Eylül 2017 Cuma 10:43
  • YDÜ Jiu Jitsu’da dünya üçüncüsü06 Eylül 2017 Çarşamba 20:53
  • Cevat Yıldız’dan büyük başarı27 Ağustos 2017 Pazar 18:31
  • Londra'da O2 Arena'da yarışacak25 Ağustos 2017 Cuma 18:49
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1TÜRK OCAĞI LİMASOL651016
    2DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK650115
    3CİHANGİR GSK650115
    4YENİCAMİ AK641113
    5KÜÇÜK KAYMAKLI TSK641113
    6MAĞUSA TÜRK GÜCÜ631210
    7GÖÇMENKÖY İYSK631210
    8BAF ÜLKÜ YURDU63039
    9HAMİTKÖY ŞHSK62228
    10GÖNYELİ SK62137
    11GENÇLİK GÜCÜ TSK61235
    12LEFKE TSK61235
    13MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK61144
    14DÜZKAYA KOSK61144
    15BİNATLI YSK61053
    16ÇETİNKAYA TSK60060
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.