• Lefkoşa 13 °C
  • Girne 14 °C
  • Güzelyurt 12 °C
  • İskele 14 °C
  • Mağusa 14 °C
  • Lefke 13 °C
  • İstanbul 7 °C
  • London 8 °C

Ödüller sahiplerini buldu

Ödüller sahiplerini buldu
Tamamlanan 2019 sezonunun ardından Kyrenia Offroad Derneği (KYOFF), Offroad Ralli-Raid ve Offroad Ralli-Sprint şampiyonalarında dereceye girenlere kupalarını düzenlediği törende verdi.

2019 sezonunun tamamlanmasının ardından, Kyrenia Offroad Derneği’nin organize ettiği 2 şampiyonanın ödülleri verildi. 21 Aralık Cumartesi akşamı Girne’de bulunan Lord Palace Hotel’de yapılan ödül törenine Başbakan Ersin Tatar, Başbakanlık Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu Başkanı Hasan Karaokçu, Girne Belediye Başkanı Nidai Güngördü, Tatlısu Belediye Başkanı Ahmet Hayri Orçan, Sponsor firmaların yetkilileri ve sporcuların katılımıyla yapıldı. Gecede Offroad Ralli-Raid Şampiyonası, ralli şampiyonları Musa Ersoy-Ramadan Kıral ikilisi, raid pilotlar şampiyonu Mustafa Fırat Gümüş, raid co-pilotlar şampiyonu Yakup Yücel, Macera şampiyonları Iraz Tuğberk-Özmert Ersin ikilisi, Takımlarda ve sınıflarda dereceye girenler kupalarını aldı. Ayrıca bu sezon KYOFF çatısı altında 3 yarışlık şampiyona şeklinde yapılan Offroad Ralli-Sprint Şampiyonası, Otomobil genel klasman şampiyonları Ahmet Baştaş-Doğa Koyuncu ikilisi, SSV Şampiyonları Edim Macila-Güner Şevketoğlu ikilisi ile Takımlar ve Sınıflarda dereceye girenler kupalarını aldı.

 

Kupa Alanların Listesi:

2019 KYOFF OFF ROAD RALLİ-RAID ŞAMPİYONASI

 

Ralli Otomobil Genel Klasman

Pilot                                      Co-Pilot

1.Musa Ersoy                      Ramadan Kıral

2.Halim Kahveciler              Ramadan Uzun

3.Şefik Uzun                         Ertunç Çapun

 

Raid Genel Klasman

Pilot                                      Co-Pilot

1.Mustafa Fırat Gümüş       Yakup Yücel

2.Hüseyin Uğur Dinçler     Ayşe Yolum

3.Üstün Dedeoğlu               Kaden Hacıbitoğlu

 

Macera Genel Klasman

Pilot                                      Co-Pilot

1.Iraz Tuğberk                      Özmert Ersin

2.Sona Sing                          Mustafa E. Erendağ

3.İbrahim Kara                     Erdoğan Dağaştı

 

Ralli Takımlar

1.Zubi Racing Team

2.Hüdan Racing Team

3.SRC Racing Team

 

Raid Takımlar

1.Hüdan Racing Team

2.Doğacı Offroad

3.Polaris Racing Team

 

Macera Takımlar

1.Polaris Racing Team

 

Ralli Otomobil Sınıf T2

Pilot                                      Co-Pilot

1.Halim Kahveciler              Ramadan Uzun

2.Şefik Uzun                         Ertunç Çapun

3.Orhun Mevlit                    Salih Kanatlı

 

Ralli Otomobil Sınıf T3

Pilot                                      Co-Pilot

1.Musa Ersoy                      Ramadan Kıral

2.Soyer Arseven  Hasan Reyhan

3.Niyazi Bedel                      Hasan Güney

 

Macera Sınıf A2

1.Sona Sing

2.İbrahim Kara

 

Macera Sınıf A3

Pilot                                      Co-Pilot

1.Iraz Tuğberk                      Özmert Ersin

2.Mustafa Çelikten              Warren Morgan

 

Macera Sınıf A4

Pilot                                      Co-Pilot

1.Sadık Şemi                         Mustafa E. Erendağ

2.Derviş Kiracı                     Erdoğan Dağaştı

 

 

 

2019 KYOFF OFFROAD RALLİ-SPRINT ŞAMPİYONASI

 

Ralli Genel Klasman

Pilot                                      Co-Pilot

1.Ahmet Baştaş                   Doğa Koyuncu

2.Göksel Macila                   Ramadan Uzun

3.Niyazi Bedel                      Hasan Reyhan

                              

SSV Genel Klasman

Pilot                                      Co-Pilot

1.Edim Macila                      Güner Şevketoğlu

2.Ahmet Kofalı                    Buğur Kambillili

3.Sona Sing                          Eser Harper

 

Sprint Şampiyonası Takımlar

1.SRC Racing Team

2.Baştaşlar Racing Team

3.Zubi Racing Team

 

SSV1 Sınıfı (UTV)

Pilot                                      Co-Pilot

1.Edim Macila                      Güner Şevketoğlu

2.Ahmet Kofalı                    Buğur Kambillili

3.İrfan Göçen                       Eser Harper

               

SSV2 Sınıfı (ATV)

1.Sona Sing

2.Temel Atilaoğulları

3.Şevki Akdeniz

 

Otomobil T1 Sınıfı

Pilot                                      Co-Pilot

1.Hüda Hüdan                     Hasan Reyhan

2.Burak Emingil                    Emin Emingil

3.Orhun Mevlit                    Çise Mevlit

 

Otomobil T2 Sınıfı

Pilot                                      Co-Pilot

1.Ahmet Esendağlı              Ramadan Uzun

2.Göksel Macila                   Veli Esendağlı

3.Halim Kahveciler              Denizcan Erpolat

 

Otomobil T3 Sınıfı

Pilot                                      Co-Pilot

1.Ahmet Baştaş                   Doğa Koyuncu

2.Niyazi Bedel                      Hasan Güney

3.Soyer Arseven  Yusuf Tayfur

Bu haber toplam 1016 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Kış Kupası tamamlanıyor03 Mart 2020 Salı 11:56
  • Sezon Alagadi’de start aldı03 Mart 2020 Salı 11:52
  • İnönü’de Kofalı ve Sona birinci24 Şubat 2020 Pazartesi 12:14
  • Kış kupası devam ediyor17 Şubat 2020 Pazartesi 14:36
  • Şampiyonlar kupalarını aldı15 Şubat 2020 Cumartesi 21:34
  • Aliusta güven tazeledi13 Şubat 2020 Perşembe 19:51
  • KKORD’de yeni başkan Eren10 Şubat 2020 Pazartesi 14:59
  • Görkemli törenle ödüllerini aldılar10 Şubat 2020 Pazartesi 14:56
  • Karting Güryel ile devam dedi09 Şubat 2020 Pazar 19:11
  • Şampiyonlar ödüllerini aldı09 Şubat 2020 Pazar 19:08
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1MAĞUSA TÜRK GÜCÜ22182256
    2DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK22142644
    3TÜRK OCAĞI LİMASOL22127343
    4CİHANGİR GSK22123739
    5MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK22123739
    6YENİCAMİ AK22114737
    7KÜÇÜK KAYMAKLI TSK22103932
    8LEFKE TSK2294931
    9BAF ÜLKÜ YURDU22841028
    10GÖÇMENKÖY İYSK22751026
    11GÖNYELİ SK22811325
    12HAMİTKÖY ŞHSK22741126
    13BİNATLI YSK22731224
    14ÇETİNKAYA TSK22541319
    15DÜZKAYA KOSK22521517
    16GENÇLİK GÜCÜ TSK22351414
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.