• Lefkoşa 29 °C
  • Girne 30 °C
  • Güzelyurt 27 °C
  • İskele 29 °C
  • Mağusa 29 °C
  • Lefke 29 °C
  • İstanbul 26 °C
  • London 18 °C

Salih Sonel anısına yarıştılar

Salih Sonel anısına yarıştılar
Eskrim Federasyonu tarafından organize edilen 9. Salih Sonel Eskrim Anı Turnuvası hafta sonu gerçekleştirildi.

Eskrim Federasyonu tarafından organize edilen 9. Salih Sonel Eskrim Anı Turnuvası hafta sonu gerçekleştirildi. Girne Amerikan Üniversitesi Spor Salonunda dokuzuncusu gerçekleştirilen Salih Sonel Eskrim Turnuvası “Flöre” branşında 17 kadın ve 19 erkek sporcu katıldı. Çekişmeli maçlara sahne olan Anı Turnuvasında dereceye girenlere ödülleri düzenlenen törende merhum Salih Sonel’in eşi, oğlu ve kızı tarafından takdim edildi.

 

Kadın Flöre

1. Beril Uslular

2. Aybüke Aksoy

3. Tülay Ulusolak

3. Simay Uslu

 

Erkek Flöre

1. Kutay Uslu

2. Mehmet Efe Yılmaz

3. Baran Kılıç

3. Cemal Ege Lort

Bu haber toplam 406 defa okunmuştur
Etiketler:
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • KTSYD, Dünya Spor Yazarları Günü mesajı yayınladı01 Temmuz 2020 Çarşamba 15:36
  • Atıcılar sezonu açtı30 Haziran 2020 Salı 11:20
  • Akıncı, Tunalı’yı kabul etti29 Haziran 2020 Pazartesi 17:50
  • “Gurur dolu 37 yıl”29 Haziran 2020 Pazartesi 16:54
  • Sapsızoğlu’ndan ritmik cimnastikçilerine ziyaret27 Haziran 2020 Cumartesi 16:36
  • Bocce’de lig heyecanı başladı25 Haziran 2020 Perşembe 16:51
  • Triatlon sporcularına seminer veriliyor24 Haziran 2020 Çarşamba 12:55
  • Alayköy’den kan bağışına destek23 Haziran 2020 Salı 17:20
  • Cimnastikte ziyaretler sürüyor23 Haziran 2020 Salı 17:11
  • Atıcılıkta planlama yapıldı, müsabakalar başlıyor22 Haziran 2020 Pazartesi 15:32
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ25203263
    2DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK25154649
    3MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK25153748
    4YENİCAMİ AK25135744
    5TÜRK OCAĞI LİMASOL25128544
    6CİHANGİR GSK25124940
    7LEFKE TSK251051035
    8KÜÇÜK KAYMAKLI TSK251051034
    9BAF ÜLKÜ YURDU25941231
    10GÖÇMENKÖY İYSK25861130
    11BİNATLI YSK25851229
    12GÖNYELİ SK25921429
    13HAMİTKÖY ŞHSK25841328
    14ÇETİNKAYA TSK25651423
    15DÜZKAYA KOSK25631621
    16GENÇLİK GÜCÜ TSK25361615
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.