• Lefkoşa 10 °C
  • Girne 11 °C
  • Güzelyurt 8 °C
  • İskele 10 °C
  • Mağusa 10 °C
  • Lefke 10 °C
  • İstanbul 0 °C
  • London 12 °C

Salon Şampiyonası’nda yarışacak isimler belirlendi

Salon Şampiyonası’nda yarışacak isimler belirlendi
İstanbul'da yapılacak olan Türkiye Salon Atletizm Şampiyonası yarışmalarına katılacak olan atletler belirlendi

23-24-25 Ocak tarihlerinde İstanbul'da yapılacak olan Türkiye Salon Atletizm Şampiyonası yarışmalarına katılacak olan Kuzey Kıbrıs’taki atletleri seçmek için 10-11 Ocak 2017 tarihlerinde Lefkoşa Atatürk Stadı’nda seçme yarışmaları yapıldı.

 

Buse Savaşkan, Gençlerde, Yiğitcan Hekimoğlu ise daha sonradan yapılacak olan Büyükler kategorisinde yarışmaya hak kazandı.

 

Tüm yarışma sonuçlarına göre baraj derecelerini geçerek 23-24 ve 25 Ocak 2017 tarihlerinde İstanbul'da yapılacak olan yarışmalara katılma hakkı elde eden Atletlerin isimleri ve branşları, antrenörler ve idareci aşağıdaki gibidir:

 

SPORCULAR                      BRANŞ

Deniz Süngü                      Üç Adım Atlama - Uzun Atlama

Hasan Avukat                   Gülle Atma - Sırıkla Atlama

Sude Kadıoğlu                  Gülle Atma

Mustafa Yorulmaz          Üç Adım Atlama - Uzun Atlama

Kubilay Tok                        60 Metre Engel - Yüksek Atlama

Kazmaier Ali Rıza             Uzun Atlama

 

ANTRENÖRLER

Özgür Kıralp

Niyazi Serhaner

Osman Süngü

 

İDARECİ

Cem KILIÇ

Bu haber toplam 1209 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Aydın, Balkan Şampiyonası’nda yarıştı16 Şubat 2019 Cumartesi 18:13
  • Aydın’a milli davet15 Şubat 2019 Cuma 16:48
  • Atmalarda elemeler yapıldı13 Şubat 2019 Çarşamba 01:30
  • Atmalarda eleme yarışları düzenleniyor11 Şubat 2019 Pazartesi 17:50
  • Atletlerimiz İstanbul'da parladı04 Şubat 2019 Pazartesi 09:01
  • Aydın ikinci, İyihasırcı dördüncü02 Şubat 2019 Cumartesi 18:13
  • Atletlerimiz Türkiye Şampiyonası’nda01 Şubat 2019 Cuma 16:03
  • Geleneksel ödüllere aday gösterildi28 Ocak 2019 Pazartesi 22:01
  • Gülerler’den çifte Türkiye şampiyonluğu23 Ocak 2019 Çarşamba 18:18
  • Dağdelen ve Arhan’a “Gümüş Ironman” unvanı22 Ocak 2019 Salı 23:26
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1YENİCAMİ AK18133242
    2MAĞUSA TÜRK GÜCÜ18132341
    3DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK18130539
    4CİHANGİR GSK18103533
    5LEFKE TSK1894531
    6GÖNYELİ SK1892729
    7MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK1892729
    8ÇETİNKAYA TSK1884628
    9TÜRK OCAĞI LİMASOL1883727
    10BAF ÜLKÜ YURDU1875626
    11GENÇLİK GÜCÜ TSK1854919
    12BİNATLI YSK18431115
    13L. GENÇLER BİRLİĞİ SK18351014
    14KÜÇÜK KAYMAKLI TSK1827913
    15GİRNE HALK EVİ18321311
    16ESENTEPE KKSK18311410
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.