• Lefkoşa 12 °C
  • Girne 16 °C
  • Güzelyurt 12 °C
  • İskele 13 °C
  • Mağusa 13 °C
  • Lefke 12 °C
  • İstanbul 11 °C
  • London 7 °C

Salih Sonel anısına yarıştılar

Salih Sonel anısına yarıştılar
Eskrim Federasyonu tarafından organize edilen 9. Salih Sonel Eskrim Anı Turnuvası hafta sonu gerçekleştirildi.

Eskrim Federasyonu tarafından organize edilen 9. Salih Sonel Eskrim Anı Turnuvası hafta sonu gerçekleştirildi. Girne Amerikan Üniversitesi Spor Salonunda dokuzuncusu gerçekleştirilen Salih Sonel Eskrim Turnuvası “Flöre” branşında 17 kadın ve 19 erkek sporcu katıldı. Çekişmeli maçlara sahne olan Anı Turnuvasında dereceye girenlere ödülleri düzenlenen törende merhum Salih Sonel’in eşi, oğlu ve kızı tarafından takdim edildi.

 

Kadın Flöre

1. Beril Uslular

2. Aybüke Aksoy

3. Tülay Ulusolak

3. Simay Uslu

 

Erkek Flöre

1. Kutay Uslu

2. Mehmet Efe Yılmaz

3. Baran Kılıç

3. Cemal Ege Lort

Bu haber toplam 233 defa okunmuştur
Etiketler:
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Binicilikteki gelişim anlatıldı05 Aralık 2019 Perşembe 12:05
  • Yenidüzen liderliğini sürdürdü04 Aralık 2019 Çarşamba 19:49
  • Omaç Başat Turnuvası devam ediyor03 Aralık 2019 Salı 10:37
  • Geleneksel turnuvada şampiyonlar belirlendi29 Kasım 2019 Cuma 19:04
  • Yenidüzen zirveye yükseldi29 Kasım 2019 Cuma 17:11
  • Cimnastikçiler yorgunluk attı26 Kasım 2019 Salı 19:49
  • Geleneksel turnuva başlıyor25 Kasım 2019 Pazartesi 18:31
  • KTSYD, TSYD’yi ziyaret etti20 Kasım 2019 Çarşamba 19:58
  • Mormenekşe ve Yeni Boğaziçi’nden '10' numara hareket20 Kasım 2019 Çarşamba 19:54
  • 7 numune negatif çıktı20 Kasım 2019 Çarşamba 19:51
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1CİHANGİR GSK13100330
    2MAĞUSA TÜRK GÜCÜ1392229
    3TÜRK OCAĞI LİMASOL1375126
    4DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK1381425
    5YENİCAMİ AK1373324
    6MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK1362520
    7KÜÇÜK KAYMAKLI TSK1362520
    8BAF ÜLKÜ YURDU1362520
    9GÖÇMENKÖY İYSK1354419
    10HAMİTKÖY ŞHSK1352617
    11LEFKE TSK1353516
    12BİNATLI YSK1333712
    13GÖNYELİ SK1331910
    14GENÇLİK GÜCÜ TSK132389
    15ÇETİNKAYA TSK132298
    16DÜZKAYA KOSK132298
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.