• Lefkoşa 32 °C
  • Girne 32 °C
  • Güzelyurt 31 °C
  • İskele 34 °C
  • Mağusa 34 °C
  • Lefke 32 °C
  • İstanbul 27 °C
  • London 18 °C

Salon Şampiyonası’nda yarışacak isimler belirlendi

Salon Şampiyonası’nda yarışacak isimler belirlendi
İstanbul'da yapılacak olan Türkiye Salon Atletizm Şampiyonası yarışmalarına katılacak olan atletler belirlendi

23-24-25 Ocak tarihlerinde İstanbul'da yapılacak olan Türkiye Salon Atletizm Şampiyonası yarışmalarına katılacak olan Kuzey Kıbrıs’taki atletleri seçmek için 10-11 Ocak 2017 tarihlerinde Lefkoşa Atatürk Stadı’nda seçme yarışmaları yapıldı.

 

Buse Savaşkan, Gençlerde, Yiğitcan Hekimoğlu ise daha sonradan yapılacak olan Büyükler kategorisinde yarışmaya hak kazandı.

 

Tüm yarışma sonuçlarına göre baraj derecelerini geçerek 23-24 ve 25 Ocak 2017 tarihlerinde İstanbul'da yapılacak olan yarışmalara katılma hakkı elde eden Atletlerin isimleri ve branşları, antrenörler ve idareci aşağıdaki gibidir:

 

SPORCULAR                      BRANŞ

Deniz Süngü                      Üç Adım Atlama - Uzun Atlama

Hasan Avukat                   Gülle Atma - Sırıkla Atlama

Sude Kadıoğlu                  Gülle Atma

Mustafa Yorulmaz          Üç Adım Atlama - Uzun Atlama

Kubilay Tok                        60 Metre Engel - Yüksek Atlama

Kazmaier Ali Rıza             Uzun Atlama

 

ANTRENÖRLER

Özgür Kıralp

Niyazi Serhaner

Osman Süngü

 

İDARECİ

Cem KILIÇ

Bu haber toplam 1035 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Atletlerimizden başarılı sonuçlar29 Temmuz 2018 Pazar 23:38
  • Kısmet Avrupa Şampiyonası’na22 Temmuz 2018 Pazar 00:42
  • Sıradaki durak Bulgaristan19 Temmuz 2018 Perşembe 14:59
  • Yiğitcan yeni rekorun sahibi!14 Temmuz 2018 Cumartesi 19:46
  • Atletlerimiz Bursa'da parladı09 Temmuz 2018 Pazartesi 17:52
  • Brume Diamond League'de dördüncü06 Temmuz 2018 Cuma 15:07
  • Ese Brume Diamond League’de05 Temmuz 2018 Perşembe 00:55
  • Hekimoğlu’ndan gümüş madalya30 Haziran 2018 Cumartesi 23:33
  • Yiğitcan kendini geliştirdi29 Haziran 2018 Cuma 00:24
  • Yiğitcan bugün piste çıkıyor28 Haziran 2018 Perşembe 12:46
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1YENİCAMİ AK00000
    2DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK00000
    3GAÜ ÇETİNKAYA TSK00000
    4BİNATLI YSK00000
    5MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK00000
    6BAF ÜLKÜ YURDU00000
    7LEFKE TSK00000
    8CİHANGİR GSK00000
    9KÜÇÜK KAYMAKLI TSK00000
    10TÜRK OCAĞI LİMASOL00000
    11MAĞUSA TÜRK GÜCÜ00000
    12L. GENÇLER BİRLİĞİ SK00000
    13GENÇLİK GÜCÜ TSK00000
    14GÖNYELİ SK00000
    15ESENTEPE KKSK00000
    16GİRNE HALK EVİ00000
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.